Вече сме ВТОРИ клас

  • 46 630
  • 754
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 723
дали за всички училища денят след изборите ще бъде неучебен?


всички, в които се провеждат изборите - задължително.

# 436
  • Мнения: 7 947
Винаги денят след изборите/понеделник/ е бил почивен за у-щата, където има секции. Поне аз това съм наблюдавала.  Thinking

# 437
  • София
  • Мнения: 5 605
Но в нашето секции нямаше и денят си беше учебен.

# 438
  • Мнения: 1 053
Винаги денят след изборите/понеделник/ е бил почивен за у-щата, където има секции. Поне аз това съм наблюдавала.  Thinking

Точно така е   Peace  и при нас ще е не учебен ден и ще ги водят на екскурзия  Grinning

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 40 765
И ние ще имаме екскурзия до Казанлък,но...ми се донесе лист беза дата,та незнам кога ще е Mr. Green

# 440
  • Мнения: 7 947
Нашата е на 9 и 10 октомври - тоестк понеделник не се учи, заради изборите, а четвъртък и петък е екскурзия. Аз още не съм решила дали да го пусна - нашата е Троян и околността.

# 441
  • Мнения: 1 053
И ние ще имаме екскурзия до Казанлък,но...ми се донесе лист беза дата,та незнам кога ще е Mr. Green

Нашата екскурзия е на 6 октомври до Хисар и Старосел  Laughing Laughing

# 442
  • софия
  • Мнения: 25 458
Ние, пък, нямаме неща за сега Laughing

# 443
  • София
  • Мнения: 723
хубаво е децата да опознават различни места в България.

ние също нямаме засега екскурзия по това време...

# 444
  • Мнения: 7 947
Хубаво е, но тези екскурзии често са съпроводени с много главоболия за родителите, затова нека си опознаваме по-добре семейно.  Wink
Моят син повръща като пътува, не може да заспи без нас, не яде сума ти неща и не се отделя от нас като цяло, затова ми е трудно решението. Хем ми се иска да отиде, хем се притеснявам. Като добавим и обикновеното бързане при нашите екскурзии - за два дена обиколка на сто места и то...

# 445
  • софия
  • Мнения: 1 305
И ние имаме предложение за еднодневна екскурзия, но уви на сина ми му става лошо докато пътува, а и за един ден само в пътуване ще го изкарат, така че ще пропуснем Rolling Eyes

# 446
  • Мнения: 1 053
Хубаво е, но тези екскурзии често са съпроводени с много главоболия за родителите, затова нека си опознаваме по-добре семейно.  Wink
Моят син повръща като пътува, не може да заспи без нас, не яде сума ти неща и не се отделя от нас като цяло, затова ми е трудно решението. Хем ми се иска да отиде, хем се притеснявам. Като добавим и обикновеното бързане при нашите екскурзии - за два дена обиколка на сто места и то...

viliko,аз проблем с ходенето за 1 ден на екскурзия нямам /моето дете ходи още от 5годишна по екскурзии/,но сега до средата на м.ноември трябва да дадем пари за зелено училище /което ще е 4 дни/ и е това ми е проблема,че дъщеря ми никъде не е приспивала сама без мен и сега сърцето ми се е свило,знам че ще се справи /тя иначе е оправна,като изключим това,че е малко разсеяна/ и трябва да се престраша един път завинаги,но все пак си ми е притеснено  Embarassed Embarassed

# 447
  • Мнения: 24 467
Цитат на:  link=topic=796855.msg29085577#msg29085577 date=1411468926

Нашата екскурзия е на 6 октомври до ... Старосел  Laughing Laughing

Дано нацелят после автобуса на връщане. 

Wine Glass

Поздрави на телето пращам специални!
..............................
На моите им остана да ги заведем само в Силистра и Смолян. У нас са обиколили буквално навсякъде.
Предпочитам да не го правят с класа на тази възраст, въпреки, че на моите нито лошо им става, нито има нещо, което да не ядат, нито им липсваме чак толкоз, че да не могат да спят без нас, нито имат други проблеми. И на лагер ходи малкият /за големия да не пиша/ без нас. Дори не е ревал.
На тази възраст, обаче, хлапетата са тълпа, често неуправляема и едва ли нещо наистина ще видят и научат по време на ученическите си пътувания. На тях се ходи да се позакачат и понахилят извън училище. Абе мерси съм, минаваме и без на този етап.
За ден бива, но за преспиване с класа или няколко класа не ми много допада още.

Последна редакция: ср, 24 сеп 2014, 08:52 от Judy

# 448
  • Мнения: 7 947
Зная, че е добре да се ходи по такива мероприятия, но всеки си има личните съображения. При нас три пъти годишно има такива с преспиване и няколко еднодневни. Цените са завишени лично за мен, но не това ми е основния мотив да не го пускам на повечето.  Peace

# 449
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз пуска Ина на екскурзии, бяхме платили капарао и за зелено миналата година, но пропадна. Ходила е на зелено училище с баба си, която е учителка, та има полу-тренинг, но вече 3г ходи по два пъти, а еднодневните въобще и не ги обмислям. Тя иска да ходи, там изграждат още повече приятелства и се сплотяват, така че категорично съм за тези мероприятия. Нашите ще ходят до Цари Мали град.

Общи условия

Активация на акаунт