Честито бебе Радост на kuneto

  • 6 351
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 882

ЧЕСТИТО НА МАМА  И НА ТАТКО И НА БАТКО, МАЛКА ПРИНЦЕСКА.
  ylinfant newsm07 stork-girl
Да ви е жива и здрава и да Ви носи много радост и щастие!
Името й е много хубаво.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 333
ЧЕСТИТА ВИ  ДЪЩЕРИЧКА СВЕТЛЕ И КРАСИ!!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И ВИНАГИ ДА ВИ НОСИ РАДОСТ !!!



МАМО СВЕТЛЕ ВЪЗТАНОВЯВАЙ СЕ БЪРЗО И СЕ ЗАВРЪЩАЙ ВКЪЩИ С МАЛКОТО РОЗОВО БЕБЕНЦЕ, ЗА ДА И СЕ РАДВАТ ТАТИ И БАТИ !!!

# 17
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
ЧЕСТИТО!!!!
Да ви е жива и здрава малката госпожица!!!
Много се радвам за вас!!!


# 18
  • Мнения: 542
ЧЕСТИТО!!!
[/b]
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И ДА СТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО!
[/b]
 smile3501 smile3525  ylinfant smile3525 smile3501

# 19
  • Мнения: 1 710
Момичета, предадох на Светлето вашите пожелания. Валя обеща, че ще запази темата и тя ще може да си прочете всичко като се приберат вкъщи. Вече беше излязла от упойката и доста я болеше, ама това си е сладка болка. Бебка е добре. Като науча повече пак ще пиша. А тати милия изпуснал купона, защото пътувал до Шумен на изпит точно тази нощ - ама нейсе - неговата си предстои. Баба Ани - майката на Светлето - си беше вкъщи и е многоооо щастлива. А май се оказва, че свекето и свекъра на Светлето са родени и двамата точно днес. Изобщо..... ех, че хубаво стана...

# 20
  • Мнения: 3 698
ЧЕСТИТОООООО!!! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ,МНОГО ДА ВИ РАДВА МАЛКАТА РАДОСТ, МНОГО ЩАСТИЕ И БОГ ДА ВИ ПАЗИ!!! МИЛО СЕМЕЙСТВО, МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ВАС, СВЕТЛЕНЦЕ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И МНОГО ЦЕЛУВКИ ЗА ТЕБ И СЛАДКАТА ВИ ДЪЩЕРИЧКА! Hug Heart Eyes  bouquet Heart Eyes Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 2 262
Пиша от името на свасева, на Силви, много се радва за бебето и поздравява Светлето, за жалост няма интернет за да предаде сама поздравите!

# 22
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честито бебе Радост!!! newsm51
Светле, да ти е жива и здрава дъщеричката, много щастие ви желая!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 356
Честито раждане на бебе Радост!!!!  smile3504
Да порастне голяма, весела, щастлива, да има много успехи и късмет и слънце в живота си!!!
Да радва много мама, тате, и бате!!!
Бързо възстановяване на мама!!!
  bouquet  bouquet  bouquet
 Heart Eyes Hug Grinning  Hug

# 24
  • Мнения: 462
Ето какво се случва като не ми остава време да влизам често тук...
Светле, да ти е жива и здрава новата рожбичка и много да те радва. Желая на теб и цялото ти семейство много много здраве, щастие, късмет...и много и само щастливи мигове от  тук насетне Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 271
Благодаря ви за поздравите и пожеланията!
Много ме трогнахте и продължавам да си поплаквам... Embarassed
Иначе бебка прилича на бате Теди но засега не е розовка а лимонено портокалена и има вероятност да ни пуснат в понед. вместо утре а и аз нали съм извънгабаритна раната ми е по-специална и всички се чудят кой се е навил да ми прави секциото - Господ беше преди мен в болницата и ми прати д-р Маленов който ме нави и каза че бебе ще е добре а мен така или иначе ще ме боли - по-добре да не рискуваме.
Аз отидох с изтекли води и никаква родова дейност към 1,30 нощес - дойде дневна смяна и заумуваха какво да ме правят и този доктор се справи блестящо със задачата без угворки или пари почти 12 часа след като ми изтекоха водите в 11 на обед я извадиха.
Всички се чудят на красивия шев и колко бързо се възстановявам.
Толкова от мен че да си видя момчетата че съм се затъжииииила.
и общо взето съм нелегално навън Embarassed  и се Praynig да не разберат.

поздрави целувки и да ви се връща както се казва - Светлето newsm04

и забравих да ви почерпя по двата случая - кой каквото си хареса - и за Теди и за Радост  party023      newsm38      cook      Popcorn      Misc Baby Bottle

smile3504 stork-girl stork-boy

хайде чао - отивам да си храня радостта

# 26
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Браво на д-р Маленов.   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 4 884
Светле, радвам се, че сте добре всички вкъщи. Надявам се скоро да се гушкате всички заедно у дома, и да пишеш повече за бебока и новите отговорности на батко Теди.

# 28
ЧЕСТИТОООООО ЗА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА,
СВЕТЛЕ НЕКА ВИ Е ЖИВА, ЗДРАВА И САМО, САМО РАДОСТ ДА БЪДЕ

БЛАГОРОДНО ТИ ЗАВИЖДАМ  ЗА  НАСТОРЕНИЕТО У ДОМА И ЗА МАЛКОТО РОЗОВО ПУХЧЕ В КЪЩИ
   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 462
Светле, наистина много се радвам, че всичко е минало добре. А и ние сме си говорили преди и аз ти казах, че здравето на детенце е най-важно...пък то нас при такава ситуация все си ни боли. Много се радвам, че сте добре и двете и се надявам от тук насетне все по-добре да ставате Wink
 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт