Болки в гърба, раменете и шията

  • 1 498
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 96
Здравейте!
На 35 години съм , от Варна и от около години имам болки в гърба, врата, рамената и понякога ми изпръпват краката(когато не стана продължително време от стола).По цял ден съм на стола пред компютъра-не мога да избягам от това, такава ми е работата.Но вече ме боли почти през цялото време.
Въпросът ми е към какъв специалист първо да се обърна  и какво направление на искам от личния лекар за снимка евентуално.
Ходих на около няколко пъти на масажи, последният път на юмейко масаж.Да помага, но временно.
Опитвам се да правя в къщи упражнения(тъй като съм с две деца), но явно има проблем.Мразя да ходя по лекари,предпочитам алтернативана медицина, но поне трябва да установя проблема.
Ще съм Ви благодарна да препоръчате при кого да отида за първоначален преглед от Варна без значение по здравна каса или платен прием.

# 1
  • София
  • Мнения: 168
Според мен първо се консултирай с невролог, той ще назначи снимка, скенер и каквото друго е нужно.

# 2
  • Мнения: 668
Важна е и позата на седене, позицията на монитора, височината на стола и неговото качество, а не на последно място и матрака и възглавницата. Аз имах толкова ужасни болки, че не бях в състояние да сана от леглото, ако някой не държи главата ми или просто се претъркалях на пода  Sick
Смених няколко възглавници и последната наистина промени нещата. Ако искаш по-късно мога да проверя марката, защото не я помня. Има и една комбинация от медикаменти, която ми помага много, но не ми е работа да те съветвам за това, без да си била на невролог, а да намериш добър невролог не е лесна работа...  Shocked

# 3
  • Мнения: 19 063
май си за невролог
не знам дали ще му се занимава да прави изследвания или напрово ще ти изпише МИЛГАММА N

иначе заболяването ти го имат огромен брой хора, които работят по 8 часа дневно пред компютър

Общи условия

Активация на акаунт