ДЕКЕМВРИйчета 2013

  • 29 020
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 995
Това столче ни подариха вчера
http://www.amazon.co.uk/Maxi-Cosi-Tobi-Group-Total-Black/dp/B007 … eywords=maxi+cosi

Скрит текст:

Още не съм го изпробвала, но май вече ѝ е време. В супермаркетите се вози седнала на поставката за деца на количката, иначе непрекъснато се опитва да става, за да зяпа.

# 31
  • София
  • Мнения: 130
Добро утро,мами Simple Smile
Влади спи 2 пъти през деня,сутрин или по скоро към 11 до към 12,после обядва и към 13ч-14ч заспива и до към 16-17ч(зависи,колко е изморен и колко е спал сутринта.)Понякога не спи сутрин и следобедния съм е по дълъг(3-4ч). Случвало се е ии към 19ч да заспи,но рядко.Иначе в 20ч го къпем,яде и 21-21.30 заспива и сега го чакам да се събуди,но между 10-12 часа нощен сън има(поспаланко е като татко си : ).
Преди го оставях сам да заспива,не го бях приспивала до сега,но от няколко дни,не се получава нещо и иска и аз с него да лягам.
Да ви питам за зъбките какво давате и дали има ефект,че нещо вчера беше много кисел и нито гелчето,нито дентокинд помогнаха Sad

# 32
  • Мнения: 510
За зъбките редувам Дентинокс и Пансорал. Понякога ги втривам, понякога капвам от двете страни на бибата и се успокоява. Друг трик - да смуче някой охладен плод или охладена играчка от тези за гризане.

# 33
  • Мнения: 179
Здравейте момичета! За зъбите мажа с Дентинокс, давам Дентокинд през деня, а вечер, когато е много зле положението давам Панадол. Галена спи през деня два пъти по час-час и половина и вечер от 21:30 до към 7-8 сутрин, като се буди веднъж към 2, за ядене  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 277
Здравейте маминки  Laughing
за зъбките и ние сме с Бочко и Дентокинд ,но когато положението е мнооого критично давам Нурофен и всичко си идва на мястото Simple Smile

# 35
  • Мнения: 9
здравейте и от мен в новата тема записвам се за да следя как са нещата и с вашите бебоци. Ние сме на 7 м и 18 д но за сега само може да сяда стабилно сам но не може да се изправя, не може да стои прав за опора хванат и не може и да пълзи той е малко трътлест и го отдавам на това. Хапва си почти всичко което съм му дала до сега още не сме пробвали с попара и кус-кус но може би скоро и тях ще опитаме. Имаме две долни зъбчета и гледам че и горните са на път Simple Smile
Относно хапчета за спиране на кърма и достинекс и бромокриптин са такива медикаменти. Бромокриптина е доста по-евтин но достинекса е по качествен и по изчистено от странични ефекти лекарство това е което аз знам

# 36
  • Мнения: 111
Момичета да ви се оплача и на мен нещо кърмата започва да ми намалява и малкия не иска да яде. Вчера цял ден не е ял от едната ми гърда и я чувствам толкова празна, но пък не искам още да спираме с кърменето. Някакви съвети какво да правя можете ли да ми дадете Outta Joint  Confused

# 37
  • Мнения: 183
Здравейте! уууу колко много сте изписали Simple Smile по прехвърлих малко Simple Smile ама не успях напълно

Да се включа за спането - спим по веднъж на ден от 1:30 до към 4 и 30... днес малко се объркаха нещата, почти нямам време, Хриси е голяма беля, тича с проходилката ... вече имаме една счупена дружка на шкаф ... изправя се на коленца, но предполагам, че и права ще ме посрещне някой ден ... Crazy

Сега да се оплача, ние пак сме с разтройство... от тези зъби нямаме нито един ... а от 2 седмици с ММ не спим почти, цяла нощ е мрънкане а понякога и изтеричен рев... Sad някакъв ад е вкъщи.. Sad

ООО забравих! ТДИ благодаря за новата темичка Simple Smile   bouquet

# 38
  • Мнения: 8
Здравейте и аз да се включа по темата за спането. Ние спим по 2 пъти на ден първото ни спане е към 11:30-12:00ч за половин един час и после спи към 15:30 за около 2- 2часа и половина и после лягаме към 22 часа до 8:30 сутринта без будения. Но тук от две вечери спи неспокойно сигурно заради зъбчетата имаме вече едно, но може и друго да се покаже.

# 39
  • София
  • Мнения: 89
ТДИ, мерси за темичката Simple Smile
Ние спим като Пилето, но с едно будене за сукане през нощта.
Ще я водя на ортопед Sad Не седи стабилно, не лази, сама не се изправя. Може да се преобръща и ако я държа за равновесие да стои в градинката по над час с малки почивки. Опитва се да прави малки стъпчици. Според мен просто детето си е по-слабичко и малко по-бавно. Но за всеки случай отиваме в понеделник на ортопед.
Не яде добре! Само иска да суче. Не е наддала нито грам вече втори месец Sad Е, откъде сили за мускули? 8 месеца сме и тежум 7,200 гр.

# 40
  • Мнения: 11
Запис и от мен!   wavey

# 41
  • Мнения: 248
Здравейте и от мен!

 Бонбонска честита месечинка със закъснение!   party023  Gift

Ние спим по 3-4 пъти на ден, зависи кога се събуди сутрин. Напоследък става към 6, после към 7:30-8:00 заспива за около час, хапва на обяд и спи от 13-14:00 до към 15:00 и после пак ляга към 17:00-18:00 пак за един час. Към 9 вече е изкъпана и заспала в повечето случаи  Simple Smile По някой път сутрин спи и по 2 пъти.

Вилхем Тел вашата педиатърка не се ли притесни от това че детенцето не е наддало? Ако си е жизнено и енергично, разбира се не е проблем, но все пак.

Ние също в понеделник сме на ортопед за профилактичен преглед, да видим какво ще ни каже.

# 42
  • Мнения: 768
Благодаря Simple Smile.

# 43
  • Мнения: 54
Здравейте момичета, може да сте засягали темата за детските градини ама аз нали все по- малко време имам, извинете ме предварително. Искам да попитам как стоят нещата с детските градини, на мен ми казаха защо не съм я записала вече, а на мен ми се струва рано след като искам поне от пролетта или есента да я пращам  newsm78

# 44
  • Мнения: 768
То хич не е важно кога искаш, а кога ще я приемат  Laughing. Проблем голям е.

Общи условия

Активация на акаунт