Електронни четци - XV

  • 121 237
  • 823
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13 956
Детето ми е пипало Киндъла и ми е поръчало и платило книга на немски hahahaот немския Амазон, и сега е в Cloud.Опитах да преведа каквото мога с гугъла,но не открих как да я върна.
Въпроса ми е мога ли да си върна парите и как? newsm78

Може би това ще е от полза. http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=200144510
Условията би трябвало да са еднакви за всички амазони. Аз бих се свързала с чата, за да попитам как да се възползвам от опцията за връщане на книга в 7-дневен срок. /В случай, че описаният начин не работи/.

# 736
  • Мнения: 290
Някой може ли да ми даде имейла на Амазон, за да им пиша за проблем с устройството ми.

# 737
  • Враца
  • Мнения: 5 730
Ако имаш регистрация - ето линк за контакти с щатския трябва да избереш за кой продукт и как искаш да комуникирате.

# 738
  • София
  • Мнения: 147
Детето ми е пипало Киндъла и ми е поръчало и платило книга на немски hahahaот немския Амазон, и сега е в Cloud.Опитах да преведа каквото мога с гугъла,но не открих как да я върна.
Въпроса ми е мога ли да си върна парите и как? newsm78

Може би това ще е от полза. http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=200144510
Условията би трябвало да са еднакви за всички амазони. Аз бих се свързала с чата, за да попитам как да се възползвам от опцията за връщане на книга в 7-дневен срок. /В случай, че описаният начин не работи/.
Мнооого ти благодаря!Опитах така и получих имейл от който доколкото разбрах ще ми върнат парите от 3-5 работни дни!
  bouquet

Последна редакция: чт, 21 май 2015, 12:59 от dimianna

# 739
  • Мнения: 290
Ако имаш регистрация - ето линк за контакти с щатския трябва да избереш за кой продукт и как искаш да комуникирате.
Снощи им писах и тази сутрин съм получила отговор, в който ме канят на лайф чат. Какво трябва да очаквам там? Май, трябва да си търся някой, който да проведе този разговор, понеже английският ми не е на толкова високо ниво.  #Crazy Laughing

# 740
  • Враца
  • Мнения: 5 730
Не мисля,  че трябва да се притесняваш.  Много са любезни.  Отвори си един гугъл преводач и влизай в чата смело!

# 741
  • София
  • Мнения: 4 401
Здравейте момичета преди време следях темата , но след това нямах възможност и реших да си поивам и като дойде момента пак да нахлуя Simple Smile
Има възможност да си купя четец и по принцип съм се спряла на  Kindle oт всичко прочетено в темaта . СЕга молбата ми е към притежателките да ме просвтелят това един и същи модел ли е , или са различни и ако са разлини каква е разлиакта , защото аз не виждам . ЕТо ги моделите :
http://iskampc.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=28507

http://mallbg.com/e-book-reader-Amazon-Kindle-Paperwhite-ALL-NEW … Offers_50755.html

http://mallbg.com/e-book-reader-Amazon-Kindle-Paperwhite-ALL-NEW … -Offer_51060.html

http://readerbg.com/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D … Paperwhite_WiFi_2

# 742
  • Me? I'm a raging sea trapped inside of a raindrop.
  • Мнения: 21 806
Четците от втория и третия линк трябва да са един и същ модел, освен ако не са използвали едни снимки и за двата модела. От друга страна и на двата линка отгоре пише 2014 NEXT-GENERATION, а долу в описанието вече и двата стават 2013 Next Generation.  Crazy

# 743
  • София
  • Мнения: 6 885
Четците от втория и третия линк трябва да са един и същ модел, освен ако не са използвали едни снимки и за двата модела.

Един и същи е, но първия от двата е с реклами, втория без.

Стана ми странно защо тук онлайн е по-скъп отколкото в магазина. Обикновено е обратно newsm78

А тук цената е само една, но пък в техните магазини не зареждат батериите и няма смисъл да се ходи на място да се гледа.

Последна редакция: пт, 22 май 2015, 00:14 от Mrs Jan

# 744
  • София
  • Мнения: 4 401
Да сега и аз позагледах, явно снощи съм била изморена на вторият и третият точно така дават отгоре 2014 , долу в описанието са 2013 и тежи 215 , а в първият линк си е новият 2014 и тежи 206 .

Значи остава този от първият линк май е най новият . Как да разбера като го взема, че е този има ли някъде по самоият четец нещо да пище 2014  newsm78

# 745
  • София
  • Мнения: 6 885
тежи 215 , а в първият линк си е новият 2014 и тежи 206 .

Разликата в теглото идва от това дали е само с Wi-Fi (206 г) или  Wi-Fi + Free 3G (215 г)

# 746
  • Me? I'm a raging sea trapped inside of a raindrop.
  • Мнения: 21 806
Четците от втория и третия линк трябва да са един и същ модел, освен ако не са използвали едни снимки и за двата модела.

Един и същи е, но първия от двата е с реклами, втория без.

Не визирах цената, а това, че и на двата на гърба пише Амазон, а нали коментирахме преди време, че на единия Пейпъруайт на гърба пише Киндъл, а на другия Амазон и това е единствената видима /физическа/ разлика между двата.  Peace

# 747
  • Мнения: 368
На по-новия модел на гърба пише Amazon (Kindle Paperwhite 2nd Generation).  Peace

# 748
  • Me? I'm a raging sea trapped inside of a raindrop.
  • Мнения: 21 806
На по-новия модел на гърба пише Amazon (Kindle Paperwhite 2nd Generation).  Peace

Точно.  Peace А на първия Пейпъруйт на гърба пише Киндъл.

# 749
  • София
  • Мнения: 551
Имам Kindle Paperwhite от две години. Качвам книги, чета, трия, но забелязвам, че напоследък Киндълчето ми е по-бавно. Изртивам книгите от самия Киндъл, но като го включа към компютъра виждам в папка dokuments, че книгите които съм изтрила ръчно от устойството все още са там. Има ли някаква краткотрайна памет на Киндъла , която трябва да намеря и да ги изтрия или има някаква друга опция и каква е тя?

Общи условия

Активация на акаунт