"За и против" алтернативното лечение на Рака

  • 26 654
  • 153
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 16
официалната медицина  не желае да прелива КРЪВ  НА  онкоболни ей се га  преди малко им се обадих с надежда да правят  това но ........ идиоти , а положението се влошава .като им казах къкъв е пациента  казаха ние не  извършваме такава услуга МАМИЦАТА  ИМ  сори за израза ОДИОТИ  те  знаят че преливането на кръв на онкоболен ще подобри състоянието и има също противоположни функции  !

# 91
  • Мнения: 197
Да, така е за съжаление! Просто са Мафия. И аз се извинявам за моите некрасиви  думи, но това е самата истина. Те нямат интерес да го правят Sad

# 92
  • Мнения: 1 273
Мисля, че темата би трябвало да се преименува на "Алтернативно лечение на рака". Не знам дали авторката на темата може да я промени. Все пак сме във форум Алтернативна медицина. Ако не, да се обърне към модератор, който да го направи.

За содата - стомашните проблеми ги получавам, защото реагира със стомашната киселина и след последвалата химична реакция се получава нещо друго.

# 93
  • Мнения: 197
Организмът трябва мноооого бавно да свиква със Содата. Не бива да му се дават големи дози изведнъж. Започва се с щипка. А щом не понася, е по-добре да не се прави на сила.

# 94
  • Мнения: 191
Леко Марина леко с някои непотвърдени или грешни твърдения .
Нали нямаш нищо против да те поправяме тук там? Като набереш инерция си като парен влак Simple Smile

1 Няма никакъв начин Сода бикарбонат да извърви пътя от устата до дебелото ти черво .
Единствения начин да я доставиш там е с анална апликация.
 Има таблетки със забавено освобождаване , които биха извървели този път и дори мога да ти кажа как да си направиш такива в домашни условия .

2 Следващата преграда пред това Содата да достигне до тумора е твоята кръв, чиято ph е 7,35-7,45.
Всеки опит да я алкализираш ще принуди тялото ти да увеличи продукцията на киселина за да я върне пак в тази граница , в противен случай умираш.
Не напразно изследователите на терапиите със Сода говорят за инжектиране в тумора.

Не ме разбирай погрешно , може да помогне при гастрит , язва и рак на хранопровода .

Кислородната вода се изследва от 1920 година насам и се използва масово в медицината!
До тук всеки път се развива един и същ сценарий и все се оказва , че не е панацея или е много реактивна та не стига до тумора Sad

Иначе малко по горе имаше един съфорумец , който пропагандираше за медикамент за блокиране на глутатиона в човешкия организъм  Joy

Единственото , което е сигурно - не е вредна в малки дози .

За това , че нашия организъм не може да я синтезира при замърсено дебело черво направо уби рибата Simple Smile

# 95
  • Мнения: 42
Мисля, че темата би трябвало да се преименува на "Алтернативно лечение на рака". Не знам дали авторката на темата може да я промени. Все пак сме във форум Алтернативна медицина. Ако не, да се обърне към модератор, който да го направи.

За содата - стомашните проблеми ги получавам, защото реагира със стомашната киселина и след последвалата химична реакция се получава нещо друго.
ще опитам да го направя,но ще ни обвинят, че се правим на господ. Опитайте следното: сока на един лимон, половин чаена лъжица сода и две лъжици мед. Допълнете до половин литър с вода и пийте в продължение на деня. Ако не е по добре ще Ви предложа и друг вариант.

# 96
  • Мнения: 42
Да, така е за съжаление! Просто са Мафия. И аз се извинявам за моите некрасиви  думи, но това е самата истина. Те нямат интерес да го правят Sad


Напълно те подкрепям,но скоро ще бъдеш оплюта по въпроса за содата.

# 97
  • Мнения: 191
официалната медицина  не желае да прелива КРЪВ  НА  онкоболни ей се га  преди малко им се обадих с надежда да правят  това но ........ идиоти , а положението се влошава .като им казах къкъв е пациента  казаха ние не  извършваме такава услуга МАМИЦАТА  ИМ  сори за израза ОДИОТИ  те  знаят че преливането на кръв на онкоболен ще подобри състоянието и има също противоположни функции  !

Ти май нещо започваш да се бъзикаш или ни бъзикаш от самото начало ?

"официалната медицина  не желае да прелива КРЪВ  НА  онкоболни"

Кой стои зад това профилче?

# 98
  • Мнения: 191
Вълканче , ти ли си мила?

# 99
  • Мнения: 197
Да, така е за съжаление! Просто са Мафия. И аз се извинявам за моите некрасиви  думи, но това е самата истина. Те нямат интерес да го правят Sad


Напълно те подкрепям,но скоро ще бъдеш оплюта по въпроса за содата.

Това, че ще бъда оплюта, го знам Simple Smile

# 100
  • Мнения: 42
Не, Магенце, не съм аз.  Heart Eyes

# 101
  • SA
  • Мнения: 3 196
Цитат
Разбира се, че содата през устата може да стигне до рака, защото в нашия организъм всичко се поема през дебелото черво (това е нашата имунна система - там се образуват Т-клетки и т.н.). Ако то е чисто, тогава всичко стига до кръвта. Така Натрия (в случай, че изследването показва, че няма излишък от него), стига до кръвта, както и до засегнатите участъци от тялото.

Божеее, боже!
Без думи сьм просто!
 Shocked

# 102
  • Мнения: 191
"Бялата мафия" Sad Господи прости им Sad

Има мафия , да , но не е тази която си мислите......

Не се е минал месец без някой политик да се изкаже поучително и назидателно "колко много пари дава държавата на здравната каса" - нагла лъжа при това лесна за проверка , но българина с овчето си робско самочувствие не може да види в коя посока се движат парите  Sad

Разбира се ние като примерно възпитани комсомолчета трябва да ръкопляскаме и да пишем по форуми за бялата мафия - това се очаква от нас ...

И докато индустрията за хранителни добавки и пенкелери трупа милиардите си от болката на хората с височайша протекция ,такива "будни българи" като нас тук осигуряваме медийната подкрепа без дори да се усещаме , че ни водят за носовете. 

Вместо до сега да имаме два Киберножа в България всеки с капацитет 2000 болни на година , ние съвсем примиренчески  допускаме нашите собствени политици да откраднат парите за тях от здравната каса .

Не ги мислете , с откраднатите пари те ще се лекуват в Истанбул пък ние ще го караме не само на химиотерапия ами и без нея поради липса на средства

Е туй то - нормално е - все пак от 1300 години история бяхме роби 700 години .

# 103
  • Мнения: 16
г голямо съалемие съобщавам че баща ми  почина на 30.10  към 8 : 00- 8 :30 часа вечерта просто ГАДОВЕТЕ НА ОСНОВНИЯ ГАД БЯХА МНОГО Sad

# 104
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
моите съболезнования

Общи условия

Активация на акаунт