Дългото чакане след трансфер - 31

  • 77 700
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 324
Ох, тоя Фраксипарин е голяма мъка  #Crazy Искам да имам хубавия повод да трябва да си го бия 9 месеца,но направо не знам как ще се издържи.Толкова са тъпи тия игли  newsm78
А за ПМС-то преди тест ,то нито да имаш,нито да нямаш симптоми хахаха луда работа.На мен тези дни настроението ми е в пряка връзка с корема  Joy ,като ме понапъне предменструалната тежест и се отчайвам ,а като полежа и спра да усещам всичко друго ,освен огромните си,болезнени  гърди ,и съм сигурна,че се е получило.Като някой шизофреник съм  hahaha Още 3дни и половина  #Crazy

# 76
  • Мнения: 652
Аз пък нищо не усещам,даже гърдите ми поспаднаха. На моменти ме обхваща отчаяние, на моменти не ми пука. По-добре, че си весела ВиЛиЛи! Така по-лесно минават дните.
Още 6 дни до тест #Crazy

Последна редакция: вт, 02 сеп 2014, 14:30 от lillylu

# 77
  • varna
  • Мнения: 137
Офффф не остана много до 4,последните дни най-трудно минават, newsm17 за хубаво ЧХГ,този месец имам рожден ден и си пожелавам БЕБЕ. JoyУспех на всички чакащи.

# 78
  • Мнения: 652
fraci и аз имам рожден ден този месец! Пожелавам поне по едно бебе на всички в чест на рожденните ни дни!  newsm51 Ти как се чувстваш днес?

Последна редакция: вт, 02 сеп 2014, 23:06 от lillylu

# 79
  • varna
  • Мнения: 137
Добре съм,бях пак по улиците ха ха ,че като съм в къщи стоя само на лаптопа и си мисля за глупости. Joy

# 80
  • Мнения: 26
Здравейте момичета  bouquet
Да се запиша и аз в темата, 2 ден след трансфер на 2 ембриончета
Успех на всички

Последна редакция: вт, 02 сеп 2014, 21:31 от niniw

# 81
  • Мнения: 652
Здравей niniw, добре дошла и успех  Peace  Hug

fraci ха така, пошматкай се и за мен Simple Smile

# 82
  • varna
  • Мнения: 137
Е ,не издържах ,направих си кръвен тест днес и ЧАКАМ ЧУДОООО newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17.След обед ще се отчета.Искам вашата подкрепа newsm17

# 83
  • Мнения: 652
fraci стискам ти палци! Praynig

# 84
  • Мнения: 26
lillylu благодаря ти много  Hug


 fraci стискам силно, хайде да повлечеш крак  Praynig Praynig Praynig fingerscrossed fingerscrossed

# 85
  • Мнения: 79
Здравейте, момичета!
След успешна лапаро и хистероскопия, следващия месец (или дори в края на този) и аз се надявам да съм пак в редиците на очакващите Simple Smile
Иска ми се да помоля за съвет, или по-скоро мнение от тези от вас, които са минавали по този път.
След като ми отстраниха полип, който най-вероятно е бил причината за неуспешните опити до сега, докторката ми предлага да пробваме отново един опит на естествен цикъл, но ако вече съм прекалено изморена, да преминем към слаба стимулация с хапчета, за да имаме поне 2-3 яйцеклетки.
Според вас кое би било по-добре - да пробвам пак естествен, макар и с по-нисък чисто количествено шанс, но все пак без стимулации или да премина направо към слабата стимулация. Стимулацията влошава ли качеството на яйцеклетките?
Това са ми размислите, ще съм благодарна, ако споделите мнение Simple Smile

# 86
  • Мнения: 324
Ох,ох ,fraci ,стискам палци и нямам търпение да се похвалиш!!!!!Чакам веднага да пишеш!
niniw ,добре дошла,стискам палци за леко и успешно чакане!
lillylu ,търпение,търпение,търпение  Joy май го пиша повече заради себе си ,отколкото за теб.
Пфу,още 2 дни и половина,сега ако не изчаткам -няма кога  hahaha
Ponny,аз съм правила само стимулирани опити по къс протокол,но честно казано аз за себе си не мисля,че бих имала нерви за нестимулиран опит.Най-много да събера нерви за лимитиран цикъл,но и за това не съм сигурна.Но иначе да,казват че стимулацията може да скапе яйцеклетките.Но пък Елонвата е препарат,за който се твърди че прави хубави яйцеклетки!Защо не го обсъдиш с лекарката си?!?Успех-каквото и да решиш!
  bouquet

# 87
  • Мнения: 652
Ponny, колко опита имаш до сега? Според мен, ако финансовата част не е проблем е по-добре без стимулации. Но ако доктора ти препоръча със лека стимулация, тогава може би е добре да я послушаш Simple Smile Каквото и да решиш ти желая много късмет!!!!
 ВиЛиЛи оф, то и търпението си има граници и моето е на изчерпване ама се държа все още. 5 дена до тест Confused

# 88
  • varna
  • Мнения: 137
Момичета моят първи опит приключи с неуспех.Пожелавам много,много успех на всички. newsm10 Вас

# 89
  • Мнения: 324
Еееееее,колко много ме е яд.Събери сили в себе си,опитай се да изживееш гадната емоция и с нови сили,дано следващият опит да е успешен.Знам какво е,това е едно от най-гадните неща.
Прегръщам те!

Общи условия

Активация на акаунт