"Курт Сеит и Шура"- форум за Къванч Татлъту и другите актьори...Сезон 2 ТЕМА 1

  • 113 843
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 413
Леле, виж на какво попаднах Joy Много се смяхме на времето... Тупарова   bouquet  bouquet  bouquet

Скрит текст:

# 16
  • Мнения: 2 282
 Забравят ли се колажите на Тупарова.  JoyЗа Джалма.... Joy Joy Joy JoyЕеее, славни времена бяха в темата за К-Г.Никакъв спам, само коментари по същество, много интересни мнения. Всички бяха звезди.  Hug


# 17
  • Мнения: 1 413
Много хубава снимка:  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 413
Лека нощ. Беше приятно убиване на времето тази вечер. Wink
Дафне, благодаря за компанията  bouquet Hug


# 19
  • Мнения: 2 282
Лека нощ. Беше приятно убиване на времето тази вечер. Wink


Hug E, сутринта няма да ти е толкова приятна по разбираеми причини.  Пращам Къванч с мотора да докара по спешност потребители. Иначе, няма да стигнем скоро до трета  страница.
 
Но "каквото - такова!"- си казал човекът  и с усмивка oтпил глътка от чашата с оцет, за да утоли жаждата си".
Добро утро и спокоен ден, дами! Hug

Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 10:04 от dafne_1

# 20
  • Мнения: 1 413
Най- после сколасах да кажа и аз Добър ден!  bouquet
Дафне Hug, ти си боец и точно това дълбоко уважавам във всеки човек.  bouquet Не мисля, че ти си от дамите, на които им трябва широка аудитория за изява за да получиш удовлетворение от споделяне на мислите си.
Аз чакам с нетърпение началото на сериала по много причини, които ще споделя по някое време.
Поздрав за всички влизащи, четящи, усмихващи се в темата  Hug :


# 21
  • Мнения: 1 413
Хайде започва се- първи снимки зад кадър от новия сезон на КСШ:  bouquet


# 22
  • Мнения: 2 282
Аз чакам с нетърпение началото на сериала по много причини, които ще споделя по някое време.


:hug:A, много интересен въпрос. Защо ще гледам втория сезон...   Първият сезон мина без  истински интриги  и страсти, разочароващ...Вижда се по коментарите...Новите  анонси обаче задават две интересни интриги:
Любовта се превръща в ненавист. Обичащата, но излъганата, разочарованата, използваната в тая връзка е Шура, и това вече е сериозен мотив да намрази човека, който й е причинил  зло. Омразата е силно чувство и може да възникне от силна любов  за  да замести болката и празнината... По-късно идва безразличието. Според мен Шура е тази, която ще намрази Курт.
Втората интрига е дали Курт ще се влюби в Мурка. Според мен, да... Още една жена, влюбена в Курт, става банално. Освен това, и най-големите женкари един ден си намират майстора. И Мурка, ще е мнооого различна от всички жени, които са минали през леглото на Курт...
Трето,    общуването и четенето на интересни мнения...И усещането, че си кинокритик... Joy

# 23
  • Мнения: 1 413
Аз чакам с нетърпение началото на сериала по много причини, които ще споделя по някое време.


:hug:A, много интересен въпрос. Защо ще гледам втория сезон...   Първият сезон мина без  истински интриги  и страсти, разочароващ...Вижда се по коментарите...Новите  анонси обаче задават две интересни интриги:
Любовта се превръща в ненавист. Обичащата, но излъганата, разочарованата, използваната в тая връзка е Шура, и това вече е сериозен мотив да намрази човека, който й е причинил  зло. Омразата е силно чувство и може да възникне от силна любов  за  да замести болката и празнината... По-късно идва безразличието. Според мен Шура е тази, която ще намрази Курт.
Втората интрига е дали Курт ще се влюби в Мурка. Според мен, да... Още една жена, влюбена в Курт, става банално. Освен това, и най-големите женкари един ден си намират майстора. И Мурка, ще е мнооого различна от всички жени, които са минали през леглото на Курт...
Трето,    общуването и четенето на интересни мнения...И усещането, че си кинокритик... Joy


Привет, Дафне! Hug
За мен в първи сезон имаше интрига благодарение само на един персонаж- Петро.
Останалото ми беше предвидимо и не бях изненадана. "Най- положителното" негово злодеяние (ама че оксиморон Mr. Green) беше, че премахна Лола.
Очакванията ми за 2 сезон са по- реални, не очаквам шедьовър, както се изцепих след 1- ия трейлър в Новогодишната нощ.
Но, признавам си- провокира ме образа на Мурка и най- вече как ще промени хода на историята за голямата любов на КСиШ. Ако и тук няма майсторство в сценария, пиши го бегал този сезон. Та си мисля, че Едже си е направила сметката къде да бръкне дълбоко и да промени романа за да го направи бестселър и на екрана. Нермин може да бъде вдигната в облаците само с 2- 3 врътки на сценария. А дано. Отивам на сета, че новините са като градушка Hug


# 24
  • Мнения: 2 282
Отивам на сета, че новините са като градушка Hug[/b]

Hug И аз ще бягам за опорни точки до руския форум.... Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 1 413

 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Само да вметна, че днес гледах по уеб камера снимките в района на хотел Шереф

Последна редакция: чт, 28 авг 2014, 19:40 от shaane

# 26
  • Мнения: 1 413
Според този зодиак  Къванч вече не е зодия Скорпион, ами Дева... Поне тук имаме съвпадение Grinning

https://twitter.com/K_TatlitugNews/media

# 27
  • Мнения: 2 282
Hug Maле, мале! Сигурно това е четата на Курт. Знаменосец - Джалил. Освободителите на Истанбул от английските окупатори. В това обаче няма грам историческа истина. Англичаните напускат района, когато те решават, а не защото са  прогонени. Турците са приели всичките им условия за движението през Проливите. Те са били интересни за англичаните, а не Истанбул с махалите. Затова и Ататюрк прави столица Анкара, а не Истанбул. Тези правила са валидни и до ден днешен. То, историята си е идеология, но все пак има безспорни факти.  Горчивият опит от миналия сезон, където драмата на една епоха - война, революция, емиграция, носталгия превърнаха във комедия ме прави песимист. Никой не разбра кой за какво се бори и защо бяга.
Няма да им простя, че направиха Петро предател на класата и на царя, Joy а пожалиха Курт. Той,  излезе и страхливец и предател, защото вместо да остане да се бие в армията на белогвардейците, се покри в Истанбул. Сега ще го правят герой! Joy И нищо не разбрахме от трудностите на емиграцията. Героите се чувстваха  прекрасно в Истанбул. Като втора родина им беше. Двойка за историческата тема във филма.

# 28
  • Мнения: 1 413
Hug Maле, мале! Сигурно това е четата на Курт. Знаменосец - Джалил. Освободителите на Истанбул от английските окупатори. В това обаче няма грам историческа истина. Англичаните напускат района, когато те решават, а не защото са  прогонени. Турците са приели всичките им условия за движението през Проливите. Те са били интересни за англичаните, а не Истанбул с махалите. Затова и Ататюрк прави столица Анкара, а не Истанбул. Тези правила са валидни и до ден днешен. То, историята си е идеология, но все пак има безспорни факти.  Горчивият опит от миналия сезон, където драмата на една епоха - война, революция, емиграция, носталгия превърнаха във комедия ме прави песимист. Никой не разбра кой за какво се бори и защо бяга.
Няма да им простя, че направиха Петро предател на класата и на царя, Joy а пожалиха Курт. Той,  излезе и страхливец и предател, защото вместо да остане да се бие в армията на белогвардейците, се покри в Истанбул. Сега ще го правят герой! Joy И нищо не разбрахме от трудностите на емиграцията. Героите се чувстваха  прекрасно в Истанбул. Като втора родина им беше. Двойка за историческата тема във филма.

Сега и аз да се изкажа по темата... Simple Smile
Не случайно има опция в анкетата за военната адаптация. Точно тези събития са представени в унисон с настоящата им външна и вътрешна политика- прикриване на грешките и налагане на патриотична гордост. Така наречените "Велики сили" са имали интереси в Турция основно заради географското й положение- мост между Европа и Азия, т.е. нужен е контрол над Босфора и Дарданелите. Точно заради това Ататюрк премества столицата в Анкара, да защити държавния апарат при опасност, но с това той също декларира, че Турция си е ориенталска държава. Това е бил и най- силния му ход в надхитрянето над ингилизите. А да питам сега- защо Ататюрк до края на живота си остава да живее в Истанбул? Защото той е важния, имперския град, не измислената за столица Анкара.
Макар, че Турция е била подложена на небивала инвазия, направо десант от белогвардейците, Ататюрк не се възползвал от тях, вероятно заради близостта и силата на новата власт. За съжаление точно тези моменти останаха в периферията на сериала и отдалечи масовия турски зрител. За мен това е другия голям недостатък в работата на сценарист и режисьор. Само мъж, и то отбил военна служба, може да пресъздаде една битка не реалистично, ами сюрреалистично. А най- лесното беше да покажат англичаните чрез безсилието на Били- другия злодей. Направиха го на глупак от всякъде с онези панери с картофите... Това за мен беше много елементарно, инфантилно.
И още- как, аджеба, Курт Сеит, този любимец на руския цар, обучен на висше военно изкуство в Русия, не намери равностоен по ранг царски руски офицер за да направят завера и даде достоен отпор?
Много халтаво ми е това в сценария...не е сериозно!
За мен е изненада, че Шура нямаше езикова бариера в Истанбул. Не е за вярване... newsm78






И сърбите започват да излъчват КСШ на 29 септември, а ние...след година, може би

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 00:29 от shaane

# 29
  • Мнения: 1 413
Добър и успешен ден, приятели!  bouquet

Скрит текст:


Общи условия

Активация на акаунт