ДЕКЕМВРИйчета 2013

  • 29 069
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 277
Здравейте момичета....преди 2-3 дни реших да пробвам Марти на гърне...е успех 0...дори не иска да седне на него  Laughing   страх го е... Grinning Joy   на следващия ден пак опитах и пак не пожела...при вашите деца случвало ли се е подобно нещо?  newsm78
да се похваля малко...май скоро и ние ще правим прощапулник  newsm44  всеки ден все по-уверено се пуска и прави все повече крачки сам...много се кефя,чесно  Laughing

# 721
  • София
  • Мнения: 89
Ани напоследък също става така в креватчето си! Спи им се много, но стават. Затова е и празният поглед! Не е сомнамбул. Не знам защо го правят. Много е неприятно! Тя сяда, става, почва да ходи и ни буди. Ако я оставя по някое време се удря или пада, защото е заспала права и плаче. Ако я сложа да спи пак скача. Много е трудно за мен. Дебна я в тъмното докато според мен остане без сили и я пльосвам по корем да спи, че да не й се става (тя не пълзи и така става по-дълго). Не знам докога ще се мъчим и двете така. А и на баща си пречи. Особено ако е поспала 4-5 часа.и почва да вика и да говори в тъмното нещо.
Да! И моята прохожда. Днес се пуснс за пръв път сама за 5 крачки. А не лази никак почти. Само пълзи като войник и то не обича никак.

# 722
  • София
  • Мнения: 2 995
А как излизат от кошарата?!

# 723
  • Мнения: 179
Стани и ние имаме страх от гърнето, мисля да купувам някакво на Fisher Price, защото с това, само като го види и започва рева!

# 724
  • Мнения: 510
Вилхелм тел, тая нощ беше същото. Наистина може да си права, може би е буден, а понеже е уморен и да ми изглежда като сомнамбул. Май и при нас ще стане ежедневие. Неприятно е, щото бяхме свикнали по цяла нощ да спим. Ама го сложих при нас в спалнята и го гушкам, та само така не става. Иначе няма спане. Добре, че го прави само нощем. Иначе пък си разбърка и дневния режим - спеше на обяд и следобяд а сега ги сля и направи само един дву- или тричасов сън.

# 725
  • Мнения: 277
Jaska  а техните с какво са по-различни?

# 726
  • Мнения: 67
И ние нещем и нещем да седнем на туй пусто гърне.Сложа я седи сек и скача като опарена и веднага се напишква на земята Simple Smile.Дано като се приберем в нашия си град(на гости сме при баба и дядо й),като види др музикално гърне да прояви интерес

# 727
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз за гърнето не бързам. Баткото ми го научиха в яслата, сега пак на госпожите разчитам  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 277
Да се похваля и тук...Марти вече ходи  newsm68 newsm44    днес обиколи хола,чак и забързва сякаш ще затича  Joy   хайде другата неделя ще правим прощапулник

# 729
  • София
  • Мнения: 2 995
TDI, и аз така  Mr. Green
Веднъж вече я сложих, повече не си го причинявам.

Станислава, честито!  Simple Smile

# 730
  • Мнения: 277
Asos мерси...и аз скоро не бих го сложила на гърне

# 731
  • Мнения: 179
Ами има музикални, цветни са, има с различна форма, ето примерно :http://www.patilanci.bg/detsko-gyrne-fisher-price-princesa, де да знам, изглеждат ми по интересни, само, че са скъпи, ако някой има, моля да каже, дали си струват парите?  Hug

# 732
  • Мнения: 216
Сега значи относно гърнето давам му го да си играе с него, все едно е играчка. Той много му се кефи избрах обикновено гърне от ИКЕА за 10 лева. Днес го сложих два пъти, седя по 5 секунди и го вдигам, изобщо не го насилвам да стои по много на него.
Относно прохождането, а бе обича да ходи хванат за ръка, но милия много е нестабилен още. Има халтави стави и му тежи дупето. Пуска се за малко, но пада. Чудя се докога да го слагам в проходилката.  newsm78
И да честитя месечинките и рождените дни на бебчетата, които съм пропуснала!  nbirthday

# 733
  • Мнения: 128
Коте, моята сама отказа проходилката. Не иска вече в нея - ограничава я - харесва й повече на пода.
Ако изобщо ми позволи да я поставя вътре, след 5 минути й е омръзнало и започва да мрънка.

# 734
  • Мнения: 68
И аз съм взела на сина ми обикновено гърне от Икеа, но още не съм го слагала да седи по предназначение. Сложих го с дрехите един път, да видя дали ще се задържи - ами не, веднага стана да лази Grinning Сега съм скрила гърнето и чака по-добри времена.

Общи условия

Активация на акаунт