Вече сме ВТОРИ клас

  • 46 594
  • 754
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 530
Ние сме с униформа и дрехите няма да ги мисля. Иначе дънки и риза за момче ми звучи нормално.

Не мога да надвия на мързела си и още не съм изпрала раницата на детето. Довечера ще да е, надявам се!

За помагала и пари за касата събрахме 50 лв.

Нашата класна каза, че ще изпишат по една тетрадка с тесни и широки редове и една с големи квадратчета и после минаваме на широки редове.

# 241
  • sofia
  • Мнения: 8 935

Странно ми е за учебника по английски , че има хора който го плащат  Rolling Eyes

Ако имат някакви часове зип(сип) английски, обикновено ползват друг учебник по езика, който се купува от родителите. В старото училище на големия ми син беше така.

# 242
  • Мнения: 7 947
Разбира се, нали търговията е редно да върви, те 2ри клас и 5 учебника могат да научат  Crazy

# 243
  • Мнения: 268
Аз пък й купих за първи клас тоалет, беше с нова рокля и ново сако, обичам да отбелязвам такива поводи и не е нужно щом е с нов тоалет да е карнавален Simple Smile За този 15 септември няма да е с нова рокля, за рожденния й ден леля й подари рокля, която облече тогава и е подходяща и за този де, така че тази година няма да купуваме.
Е да, за първи клас всички - поне предполагам - купуваме нов тоалет, но сега за втори май не е нужно. Иначе съм съгласна, че не всички - даже по-голямата част не приличат на дошли от карнавал, а са хубави малки кукли. Иначе ми е чудно какви са тези учебни помагала за които събирате по 50,00лв. ?

# 244
  • Мнения: 5 178
И на нас ни събираха по 50,43 са за помагала, а другите за старт-вода,  застраховки,  и др. Миналата година пак така събирахме, имаха 2 сборника по математика, и 3 помагала по Бел,  но са с по 2-3части и от там цената набъбва,  а купувахме и немски

# 245
  • Мнения: 268
И ние миналата година купувахме учебник по Английски и давахме пари за някакви консумативи, но събирахме по около 30/35 лв. и ми е малко трудно да си представя за какво отиват другите!? Какви са тези сборници?

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Има ли някой с програма на детето,за тел,на Глобул или БОБ...да сподели каква ползва и кое е изгодно Thinking Мерси!

# 247
  • София
  • Мнения: 2 044
Има ли някой с програма на детето,за тел,на Глобул или БОБ...да сподели каква ползва и кое е изгодно Thinking Мерси!
Зависи кое разбираш под изгодно,на малкият съм му пуснала на абонамент карта която е с много интернет и доста минути към Глобул и 30 мин. към други оператори.Интернета е защото е с Айфон и иначе натрупва трафик ако няма интернет  PeaceНие всичките сме към Глобул.Таксата му е към 14 лв на месец.

# 248
  • Мнения: 5 178
Моето дете е с боб за 2,90лв има 100мин към всички мобилни мрежи, стигат му.  На мен и баща си прозвънява и ние го набираме,  бабите му вдигат,  с другарчета за сега рядко говори

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Моето дете е с боб за 2,90лв има 100мин към всички мобилни мрежи, стигат му.  На мен и баща си прозвънява и ние го набираме,  бабите му вдигат,  с другарчета за сега рядко говори
Ууу,е това е за нас  Wink Laughing Дали го има още  Thinking Ще попитам,мерси! Peace Peace

п.п. danielad, 14 лв са ми определено много...камоли интернет на тия години.

# 250
  • Мнения: 7 947
Ние сме на детския Виваком - 5лв месечно, безплатно с 3 номера на вива /съответно аз,баща му и баба му/ и най-хубавото е, че онлайн определям кои номера може да избира- демек не съм задала в момента с никого другиго. Нет няма в плана си,ползва си WiFi ако ще сваля нещо.

# 251
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Моето дете е с боб за 2,90лв има 100мин към всички мобилни мрежи, стигат му.  На мен и баща си прозвънява и ние го набираме,  бабите му вдигат,  с другарчета за сега рядко говори
Ууу,е това е за нас  Wink Laughing Дали го има още  Thinking Ще попитам,мерси! Peace Peace


Сподели после,ако я има,защото децата ми са на примакидс и заради тях поддържам мтелски номер,иначе си ползвам за мен основно боб и съм доволна . Обаче тази карта за 2,90 съм я проспала  Embarassed

# 252
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 324
Ние сме на детския Виваком - 5лв месечно, безплатно с 3 номера на вива /съответно аз,баща му и баба му/ и най-хубавото е, че онлайн определям кои номера може да избира- демек не съм задала в момента с никого другиго. Нет няма в плана си,ползва си WiFi ако ще сваля нещо.

И моята дъщеря е с такъв план, с най-обикновен телефон, интернет не ползва нито на телефон, нито вкъщи. Апаратът й няма игри, няма музика, използва се по предназначение за телефонни разговори. В училище е забранено да носят телефони. Дойде й на гости нейна приятелка с телефон с интернет и голям екран и веднага й показала как в google като напишеш "страшни снимки на..." веднага излизат куп ужасии. Така се беше наплашила, че вечерта искаше да спи при мен. Ограничавам я колкото мога, лаптопът и айпадът й е обяснено, че са вещи за възрастни.

# 253
  • Мнения: 7 947
Споделям мнението ти, макар че ние му купихме таблет- евтин. Но той се ползва вкъщи само. За мен е непонятно защо на дете се купува айфон например...Аз му дадох на сина стария си апарат, основно защото понякога се налага да остава сам вкъщи.

# 254
  • Мнения: 856
Готово.
Всичко е опаковано, надписано, прибрано по папките.
Липсва само желанието на ученика. Laughing

Щом майката  е решила да купи айфон на детето си - нейно право си е.
Имала - купила.
Но не и после това дете да ми се фука пред моето , че е с айфон . Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт