Отговори
# 15
  • Мнения: 436
Мерси, Мая. Да ти се връща двойно   newsm53
 Как се постват снимчиците тук?

# 16
  • Мнения: 1 487
Зла овца мерси, ама и само единично да ми се върне ще съм доволна  Hug, че ММ като чуе за близнаци и ей така става  Shocked
Иначе втората иконка от ляво на дясно на втория ред (като картинка е). Слагаш линк с адреса на снимката [ img]ето тук[/img]
П.С. Сега четох темичката След колко време опити видяхте двете чертички. Е то цялата тема е забременяла от първия месец, тук таме някой да напише 1-2 години. Направо нереално ми се стори. Евала на момичетата. Аз също се бях приготвила за 3-4 месеца и че няма да е веднага, ама нали казват, ако искаш бог да се посмее, разкажи за плановете си. Айде дано се отпуши темичката  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 16:32 от maya_the_bee

# 17
  • Мнения: 1 571
Хопалянка!
Страхотна нова тема!  Hug
Пък аз съм току- що фризирана и с насрочени 3 интервюта за утре  newsm44  и то от там, откъдето най- много исках да ми се обадят!  Crazy
А дано да тръгне на късмет и другия (ако не този) месец едни 2 чертички, за да е пълно щастието  Praynig
Маце, честито сърчице! Лека до края и най- сладкото бебе (2)   bouquet

Последна редакция: вт, 19 авг 2014, 16:42 от Goldengirl

# 18
  • Мнения: 21 282
Ехе,честита ни нова тема и честито сърчице на мацето   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 391
Фло, благодаря за темата, разкошна е!
Маце, много се радвам за сърчицето! Вълнувам се заедно с теб, защото знам през какво минаваш. Няма как да имаш спокойствието си, но пък ти пожелавам със всеки следващ преглед безпокойството ти да намалява стремглаво! Стискам палци!  Hug
Не вярвах, че ще го кажа, но сега като ми дойде на 26-ти ще пожелая да се включа в списъчето. Боже, Боже, каква еволюция! Grinning
Деси, честит рожден ден! Здраве, обич и много късмет ти пожелавам!
Мел, за този месец не знам, ама другия ти е ред и ти се полага!
Рансън, какво е състоянието на духа? Мислех те тези дни.
Естлар, а при теб?
Отивам да завъртя една мусака.

# 20
  • Мнения: 436
Ммм, Есенче, метни едно парче насам. Така ми се е дояла мусака, а никакво време нямам напоследък за готвене Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 11 779
Autumn* гушкам те силно и ти пожелавам да минаваш през същото следващият път!  Hug Вие пуснахте ли имунологични? А крос мач тест? Че в К. темата две момичета се оказаха с антитела срещу мъжете си.

# 22
  • Мнения: 935
Фло,благодаря за хубавата ни нова синя тема!  Hug   bouquet
Маце,честито сърчице!  Heart Eyes Hug Пожелавам ти съвсем скоро да забравиш страховете и да имаш възможност да се отдадеш изцяло на радостите около бременността!  Hug

# 23
  • Мнения: 1 185
Благодаря за темата  Hug ох мн съм назад с четенето и не мога да ви проследя ... цял ден ходя покрай милото , че му е лошо и няма сили, лекувам го, цяла вечер му се гадеше ... после темпер дигна ... сега лежи...дано да мине  Praynig Praynig Аз пък усетих нещо , но покрай многото тревоги чак сега установих, че имам някакво зацапване ...хем ми дава голяма надежда, хем ме е страх ако наистина се е получило тоя път  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 2 241
Аз съм страшна коза... след вчерашния тест реших да си изчакам закъснението, ама пусто много ме сърбят ръцете. Купих преди малко един шуър чек, с идеята да го направя към петък. Като се знам обаче каква съм сръчна, сигурно още утре ще го препишкам...  Whistling

# 25
  • Мнения: 1 943
Азирка, дано  Hug

# 26
  • Мнения: 2 497
Чудесна тема, Фло   bouquet Дано вече да я напълним с  EFP, че направо срамота #Cussing out Зациклихме в някаква гадна черна дупка предните теми и е време за промяна fingerscrossed Мисля, че заслужихме мъничко късмет и дано да започне да се показва оттук нататък Flowers Four Leaf Clover Да не говорим, че започваме с чудесна новина - maceto85 си има сърчице newsm44 Да ти е честито и да го усещаш тупкащо под твоето до април, а после да си го гушкаш, за да го чуеш Hug
Autumn, благодаря ти, че се сещаш за мен - какво да ти кажа... гледам да не се втелясвам твърде много, ама се сдухвам от време на време като съм сама Embarassed Добре, че не ми се случва често да имам време за себе си, че щях съвсем да откача #Crazy
Скрит текст:
Вчера ми дойде М, очаквах я, но пак ме скапа психически Cry Не щото дойде, а щото ми се завъртяха разни такива мисли като "за какво се мъча, като явно не ми е писано... твърде късно е вече, пък и винаги съм била карък... нещата при мен, ако изобщо станат все е по сложния начин... защо да хвърлям пари на вятъра, като и без това се чудим как да я закърпим, пък и как ще го гледаме това дете, ако вземе че дойде..." - и разни такива от сорта, дето сама се чудя откъде ми се мътят Banghead
Сега чакам да минат десетина дни и бегом при док за контролна цито (почти година от конизацията) и да видим има ли фоликулчета и какво ще ги правим ooooh!

# 27
  • Мнения: 21 282
Деси,честит рожден ден!

Азирка , дано  Hug

Диамантче , стис палци и за теб!

# 28
  • Мнения: 1 898
Един бърз запис и от мен Simple Smile
Маце Честито ви сърчице  Hug Пожелавам ти една лека и незабравима бременност Simple Smile
Азирка Дано да не са само надежди а след някой друг ден да развееш един двучертичков тест  Hug
Фло Благодаря за новата тема страхотна е  Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 522
Момичета сега гледам да си купя и тестове за О., но се зачудих дали като за първи месец да не взема само 5 или направо да купя 10?  #Crazy Вие по колко използвате за един цикъл?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт