Вече сме ВТОРИ клас

  • 46 616
  • 754
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 856
Човек каквото сам си направи , никой друг неможе.Максима. Laughing
От няколко дни с моите подреждания ме навява мисълта , че не съм виждала раницата за училище  на детето.
Но отминавам тази мисъл.
Днес отново ме навести и започнах едно търсене.В гардероби, под легла....Няма и няма.Изпаднах в паника и си помислих, че съм я изхвърлила с някой чувал със стари дрехи.Сега нова раница да търся спешно.
А тя се спотайва най-отгоре при зимните дрехи на децата.Там защо съм я сложила , идея си нямам. Embarassed

Вземате си картона от училище,ако не са го дали в края на годината.Посещавате личната и тя нанася данните на детето.

# 121
  • София
  • Мнения: 3 610
ratridi, ха ха позната история  hahaha

Ние минахме през джи пи то. Дребното е вече не толкова дребно Mr. Green 136см и 29кг Laughing

# 122
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Записвам се да следя темата.

 Gina L и моята дъщеря тренира худ. гимнастика от 4-годишна, вече много ми тежи да я водя, 3 пъти в седмицата по 2 часа...а имам малко дете и го водя със себе си. Отделно ще ходи на плуване и тенис, и някъде там трябва да се вмести френския език. Дъщеря ми не иска много, иска всичко  Laughing

# 123
  • у дома
  • Мнения: 7 141
[Дребното е вече не толкова дребно Mr. Green 136см и 29кг Laughing

А моето даже 1 сс-м повече-137см,но килцата са 24 и не само изглежда,а си е много слаб...Ама той и почти нищо не яде .

Последна редакция: чт, 04 сеп 2014, 16:24 от svetlaem

# 124
  • софия
  • Мнения: 25 450
[Дребното е вече не толкова дребно Mr. Green 136см и 29кг Laughing

А моето даже 1 ссм повече-137см,но килцата са 24 и не само изглежда,а си е много слаб...Ама той и почти нищо не яде .
За смях станах с девойката - 30 кг.,132 см. Мисля, че е нормална. Нито дебела, нито слаба. Слабушко е Светльо Hug

# 125
  • София
  • Мнения: 1 318
Gadamer, миналата година ми беше лесно- бях по майчинство, за бебето имаше кой да помага, разполагах с времето си и някак не ми тежеше три пъти в седмицата да я водя /въпреки, че три часа и кусур вися там, защото както казах живеем на другия край/. Иначе и аз пробвах през свободните и два дни да я водя на плуване, но не се получи. Изкара така не повече от месец, много се уморяваше.
Моята е висока 127см и тежи 19кг. Confused
Знам, че много е изписано по въпроса, но да попитам, от коя марка моливи и фулмастри сте най-доволни?

# 126
  • Мнения: 856
Много са си добре децата.
Моичкият  е 1.39 см. висок и тежи 34 кг.
Малко ала- бала са ми тези прегледи.
Отбий номер.

# 127
  • Мнения: 5 178
За какви големи деца говоритр,  моят е 131см и 22кг, ребрата му се четат

# 128
  • Мнения: 4 967
Моята е под 120 см и под 20 кг. Тези мерки дето давате, големият ми е толкова - 142 см и 30 и няколко кг., шести клас ще бъде  Embarassed
Нашата родителска среща мина във вторник. Събрахме пари за помагалата, раздадоха ни учебниците, ще има зелено училище, но чак май месец. Като цяло не се сещам за нищо по-различно, освен бележниците де.  Laughing
Връщам се да ви чета, че бяхме на почивка и съм изостанала с 15-тина страници.

Последна редакция: чт, 04 сеп 2014, 16:37 от Betty L.

# 129
  • Мнения: 856
Малкия върви едричък, прилича на баща си. Laughing
Скрит текст:
Ако беше на майка си , нямаше да е така

# 130
  • София
  • Мнения: 1 531
Gadamer, миналата година ми беше лесно- бях по майчинство, за бебето имаше кой да помага, разполагах с времето си и някак не ми тежеше три пъти в седмицата да я водя /въпреки, че три часа и кусур вися там, защото както казах живеем на другия край/. Иначе и аз пробвах през свободните и два дни да я водя на плуване, но не се получи. Изкара така не повече от месец, много се уморяваше.
Моята е висока 127см и тежи 19кг. Confused
Знам, че много е изписано по въпроса, но да попитам, от коя марка моливи и фулмастри сте най-доволни?


За цветни моливи съм мнго доволна от BIC,  а за фулмастри - МИЛАН.

Още не съм я мерила моята второкласничка - за кг. знам, че е 30 кг, но са и в повчеко на коремчето. Не вярвам да има 130 см, но довечера ще я премеря.

Ние ще имаме р. среща във вторник. Тъкмо после ще купя необходимите неща.

# 131
  • София
  • Мнения: 1 318
Рени, благодаря за отговора.  bouquet

# 132
  • Мнения: 7 947
Здравейте и от мен.

Бих искала да попитам за картона - защото такова нещо не знаех - трябва да взема от у-ще, с него при нашата лекарка и да го върна пак попълнен, така ли?


# 133
  • софия
  • Мнения: 25 450
При нас искат попълнена здравна профилактична карта - картона от 4 стр. Такъв носехме и всяка година в градината.

# 134
  • Мнения: 856
По принцип е така.
Но не амбулаторния картон на детето, а здравно -профилактична карта.Ако не са ви я дали в края на годината, си я вземете от сестрата или лекарката в училище.
Ние имахме такива и в Детската градина.После за училище искаха нови.

Фулмастери не ползва малкия, имаме , но не му е силна страна рисуването.
А моливи всякакви.Различни марки.От всички е доволен.Но защото не рисува много.

Общи условия

Активация на акаунт