"За и против" алтернативното лечение на Рака

  • 26 637
  • 153
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 42
Само не разбрах търговците на какво?

Не видя ли линка в края на статията - големия мигащ бутон ?? На  онлайн магазина за санитарен порцелан ?

Хората просто си рекламират продажбата на клекала и имат доста модели  Laughing
Хайде до тук с глупостите, а? Идеята беше в статията ,а не в рекламата на тоалетните....

# 61
  • Мнения: 191
Само не разбрах търговците на какво?

Не видя ли линка в края на статията - големия мигащ бутон ?? На  онлайн магазина за санитарен порцелан ?

Хората просто си рекламират продажбата на клекала и имат доста модели  Laughing
Хайде до тук с глупостите, а? Идеята беше в статията ,а не в рекламата на тоалетните....

И аз на това се надявам Заева  ама пусто не само , че не спират ами стават и все по-нагли Sad

И понеже надеждата на човек умира последна такива безскруполни и нагли търговци измислят какво ли не за да се възползват от болката на хората Sad

# 62
  • Мнения: 2
Накратко: Завършила съм биология и съм с висше медицинско образование. Казвам го, за да не ме обвинят в невежество. Единственното,което искам да споделя е моят опит при прилагането на нетрадиционен метод на лечение на рак и  последващи метастази. Стоя зад думите си, като за всеки от посочените за пример случай имам необходимите документи, потвърждаващи думите ми. На никой не искам да давам фалшива надежда, нито да се правя на господ. Всеки има право на избор, както и глава на раменете. Години наред работих в БГ болница и се нагледах на какво ли не. Отвратих се и напуснах. Медицината не е вече това, което някога е била. За мен не е нищо повече от една пошла търговска палата. Има разбира се и много добри лекари, както от старото , така и от новото поколение. Борят се. Срещу вятърни мелници. По добре е от нищо.
Работя от дълги години в чужбина. В палеатив. Жалко е да видиш в какво се е превърнал човек след "вещата намеса на медицината".
От край време се интересувам от рака. Сама стигнах до извода, благодарение на всичко, което учих и прочетох, че лечение има. За съжаление никой не вярва. Химио и лъчетерапията носят много пари. Правят се и на този ,който има ,и на този който няма нужда. За всеки случай. В голяма степен това продуцира рецидив, тъй като рака вирее прекрасно в кисела среда( химиотерапията е базирана на киселини).
За рецептата със сода лимон и мед знам от една възрастна жена,при която баба ми ходеше. Тогава съм била на 18 години и нищо от това което се е случвало, не ме е вълнувало в голяма степен. Знам, че баба ми, благодарение на лимона и меда живя 17 години. Умря от инсулт.
Когато започнах работа в палеатива, ми беше много мъчно за пациентите. Някой от които млади хора. Спомних си за рецептата. Попитах роднините и пациентите имат ли против да опитат малко от бабините рецепти. Някой казаха да , някой отказаха. Тези които се съгласиха са доволни. Препоръчват я. Не е просто пиене на чай с лимон и мед. Всичко зависи от теглото, диагнозата и годините. След 70 год. организма отказва да се бори. В случая е само поддържаща терапия. Това е. Ако някой иска да пита нещо, аз съм насреща. Не го правя за пари или с комерсиални цели. Няма хапчета, отвари и всякакви такива.  Хората които не вярват на алтернативната медицина не са длъжни да се съгласяват, още по малко да обиждат. Не им прави чест. Всеки има право на мнение, без значение какво е то. Дори един потребител на сайта да остане доволен, пак е нещо.

Точно от това имам нужда !!! От няколко месеца лекуват мой приятел от рак на вътрешната страна на бедрото . Последното обяснение беше , че не смеят да го режат защото било около голям кръвоносен съд.В момента му набиват яка химия но се чувства все по зле и най много се оплаква от киселини !
Често повръща вчера 5 пъти и каза че чак гърлото му е изгоряло! Какво трябва да пие за киселините и дали се чуди да не спре с тъпата химиотерапия и да пробва нещо друго. Като питам лекарите ми казват , че всичко било наред млад бил и се подобрявал а на мнего му е по зле!Дайте ми идея какво да прави.мерси на всички предварително.

# 63
  • Мнения: 1 273
http://www.vesti.bg/novini/kokosovoto-maslo-unishtozhava-rakovi-kletki-6025622
Цитат
Кокосовото масло унищожава ракови клетки

Лауринската киселина, съдържаща се в кокосово масло, намалява 93% от раковите клетки на дебелото черво и то само за 48 часа лечение, показват последните научни изследвания.

Кокосовото масло едновременно унищожава раковите клетки и намалява нивото на глутатион, необходим на раковите клетки да се защитават от външни радикали.
Лечебните свойства на кокоса отдавна са известни. Той помага при борбата с вирусите, бактериите, гъбичките и паразитите, но е полезен и за подобряване на работата на храносмилателната система и черния дроб. Кокосът подхранва кожата и заздравява раните. /БГНЕС

# 64
  • Мнения: 1 273
Цитат
Като повечето ядки и семена, кайсиевите ядки са много питателна храна. Сред хранителните вещества, които те съдържат, е намерен амигдалин, който е известен също като витамин B17. Той атакува ракови клетки и по този начин може да помогне за предотвратяване на рак в телата ни.

Освен от кайсиевите ядки, примери на други храни, богати на амигдалин са горчивите бадеми (амигдалин има горчив вкус - сладките бадеми не го съдържат и кайсиевите ядки, които не са горчиви, също не го съдържат).  
Да си кажа мнението, че тези неща трябва да се консумират в малки количество, прекалено много може да е вредно.
Витамин Б17 се продава като добавка, може да се намери в интернет.

http://gotvach. bg/n5-30188-K%D0%B0%D0%B9%D1%81%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D0%B8_%D1%8F%D0%B4%D0%BA%D0%B8_%E2%80%93_%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%B8_%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0

Последна редакция: пт, 24 окт 2014, 12:19 от hjkl;

# 65
  • Мнения: 1 273
Снощи научих, че бета глюканът действа противораково.
Намира се в някои храни, но се продава и като хранителна добавка. Може да го разучите в интернет.

Освен това научих, че различните хора са различни и за това има различни начини на хранене срещу рак. Все пак, не бих препоръчала рафинирана захар, рафинирани брашна.
Също така, известно е, че маргарините, рафинираното олио, слънчогледовото, царевичното, соевото олио, съдържат много омега 6 мазнини и вредни мазнини и не трябва да се консумират.
Мисля, че човек с рак би следвало да се храни с максимално близки от естествения им вид храни (без рафиниране, извличане и т.н.) в които няма добавени химикали.

# 66
  • Мнения: 191
Точно от това имам нужда !!! От няколко месеца лекуват мой приятел от рак на вътрешната страна на бедрото . Последното обяснение беше , че не смеят да го режат защото било около голям кръвоносен съд.В момента му набиват яка химия но се чувства все по зле и най много се оплаква от киселини !
Често повръща вчера 5 пъти и каза че чак гърлото му е изгоряло! Какво трябва да пие за киселините и дали се чуди да не спре с тъпата химиотерапия и да пробва нещо друго. Като питам лекарите ми казват , че всичко било наред млад бил и се подобрявал а на мнего му е по зле!Дайте ми идея какво да прави.мерси на всички предварително.



Нямам нищо против г-а Заева освен това , че се представя за медицинско лице със съответното образование  , но точно тя няма с какво да ти помогне в случая защото си мисли , че всички химиотерапевтични препарати са киселини Sad

Нека сподели проблема си с лекуващия си лекар или ако на него му е неудобно , ти иди и настоявай на този проблем да се обърне внимание . Ако приятеля ти няма завишени нива на натрий спокойно може да пие обикновена сода.
Ако има проблем с натрия или бъбреците най-вероятно ще му назначи комбинация от
Фамотидин и Деган , цитрати или каквото друго реши.

Видовете състояния са колкото и пациентите и единственото правилно решение е да информирате лекуващия лекар за всичко , което ви притеснява . Ако той не се намеси , няма нищо лошо в това да поискате второ мнение от негов колега.

Ако вече лекаря не желае да вземе мерки , без да се обоснове защо - ами просто поискайте друг негов колега да поеме случая.

# 67
  • Мнения: 16
и моят баща е така в резуктат на ХТ и а има метастази от първичното огнище вече в белия и черния дроб и само вливания на кръв може да закрепи мисля положението но никъде не правят вливания на кръв поради фактът ч е е безсмислено Само тук намерих нещо  http://www.integramed.org/ но е заплатено изцяло а пари няма  лекуват доколкото разбрах с  НЕТРАДИЦИОННИ СРЕДСТВА  и поради фактът че не разполагат с леглоден на БАЗА  към клиниката говори за това тъй като изискват наети квартири където служители на на клиниката ходят да извършват процедури Върху онкоболните. има факти - примерно Гергана на 29 год се лекува там от стадий 4  по думите на проф Аврамов мисля с е казваше завеждащ шеф на клиниката по нетрадиционна медицина. безисхидно положение  съм - при баща ми ситуацията е  3  ст -й ! Няма време а  пари също за лечение там. дайте идеи за събиране на средства някой да има  идея ? сега взема стимуланти но без влияние и подобрение 1

# 68
  • София
  • Мнения: 136
и моят баща е така в резуктат на ХТ и а има метастази от първичното огнище вече в белия и черния дроб и само вливания на кръв може да закрепи мисля положението но никъде не правят вливания на кръв поради фактът ч е е безсмислено Само тук намерих нещо  http://www.integramed.org/ но е заплатено изцяло а пари няма  лекуват доколкото разбрах с  НЕТРАДИЦИОННИ СРЕДСТВА  и поради фактът че не разполагат с леглоден на БАЗА  към клиниката говори за това тъй като изискват наети квартири където служители на на клиниката ходят да извършват процедури Върху онкоболните. има факти - примерно Гергана на 29 год се лекува там от стадий 4  по думите на проф Аврамов мисля с е казваше завеждащ шеф на клиниката по нетрадиционна медицина. безисхидно положение  съм - при баща ми ситуацията е  3  ст -й ! Няма време а  пари също за лечение там. дайте идеи за събиране на средства някой да има  идея ? сега взема стимуланти но без влияние и подобрение 1
http://www.integramed.org/ - "Ние използваме наред с утвърдените методи за лечение научно доказани методи от алтернативната и комплементарна медицина, както и нови, високо-технологични методи."
T.e. щом са и утвърдени и научно доказани, значи могат да гарантират крайния резултат - ?!!? Щото ако не могат да го гарантират, значи и научността и утвърждаването на методите им не струва. А ако не струва, за какво им се плаща изобщо ?!?! Споменаваш Гергана, която се лекува там. А знаеш ли за некой напълно излекуван ?! Според мен това е важното в случая. Както онзи център в Родопите, който оплюха както си занят - подло, долно, продажнически, но не споменаха, че точно там са излекувани напълно от аутизъм вече няколко десетки деца. И тук не ми се слушат научни доказателства, защото не струват и пет пари за народа. Само за 'изобретателите' си докарват милиони с измамните си 'твърдости'!

# 69
  • Мнения: 16
при напреднал стадий какви имуни се дават ? приема бъзак,чеснов екстракт,гл с сода и налагам компреси със кислородна вода на тялото!

# 70
  • Мнения: 191
и моят баща е така в резуктат на ХТ и а има метастази от първичното огнище вече в белия и черния дроб и само вливания на кръв може да закрепи мисля положението но никъде не правят вливания на кръв поради фактът ч е е безсмислено Само тук намерих нещо  http://www.integramed.org/ но е заплатено изцяло а пари няма  лекуват доколкото разбрах с  НЕТРАДИЦИОННИ СРЕДСТВА  и поради фактът че не разполагат с леглоден на БАЗА  към клиниката говори за това тъй като изискват наети квартири където служители на на клиниката ходят да извършват процедури Върху онкоболните. има факти - примерно Гергана на 29 год се лекува там от стадий 4  по думите на проф Аврамов мисля с е казваше завеждащ шеф на клиниката по нетрадиционна медицина. безисхидно положение  съм - при баща ми ситуацията е  3  ст -й ! Няма време а  пари също за лечение там. дайте идеи за събиране на средства някой да има  идея ? сега взема стимуланти но без влияние и подобрение 1

Тези нещо не ми вдъхват доверие заради "биорезонансната терапия" - това го знам , че е измама.
За ваксината на Коули ми стана интересно и има логика да има ефект! - но казват , че не я правят още Sad

За кръвопреливането знам , че помага - онкоболните след кръвопреливане се чувстват по-добре - това е доказано !

За детоксикация мога да дам съвет - не е толкова скъпо - прави се с Ацетилцистеин - това същото прахче от рекламите за отхрачване - обаче след като питате лекуващия лекар .

Като че ли най-достъпната помощ в твоя случай е да му дадете да диша обогатен с кислород въздух - и туморните клетки и нормалните използват хемоглобин , но повишеното ниво на хемоглобина е най-мощния известен имуностимулатор . Питайте лекаря за дози , метод и  концентрация . Не е моя работа аз да ги определям , но ако лекаря разреши мога да ви подаря първата доза за 1 месец . Между впрочем изобщо не е скъп .

# 71
  • Мнения: 42
и моят баща е така в резуктат на ХТ и а има метастази от първичното огнище вече в белия и черния дроб и само вливания на кръв може да закрепи мисля положението но никъде не правят вливания на кръв поради фактът ч е е безсмислено Само тук намерих нещо  http://www.integramed.org/ но е заплатено изцяло а пари няма  лекуват доколкото разбрах с  НЕТРАДИЦИОННИ СРЕДСТВА  и поради фактът че не разполагат с леглоден на БАЗА  към клиниката говори за това тъй като изискват наети квартири където служители на на клиниката ходят да извършват процедури Върху онкоболните. има факти - примерно Гергана на 29 год се лекува там от стадий 4  по думите на проф Аврамов мисля с е казваше завеждащ шеф на клиниката по нетрадиционна медицина. безисхидно положение  съм - при баща ми ситуацията е  3  ст -й ! Няма време а  пари също за лечение там. дайте идеи за събиране на средства някой да има  идея ? сега взема стимуланти но без влияние и подобрение 1 смятам де хората .
Чета,отново Ви пращат за съвет при бялата мафия...

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 11:22 от Вълкана Заева

# 72
  • Мнения: 1 273
В момента за уикенда са активни едни интервюта с лекари, които лекуват рак в САЩ. По-горе споменах някои от нещата, които те използват.
www.thetruthaboutcancer.com/live/replay.php

Последното, което казаха, че лекува рак, е мимийо или shilajit в англоезичните сайтове. Също споменаха куркума в комбинация с джинджифил и черен пипер, зелен чай.
Също така, че пчелният прашец помага, както и клеевата тинктура. Клеевата тинктура се купува или се прави от клей (прополис) и водка, рецепти има в интернет.

# 73
  • Мнения: 16

Тези нещо не ми вдъхват доверие заради "биорезонансната терапия" - това го знам , че е измама.
За ваксината на Коули ми стана интересно и има логика да има ефект! - но казват , че не я правят още Sad

За кръвопреливането знам , че помага - онкоболните след кръвопреливане се чувстват по-добре - това е доказано !

За детоксикация мога да дам съвет - не е толкова скъпо - прави се с Ацетилцистеин - това същото прахче от рекламите за отхрачване - обаче след като питате лекуващия лекар .

Като че ли най-достъпната помощ в твоя случай е да му дадете да диша обогатен с кислород въздух - и туморните клетки и нормалните използват хемоглобин , но повишеното ниво на хемоглобина е най-мощния известен имуностимулатор . Питайте лекаря за дози , метод и  концентрация . Не е моя работа аз да ги определям , но ако лекаря разреши мога да ви подаря първата доза за 1 месец . Между впрочем изобщо не е скъп .
[/quote]                                                                                                                                                                           аз съм на същото мнение и колкото повече време губя по зле ще става . ЗА АЦЕТИЛЦИСТЕИН НЕЗНАМ КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА , НО СЪМ ЕДНО КЪМ ЕДНО СИГУРЕН ЧЕ АКО ДИША ОБОГАТЕН КИСЛОРОД ТУМОРНИТЕ МЕТАСТАЗИ ДОРИ В БЕЛИЯ И ЧЕРНИЯ ДРОБ КОЙТО ВЕЧЕ ПОЧТИ НЯМА ФУНКЦИЯ ЩЕ ЗАПОЧНАТ ДА СЕ СВИВАТ ДО закрепването им на определено положение .много съм навит на тази хипотеза .познавах човек който е с проблема и се излекувал с ммляко и много чист въздух ! какжете какво да правя като тука мой близки не дават каквото и да му се  прави - било  късно !

# 74
  • Мнения: 16
пффффффф     никаква идея нямам - и докато никаква идея нямам аз , времето лети -  и всички са го отписали ,защото е на легло ,жълт цвят на кожата заради метите в белия и черния дроб и незнам дали пи примерно едно преливане на кръв ще се справи черния  му дроб и за ОЗОНОТЕРАПИЯ-КИСЛОРОДОТЕРАПИЯ съм сигурен че ще помогне “ Искам да опитам тези варианти НО БЛИЗКИ НЕ МИ ДАВАТ щото са обезкуражени,леля ми например е същата -вече  е късно нищо неможе да се  направи  казва тя щото изпрати съпруга си по същия начин в 4 стадий вече от белите дробове - т е   той ми бе свяко и понеже е гледала онкоболен на гърба си и по добре да не съм предприемал нищо ! те тва е  -  баща ми засега мисля  че да е  в  3 СТАДИЙ  - идиотите от онкоцентъра го объркаха с МОНИТОРИНГА   те е проследяването на заболяването  докато  НИ  казваха че  нищо  му няма - ИЗЛЕЗЕ  ЧЕ МУ  ИМА  бере  душа и аз с ъм  върха не  нервна  криза - гледам да съм спокоен ....... незнам  идеи  нямам    докато  още     диша  поне  ........   

Общи условия

Активация на акаунт