ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО - Тема 17

  • 74 230
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 860
Установих, че с чревния вирус не съм чак толкова зле и е като леко неразположение в сравнение с кризите, които правя Grinning А сестра ми, която и тя е с вируса, е като на умирачка, легнала не смее да стане, ама то така, когато не си бил болен от сериозна болест и от най-малкото мислиш, че си много зле.

# 46
  • Мнения: 376
да, така е!
освен това, когато човек кара нещо друго като болест, първата му болест поотстъпва и намалява остротата си.
поне при мен това съм забелязала.

# 47
  • Мнения: 4 500
Nefertari, тц, за съжаление. Маршрутът не беше от там. Но какво направих, от идването направо се наврях в една агенция и се записах за екскурзия за Кончето в края на месеца. Аз само на ривотрилче ще го мина, а бутилката долу, в Бъндерица  Laughing
Ще те помоля като мине прехода да споделиш впечатления. На ЛС, разбира се да не спамим тука темичката. Весело изкарване!   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 473
Има ли някой тук, който пие Велаксин (също Ефектин, Лароксин - активна съставка венлафаксин) да сподели лични наблюдения върху лекарството?

# 49
  • Мнения: 4 500
Утре пътувам  Confused Отивам при родителите си и при сина си, който е при тях. Срам ме е, че не мога да се зарадвам  #Crazy а си мисля как ще изкарам 8 дни извън София  Embarassed Нямам думи както какъв изрод се чувствам  #2gunfire С тоя емотикон застрелвам себе си  ooooh!

# 50
  • Мнения: 2 860
Лично за мен извън София е по-добре, лудница ми е там, във Варна също в момента. То като на човек не му е добре, не иска да вижда хора по мои наблюдения. А сега тук е някаква блъсканица, колелета, мен всичко ме дразни.

Еньо, лекарството ли ще сменяш? Това ли ти изписаха?

# 51
  • София
  • Мнения: 473
Трябва да ходя до псито, че вече много отлагам. Последно говорихме, че може да го сменим с това, та затова питам.

# 52
  • Мнения: 376
и според мен извън София е балсам за нервите и психиката.
не мога да си представя някой да се успокоява в София, това е доста... смахнато  Mr. Green

основата, върху която стъпва това успокоение да си в голям град е пясъчна, т.е. човекът уповава на хора, които смята, че ще му помогнат... а това са глупости.

# 53
  • Мнения: 4 500
не мога да си представя някой да се успокоява в София, това е доста... смахнато  Mr. Green
Ако страдаш от хипохондрия и отиваш на място, дето и на картата трудно го намираш, едва ли би говорила така. И кой смахнат, и кой не е, едва ли можеш да класифицираш.

# 54
  • Мнения: 376

Ако страдаш от хипохондрия и отиваш на място, дето и на картата трудно го намираш, едва ли би говорила така. И кой смахнат, и кой не е, едва ли можеш да класифицираш.

е, това беше майтап!
а с  хипохондрията съм наясно, сърбала съм й попарката   Mr. Green
точно затова писах написаното!

# 55
  • Мнения: 2 860
И аз бях така преди, в смисъл страх ме беше да отида някъде където няма добра болница. Ама след като няколко пъти ме приемат по спешност и там нищо не ми помагат, вече ми е все едно, и в болница не могат да ми помогнат.

# 56
  • Мнения: 4 500
Гала, не зная...Доколкото успявам да разбера ти нямаш хипохондрия, а реално заболяване. Извини ме, но не съм наясно   bouquet

# 57
  • Мнения: 376
ето, Гала е живо доказателство за думите ми.
когато има реална опасност рядко помагат /обикновено при катастрофи, инциденти, счупвания има полза от лекарите /, а ако пък няма опасност, както при хипохондрията, тогава и да искат какво ще помогнат   Thinking

# 58
  • Мнения: 2 860
Всичко имам аз, шампион съм  Simple Smile Реално заболяване, а от там ПА, депресия, хипохондрия, сигурно и други неща имам. Развивах си с течение на времето. Такива психични състояния често съпътстват основното заболяване. Например аз правех сърдечни кризи, и сега от всяко усещане в сърдечната област получавам ПА. Депресията развих миналата година, като стано ясно, че никога няма да оздравея. Хипохондрията я имам най-вече за децата ми, пак продиктувана от моята болест.

# 59
  • Мнения: 376
да, за съжаление често се получава така - синджир марка...

Общи условия

Активация на акаунт