Вече сме ВТОРИ клас

  • 46 635
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 947
Честно казано нищо не разбрах.
При нас всяка година и в детската, и в първи клас - ни искаха онова картонче - от 4стр с попълнени какви ваксини са слагани, алергии има ли и тн. Не знам какво трябва да взема от у-щето, а другата седмица ще ходя по други въпроси. Затова ако може пак  Blush

Gina - тази година по български в какви редове ще пишем?

Също така на 15ти смятате ли да ходите с раници?

# 136
  • Мнения: 856
 Laughing Laughing Laughing
Здравно -профилактична карта.
В интерес на истината, навсякъде е различно.
Преди аз купувах такава карта с 20 листа.За няколко години ще стигне.
Днес личната тук се изненада, че съм с такава карта , на което пък аз се  Shocked  Laughing Laughing
В крайна сметка е едно и също.

Последна редакция: чт, 04 сеп 2014, 17:56 от ratridi

# 137
  • софия
  • Мнения: 25 459
Миналата година не ходи с раница, та тази ли? Няма начин. Една торбичка за учебниците е достатъчна.
При нас е точно картона/проф. карта от 4 стр. Миналата година занесох нов голям, но той си е в училище.

# 138
  • София
  • Мнения: 3 457
Миналата година не ходи с раница, та тази ли? Няма начин. Една торбичка за учебниците е достатъчна.
При нас е точно картона/проф. карта от 4 стр. Миналата година занесох нов голям, но той си е в училище.
Същото е и при нас Peace Днес купих и утре мисля да ходим при педито.Купих и бележник и лична карта.Трябва да се снимаме

# 139
  • София
  • Мнения: 6 141
Педиатърката на моето дете направо принтира формуляр с информацията необходима за училище/ ДГ.

Миналата година като че ли най- добре се получи с двуцветните моливи на Мапед. Сега съм поръчала някакъв голям сет от Спортсдирект, да видим. Водни боички купих от Лидл, изглеждат хубави и са много цветове.

Раница ще носим на 1вия учебен ден, за да приберем учебниците и помагалата.

# 140
  • Мнения: 7 947
След доста опити- вече взимам моливи само Primo Simple Smile 12 цвята са около 3лв, пишат идеално.

# 141
  • София
  • Мнения: 5 605
Здравейте и от мен.

Бих искала да попитам за картона - защото такова нещо не знаех - трябва да взема от у-ще, с него при нашата лекарка и да го върна пак попълнен, така ли?

Само здравно-профилактична карта носиш, т.е. това тази карта от 4 страници, която се даваха всяка година/срок в ПУК и ДГ. Купува се от всяка медицинска аптека, а и личната може да има. В нея се пише моментното състояние на детето. На нас ни искат и бележка, че детето не е било в контакт със заразно болен.  

# 142
  • Мнения: 7 947
Благодаря   Peace Вече започвам да подготвям нещата. А на какви редове ще пишем в 32СОУ? Казвам У-щето, защото май е по осмотрение на ръководството. Мин.година например писахме директно в малки квадратчета...

# 143
  • Мнения: 856
http://purvite7.bg/?p=1090

Не ми хареса това ,което пише в статията , но за съжаление е вярно.

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 1 747
Моята я мерих вчера - 131 см и 30 кг. Днес минах през педиатърката за здравната карта.
Иначе за 3 месеца кракът й пораснал с 1  номер Shocked

# 145
  • София
  • Мнения: 5 605
А моята за 10 дни при баба си е качила 2,5 кг. Sad направо си се е наляла! Висока е 134 и е станала 34 кг. Направо като я видях днес ми стана лошо.

# 146
  • София
  • Мнения: 3 390
А моята за 10 дни при баба си е качила 2,5 кг. Sad направо си се е наляла! Висока е 134 и е станала 34 кг. Направо като я видях днес ми стана лошо.
Много ме е яд на такива угоявания от бабите  #2gunfire, макар че някой път и самите родители го допускат вкъщи.

# 147
  • София
  • Мнения: 5 605
Бюти   Peace и мен много,  сега трябва да я стегна малката да тренира повече. А тя се интересува само от плуване-2,3 пъти седмично. Дали трябва и  друг спорт да включа се чудя. Я моля ви кажете момиченце с такава височина - 134 см. колко кг. е нормално да е. Гледах някакви таблици, според които детето е ок, но там до 39 кг.беше ок.
Съжалявам за спама, ама много се ядосах!
Иначе по темата-класната ни прати списък с нещата за пазаруване. Едно от тях е глина, която нямам никаква представа откъде да купя. Идеи?

# 148
  • у дома
  • Мнения: 7 141

Иначе по темата-класната ни прати списък с нещата за пазаруване. Едно от тях е глина, която нямам никаква представа откъде да купя. Идеи?
http://www.art.store.bg/p90779/glina-za-modelirane-razfasovka-ot-500-g.html - такава съм виждала в Кауфланд....

Може ли другата ваканция да пратя моето при вашата баба да го угои  Embarassed

# 149
  • софия
  • Мнения: 25 459
...Едно от тях е глина, която нямам никаква представа откъде да купя. Идеи?
Джъмбо Grinning
Не се ядосвай. Бързо ги е качила, бързо ще ги свали.
Аз моята без да искам си я угоих зимата, давайки ѝ коластра. Сега почти е в мерки.
Странното е, че не ѝ е порастнал крака. Купувам все обувки предишна година на намаления. Извадих едни, които са номер по-голям от летните. Хлопат ѝ newsm78

Общи условия

Активация на акаунт