Почистване на силно замърсени плочки

  • 6 602
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Момичета, помагайте че се видяхме в чудо! Местим се в нова квартира и спалнята е с плочки (мрамор или гранитогрес са, не мога да кажа със сигурност мисля, че е гранитогрес). Изключително са замърсени и с търкане с четка и препарати нищо не става. На всичкото отгоре решихме да полеем цялата спалня с препарат - медикс и сега плочките са на черти от препарата #Cussing out Където е имало препарат плочката е светнала но вс останало не може да махне и целия ни под е зебра: мръсно чисто..Ако някоя от вас има идея или опит с почистане на силно замърсен гранитогрес ще съм мнооого благодарна!

# 1
  • Мнения: 686
  Попитай някои познат за парочистачка, чувала съм, че добре чисти, не съм пробвала. Аз с белина чистя всичко, пръскам и излизам, като се върна светят, но също има вариант, ако са релефни плочките да стане на зебра. Може да пробваш на малък участък първо.

# 2
  • Мнения: 2 755
Аз съм най-доволна от препарата Бинго, голямо шише завъртяно е с човка като за тоалетна, но има вариант за кухня, баня, универсален. Всички са  много силни, за мен е най-лесно почистващия препарат на който съм попадала.

# 3
  • Мнения: 17
Благодаря момичета! Не са релефни плочките, но има някаква мръсотия отгоре, която е станала като боя направо. А щом от един препарат побеляват значи трябва да има някакъв начин. Обмислям и аз варианта за белина на някакво малко местенце да видя какво ще стане по-зле от сега едва ли  Confused...иначе има един др препарат не знам дали сте го чували - Фаянс се казва. Малки оранжеви опаковки от по 99 стотинки....това нещо не знам с каква химия е, но сваля всичко...банята светва след него, та може и с това да пробвам. Ако го ползвате да знаете само че дразни кожата, внимавайте да не се напръскате и ползвайте ръкавици Naughty

Общи условия

Активация на акаунт