KARADAYI с Кенан и Бергюзар - сериалът и новините извън него - Тема 14

  • 24 374
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23 394


Другото дизи на сценаристките започва на 3 септември.

Нашите дали няма да започнат на 1-ви.

# 16
  • Мнения: 11 116
И аз го видях, много ме обнадежди.  Hug

# 17
  • Мнения: 23 394
И аз го видях, много ме обнадежди.  Hug

Да, но те могат да го правят от стратегически съображения. Да започнат заедно с новия сериал по Канал Д. Да им помогнат за рейтинга, защото сряда ще бъде много тежък ден. После като се включи и "Реакция". А и в момента летният сериал, който тече по Стар ТВ има много висок рейтинг.

Нашите май ще ги оставят да се оправят сами с рейтингите.

# 18
  • Мнения: 11 116
Ами ще видим. Но все ми се струва, че двете дизита ще тръгнат в една и съща седмица.
Макар, че първи е още по-близо, няма много време. Зависи откога снимат епизода, а и програмата на канала. Ако ще е на първи то утре трябва да пуснат първия фрагман, а в петък резюмето.
 Joy Joy Joy Joy Прекалено е хубаво, за да е вярно. Ще видим. Grinning

# 19
  • Мнения: 5 481
Относно превода, в предните постове ще ли има по-нататък превод или не. Не схванах. galina 74 ще работи ли по- нататък?

# 20
  • Мнения: 815
Миналата сезон като свърши, пуснаха фрагман към следващия епизод от новия сезон на 02.09. така, че има надежда да пуснат. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 815
Относно превода, в предните постове ще ли има по-нататък превод или не. Не схванах. galina 74 ще работи ли по- нататък?

Е как да работи, следователно като няма кои да го превежда и тя няма от къде да препише субтитрите?

# 22
  • Мнения: 5 481
Бях се зарадвала.

# 23
  • Мнения: 11 116


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БЕРГ!
НЕКА ТОВА НЕЙНО ПОЖЕЛАНИЕ СЕ СБЪДВА!
НЕКА ЛЮБИМИТЕ И ХОРА И НОСЯТ САМО РАДОСТ И КЪСМЕТ!
ПОЖЕЛАВАМ И ПРЕКРАСЕН РОЖДЕН ДЕН!
Hug

# 24
  • Мнения: 12 152




ЧРД на Бергюзар! Да е жива и здрава! Успехи в кариерата,много любов и лично щастие!!!

Колажите за нея заливат ФБ... newsm51



# 25
  • Мнения: 11 116
И в туитър е пълно!  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 15 391


На тези красиви очи, искрено желая късмет, здраве и много любов споделена с любимите й хора!!!


==========
Писах не един, ами два пъти  Grinning и не в 00:01, ами в 00:05  Grinning Grinning гълъбчето ми беше заспало, не искаше да литва   Laughing Laughing Laughing


# 27
  • Мнения: 15 391
СнежиHug благодаря ти за хубавата тема!   bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 11 116


Към едно от пожеланията  Heart Eyes

# 29

Общи условия

Активация на акаунт