Акушер-гинеколози Варна - 7

  • 178 982
  • 795
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 484
Извините мами всички добри лекари които извършват ФМ  ли са в Темелков ? И напълно необходимо ли е и може ли на 4D  да се види евентуално отклонение ? Благодаря Simple Smile
Д-тата не са по-добра "картина", а добавяне на още една координата. Картината е на две - x и y - нормален ехограф. Другото е тризмерно т.е третата координата z, а 4 е в реално време т.е се добавя и координата време. Тези "екстри" са най-вече за родителите. И със сигурност ако не ви кажат няма как да разберете дали точно в тоя момент бебето прави еди какво си...

# 496
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Имате ли отзиви за д-р Красимира Желязкова?
Аз също имам много добро впечатление от д-р Желязкова - изключителен професионалист, компетентна по много въпроси, които затрудняват много доктори, при които бях ходила преди. Много внимателна и изчерпателна в обясненията  Peace.

А като си с направление, влиза ли ехографа или доплащаш? Питам за стандартен преглед, не за ЖК.

# 497
  • Варна
  • Мнения: 669
Мисля, че зависи за какво точно е направлението. Ако е за установяване на бременност,например - влиза Simple Smile Simple Smile
Но си признавам, че не съм ходила от много време и не мога да кажа какво е положението. Може да звъннеш и да попиташ  Peace

# 498
  • Мнения: 1 256
Ще може ли да се създаде отделно тема за ФМ? Искам да разбера от кои акушер-гинеколози във Варна са доволни дамите. Това е важно. Особено при настояща бременност. Всяка бъдеща мама във  Варна иска да знае на кой лекар да се довери, защото в последно време не се отделя достатъчно време на бременните майки, в следствие на което следват и много проблеми. Благодаря!

# 499
  • Мнения: X
Можеш да направиш тема и да сложиш анкета.  Wink

# 500
  • Мнения: 48
Някой може ли да сподели впечатления от д-р Филев? И дали работи по каса.

# 501
  • Варна
  • Мнения: 669
Можеш да направиш тема и да сложиш анкета.  Wink

Заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=857554.0

# 502
  • Мнения: X
Привет. Може ли да ми кажете кой ден преглежда д-р Николов (АГ),през централния  или в страничния вход му е кабинета, от колко часа и дали направо се чака или се запазва час предварително. Има ли много големи опашки?
  bouquet

# 503
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Приема само в петък след 14 часа, докато има хора. Няма записване на часове. Всеки път е различно- някои дни няма хора, миналия петък беше лудница. Чаках около 2 часа. Влиза се през централния вход, кабинетът е до кабинета за спешен прием на партерния етаж.

# 504
  • Мнения: X
Супер си, мерси.   bouquet

# 505
  • Мнения: 1 130
да питам , ще ме извините ако не е за тук въпроса.

С Хашимото съм и се опитваме за бебе вече година и нещо и ми се иска да ми препоръчате гениколог

който да знае какво да прави и който да работи със ЗК .Много благодаря!  bouquet

# 506
  • Мнения: 781
Dimitrichka Krasteva , не мога да препоръчам гинеколог-ендокринолог. Аз също съм с Хашимото.
Имате ли ендокринолог, който да следи състоянието и да ви лекува ?

# 507
  • Мнения: 1 130
ДА ендокринолога ми е Райков, аз си търся читав гениколог който да ми помогне да забременея и да следи след това бременноста.

# 508
  • Мнения: 173
Здравейте!!!Видях че по-напред е питано за д-р Филев-и аз да попитам за отзиви за него? А и може и някой друг-става въприс за полип на матката и евентуалното му отстраняване,бихте ли ме насочили към някой?

# 509
  • Мнения: 507
Здравейте!!!Видях че по-напред е питано за д-р Филев-и аз да попитам за отзиви за него? А и може и някой друг-става въприс за полип на матката и евентуалното му отстраняване,бихте ли ме насочили към някой?
Според мен Филев ще ти направи абразио, а хистероскопията е по щадяща ако проблема е само полип. В Майчин дом май всички лекари извършват хистерокопия срещу направление  плюс 400 лева, ....може и където работи Филев в онкологията също да правят хистероскопия за по малко пари незнам...

А в АГ-то хистероскопията май е по скъпа и от Майчин дом

Принципно трябва да се започне с хистероскопия ако е само полип, при огледа на матката, ако се установи нещо което няма да може да се махне с хистероскопия  се преминава към абразио



Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 19:25 от broadminded

Общи условия

Активация на акаунт