Erkan Petekkaya & Ayça Varlıer~и екранни партньори~ Нови проекти на Еркан ~94

  • 32 433
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
# 706
# 707
# 708
  • Мнения: 41 933
Добро късно утро! Hug

Честит празник!!! smile3525

Ани HugКралице HugСиси HugЦвети Hug

И аз станах късно,защото снощи имахме късен трей,чаках и превод,и се успах! LaughingСега и аз отивам на църква и да пазаря!По-късно ще ви чета и ще се изкажа! Laughing



Приятна почивка на всички!  bouquet

# 709
  • Мнения: 36 794
Злати  Hug аз вече напазарувах и чакам малко да захлади, за да правя зимнина...

# 710
# 711
# 712
  • Мнения: 7 044
Здравейте  Hug
Кръстовден е Честит празник на именниците  newsm51 и на всички християни  smile3525 Нека с божията помощ да бъдем здравии повече щастливи  Praynig

Цвети  Hug Сериала с Хатиджето ще започва през ноември, но както виждаме снимките са започнали още сега. Вече има яснота и кои ще бъдат поддържащите актьори. За сега нищо не е ясно все още за сериала на Еркан....Не разбирам каква е целта да се пази такава тайна....Очакват голяма изненада предполагам, само да не бъдат изненадани с обратен знак.....Но каквото стане. Ендемол, май вече са продали сериала на арабите, така, че не ги мисля......
Сиси  Hug благодаря за кафето  Coffee
Хубав празничен ден на всички  Hug

   Здравейте момичета пак.
  
                        Ани, мисля си, че Ендемолци пазят тайна за сценария и заглавието на филма точно по тази причина - да избягнат папараците.
                       Изглежда че в Турция тази "професия" папарак е  доста развита и доста гадна отколкото у нас.
                       Явно - каквото правят с Еркан  това биха правили и с новия сериал - плюене, опорочаване, обиди, компромати,  лъжи, измами и още какво ли не - първо го правят за пари,  второ го правят пак за пари и трето го правят от злоба, завист и омраза.

                      Ще се съгласите с мен, че Ендемолци не са прости хора, щом като са стъпили на целия свят.  И друго - те преди да  влезат в Турция и да образуват фирма "Ендемол - Турция" са опипвали много и много пъти пазара там.  Така че отдавна преди да дойдат вече са знаели какви идиотски  мафии  има в Турция.  На тях им е бил известен пазара - не се знае колко специалисти "маркетинг" и "мениджмънт"  са работили за фирмата им.

                  Ако така разсъждаваме  напълно е разбираемо  мълчанието им.

                   Те се пазят от  предварително оплюване на сериала - още докато е в "суров" вид.

                   Това е истината. Да са живи и здрави. Вярвам и съм сигурна, че ще направят голям сериал.

                    Не може да си продуцент на сериал и да не си изпипал   почвата отвсякъде.

                   А и Еркан Петеккая и Нургюл не са аматьори актьори. Хората си имат рутина, имидж, практика, имат си  верни почитатели като нас.    Доказали са  класата си.

                  Не се  отчайвайте. Само напред и все напред.

  

# 713
  • Мнения: 7 044
 Момичета, връщам се от църквата.  Помолих се за здраве на всяка една от нас - на тези, които знам истинските имена съм ги изговорила при молитвата си, на тези, на които не знам - на имената във форума.

Да сте живи и  здрави.

Приятен ден.

# 714
  • Мнения: 7 044


Измъченият Галип.

# 715
  • Мнения: 7 044


Щастливо заспалия Галип с любовта си.

# 716
  • Мнения: 7 044


БОЖЕСТВЕН КРАСАВЕЦ.

# 717
  • Мнения: 7 044


АТЛЕТИЧЕСКОТО ТЯЛО НА ЕРКАН ПЕТЕККАЯ Е МЕЧТАНАТА ФИГУРА ЗА ЛЮБИМ НА  ВСЯКА ЖЕНА!!!

# 718
  • Мнения: 41 933
Здравейте,следобедно! Hug Laughing

Вече ви изчетох написаното от снощи!Благодаря за всичко! Hug

Ани Hug разбирам те за отсъствието! Hug ooooh!

Кралице, Hug аз бях дала линк за сериали,които ще се излъчват у нас! Laughing

Сиси, Hug Сървайвър само откриването в понеделник ще е от 20ч до 22,30ч.!После от вторник от 20ч.-21,30ч. е Север/Юг,а 21,30-22,30 Сървайвър! Peace Късните новини вече са от 23,30ч.

На Ендемол са и Биг Брадър и Сделка или не! Grinning

Аз нали чакам и на Мурат Й. и Джансу Д. сериала!Сега се разбра,че има сценарий за 13еп.,раздадоха и хонорари,а няма сделка по кой канал да се излъчва! Grinning

Хайде до по-късно! Laughing

# 719
  • Мнения: 36 794
Време е за следобедното кафе


Току що го направих...да ви е сладко  Hug
За компания съм ви довела както казват падругите "Красавчик наш!"



Злати  Hug Сиси  Hug Дилаханъм  Hug
започвам със зимнината, но ще поглеждам дали сте свършили темата, да пусна новата....

Общи условия

Активация на акаунт