Клуб на самотния родител – да се преброим и опознаем!

  • 40 494
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 626
Кажете кой ще дойде последно в неделя за да направя резервация в ресторанта Simple Smile
А и децата кажете колко ще са за да уведомя....Аз с моя син ще дойда - 1 възрастен и 1 дете засега Simple Smile)))
Казвайте кой се добавя към бройката Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 383
В кой ресторант ?

# 32
  • София
  • Мнения: 1 626

  chef
В този, който ти предложи той е bar&diner  де, но както и да е :
давам пак линка :
http://www.restaurant.bg/restoranti/restorant-bar-diner-3-iii-et … -4679#prettyPhoto
Ти ще идваш ли?  Praynig

# 33
  • Мнения: 1 383
Аз за час мога да дойда от 10 до 11, че съм на работа после.

# 34
  • софия
  • Мнения: 775
Аз + дете се  записваме.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 626
ОФИЦИАЛНО СЪОБЩЕНИЕ :
Резервацията е направена за неделя 12.10 в 10ч.
детски кът 5 лв. на час 8 лв. за 2 часа. Резервацията е направена на мое име за 5 човека и 5 деца (ако се увеличим ще я променя)
Има детски рожден ден от 11ч, но детския кът не е затворен за външни деца през това време така че може да си се видим на спокойствие Simple Smile
Ако има още желаещи да не се стесняват и да пишат!

# 36
  • Мнения: 164
Здравейте,дано не е късно,но ще приемете ли още една двойка - мама и Мария (3г.8м.). Аз съм осиновителка. Гледаме се сами и ни е доста трудно. Ще се радвам да се запознаем,ако може да се присъединим на 12.10. към вас!

# 37
  • Мнения: 132
Аз за съжаление няма да мога Sad
Изникна ми един ангажимент. Но ви желая да си изкарате супер Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 1 626
Здравейте,дано не е късно,но ще приемете ли още една двойка - мама и Мария (3г.8м.). Аз съм осиновителка. Гледаме се сами и ни е доста трудно. Ще се радвам да се запознаем,ако може да се присъединим на 12.10. към вас!
Здравей Bella555,
разбира се, че те включваме веднага Simple Smile  bowuu
В бройката влизаш моментално  Hug
Сега ще ти пратя моя телефон на лично и линк към мястото
Частът е 10 точно !

# 39
  • Мнения: 1 383
Здравейте,дано не е късно,но ще приемете ли още една двойка - мама и Мария (3г.8м.). Аз съм осиновителка. Гледаме се сами и ни е доста трудно. Ще се радвам да се запознаем,ако може да се присъединим на 12.10. към вас!

Заповядай ! Колкото повече толкова по добре .

# 40
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз за съжаление няма да мога Sad
Изникна ми един ангажимент. Но ви желая да си изкарате супер Simple Smile
Cry ще има и други пъти (надявам се)  Hug
Следващия ще те чакаме Simple Smile
Хубав ден

# 41
  • София
  • Мнения: 9 606
Дами, аз вече разговарях с Линда и й обясних, че не мога да присъствам, но искам да ви пожелая да си изкарате страхотно ( в което не се съмнявам, че ще се случи ) и се надявам следващия път и ние с моята буболечица да успеем да се присъединим.   bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 1 626
Дами, аз вече разговарях с Линда и й обясних, че не мога да присъствам, но искам да ви пожелая да си изкарате страхотно ( в което не се съмнявам, че ще се случи ) и се надявам следващия път и ние с моята буболечица да успеем да се присъединим.   bouquet

Съжалявам за отсъствието ти, но е с уважителна причина  Heart Eyes
Ще има сигурно и нови срещи така че ще се присъединиш към нас следващия път Simple Smile
Весел празник

# 43
  • София
  • Мнения: 9 606
Благодаря, Линдичка!  Hug

# 44
  • софия
  • Мнения: 775
Заради   топлото  време не  мога  да накарам Виктор да  се вози  на рейса,иска да си играе навън.Няма  да успеем  утре за срещата:(  Пожелавам ви приятно изкарване.

Общи условия

Активация на акаунт