Тази тема заредена е с късмет - скоро ще ни прати към отчет!-Тема 84

  • 20 073
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 943
Нения,  Shocked Това ме подсеща за един виц:
Скрит текст:
-Как се чувстваше, като скочи за пръв път с парашут?
- Ами, като птица... Летя и с*ра, летя и с*ра...
 
Та и аз така сигурно бих се чувствала, ако трябва да излитам от там- баш като птица  hahaha

Голди, и аз така се виждам. Като птичка Grinning
Sweety, разкошна черта!

# 661
  • Мнения: 2 241
Шоко, хвърли едно заклинание насам, пор фавор  Laughing 87-ма тема съм заплюла  Mr. Green Нещо друго нужно ли е за магията - ЕГН, адрес, номер на банкова сметка?  Laughing

# 662
  • Мнения: 1 571
Шоко, грешката трябва да бъде поправена веднага, щом ти дойде време за преглед  Naughty Възмутително!  Grinning Hug Ще ядем каквото кажеш, само да ме хване магията, че изтрещях!  Hug

# 663
  • Мнения: 1 185
Чудна черта  Hug
мелче  Hug Hug Hug

# 664
  • Мнения: 1 234
Шокич златна както винаги  Heart Eyes   bouquet Ти как си расте ли беболината?Дано всичко е наред с вас Praynig Скоро не си се отчитала със снимков материал ала бала.....ами така око да види...тест да хване  hahaha
Момичета и аз имам пророчески способности:
-сънувам ли някоя бременна (позната) и забременява до 2-3 месеца наааай-късно!
-трепери ли ми дясното око - на хубаво е - ще се забременява, при това без грешка в системата (проверено)
така беше със сестра ми и моята най-близка приятелка
-пол-а познавам, но след 6-7 седмица ....
Този пост не е майтап!!! И колкото и тъпо да звучи и този месец нищо не ми трепери....окото де....и не смятам, че е моят  Crossing Arms

# 665
  • Мнения: 1 571
Мечтичка, да ти пратя снимка, да ме посънуваш бременна?  Flutter

# 666
  • Мнения: 2 241
И аз ще се наредя на опашката  Laughing
Пък може и всички вкупом да ни сънуваш... така наведнъж  Laughing

П.С. Ако сънуваш аватари дали ще хване Laughing

# 667
  • София
  • Мнения: 1 757
Мелче, ти пък ще ми кажеш дали да те мисля  Mr. Green  Hug Шегата настрана, аз продължавам да смятам, че има надежда. На теб кога ти беше датата за М? Не беше ли утре? Защото, ако да, може заради това да е - теста. 25 според мен е най- малко чувствителния тест, даже шуър е с 20 май (по спомен карам). И стига се извинява, защото ние сме затова тук. Ти ми стиска палци до последно, така че и аз ще стискам за теб. Тук сме, с теб сме и така ще бъде! Гушкам те силно. Каквото и да стане- горе главата и без негативизъм  Hug
Добре де....едвам не навихте  Mr. Green щом казвате че има,значи има  JoyДнес ми е датата т.е днес ми е 28 ден,някой път се появява и на 29 т.е. утре...А дано е заради теста с чувствителността му от 25  hahahaи шуъра и той е с 25 чувст. нали и него го дават след закъснение
 Hug Hug Hug

# 668
  • Мнения: 1 571
Диамантче, аватара ти бременен, ми се вижда лееееко извратено  Mr. Green Айде да го караме на снимки?  Whistling  Hug
Мелче, така те искам  Hug

# 669
  • Мнения: 2 241
Диамантче, аватара ти бременен, ми се вижда лееееко извратено  Mr. Green Айде да го караме на снимки?  Whistling  Hug
...

 rotfImao rotfImao rotfImao Шеомраааа!  Да го сменям май? Joy

# 670
  • Мнения: 1 943
Диамантче, аватара ти бременен, ми се вижда лееееко извратено  Mr. Green Айде да го караме на снимки?  Whistling  Hug

Бременни калинки  Joy

# 671
  • Мнения: 657
И аз съм си взела един Клиър ама мисля да го направя чак на 6 ако до тогава не дойде лелката по принцип ми е на 27 дена и утре се пада 27 ден.Но тези отрицателните от преди 3 дена много ме разколебаха.Ще чакаме и тва е а дано тестовете да са причината да не се показват 2 черти  Praynig

# 672
  • Мнения: 1 571
Нения  hahaha  Joy

# 673
  • Мнения: 1 234
Диамантче, аватара ти бременен, ми се вижда лееееко извратено  Mr. Green Айде да го караме на снимки?  Whistling  Hug

Бременни калинки  Joy
Ти не се офлянквай   bouquet И ти си в кюпа.....Междудругото сънувах скоро Естларчето, така че....да се готви Joy
Хайде момичета ако има някакви сигнали от ГОРЕ ще докладвам
П.С. и с аватарна снимка става спокойно  bowuu

# 674
  • Мнения: 1 421
Здравейте, сладки момичета  Heart Eyes Отдавна не съм писала и се затъжих за вас. Надявам се всички да сте добре  Hug

Да ви поръся с късметлийски прашец, тръгнал от тази тема(компания) Вие си ми оставате най-скъпия отбор на бг-мамма  babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт