Отговори
# 45
  • Мнения: 4 529
Патриша Корнуел - омръзна ми "Аз"-повествованието в поредицата за Кей Скарпета.
Иначе "Аутопсия" е много напрегнато четиво.
до 11та книга включително повествованието се води в 1л., ед. ч. Така е малко по-трудно за четене, но се свиква.  Peace

# 46
  • Мнения: 276

+1.
Толкова съм нещастна, че изчетох всичко негово  Sad

Препоръчвам тази, с която аз започнах, но така или иначе всичките са много добри:
"Труден за убиване" - http://chitanka.info/book/2665-truden-za-ubivane

# 47
  • Мнения: 5 890
Препоръчайте ми някоя мистерия/крими с неочакван край като на Крис Картър. Да я има в читанка.  Praynig

# 48
  • Мнения: 1 972
Отзиви за ето тази ?Започна обещаващо , но все пак да питам ?
http://chitanka.info/book/4271-kovarno-otmyshtenie
[/quot

Блудкава....

# 49
  • Мнения: 3 154
Книгите на Каролайн Греъм - не е точно сценарист мисля, но сериалът Убийства в Мидсъмър е базиран на романите и, Елис Питърс (псевдоним на Едит Парджетър) с Хрониките на брат Кадфел и да не споменавам А. Кристи, но оказва се, че любимите ми автори в този жанр са жени - още една такава - Филис Доротея Джеймс с ,,Професия, неподходяща за жена''  Wink и напоследък, въпреки че не е жена  Simple Smile ми хареса доста Алън Брадли  с Мистериите на Флавия Лус.
Добавям още двама мъже, за да има паритет   Simple Smile - Дик Франсис с каквото намерите от него  и Джо Дереске с ,,Убийства в библиотеката'' - има я в читанката.

Последна редакция: ср, 15 окт 2014, 00:14 от Banshee

# 50
  • Мнения: 174
Здравейте!
Препоръчвам Александра Маринина.
С изключение на "Фантомът на паметта" всички нейни романи са ми любими. За съжаление само веднъж годишно излиза нещо ново от нея на българския пазар. Малка част от романите й са в читанката.

# 51
  • Мнения: 304
Здравейте!
Препоръчвам Александра Маринина.
С изключение на "Фантомът на паметта" всички нейни романи са ми любими. За съжаление само веднъж годишно излиза нещо ново от нея на българския пазар. Малка част от романите й са в читанката.


И на мен ми е много любима авторка...

# 52
  • Мнения: 12 722
Някой чел ли е нещо на Першон?

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Някой чел ли е нещо на Першон?
Няма много добри отзиви в ГР.

# 54
  • Мнения: 11 383
аз съм чела. прочетох Този, който убие дракона. Хареса ми и си купих Убийството на Линда. Ще я започвам скоро. Главният герой е странен социопат, който мрази всички.

# 55
  • Вестерос
  • Мнения: 39 542
Аз щом чуя "криминални романи" веднага се сещам за Агата Кристи. В моята лична класация, тя е на първо място Simple Smile Романите й са написани много увлекателно. През цялото време гадаеш за всевъзможни разрешения на някой случай и на края се оказва нещо, което дори не си предполагал. Затварям всяка нейна книга с възторг и искрено удоволствие Simple Smile Особено много си заслужават книгите, в който главен персонаж е  детективът Еркюл Поаро

Препоръчвам " 10 малки негърчета" , "Убийство в Ориент експрес" , 'Часовниците" .. има още много, но тези са ми сред любимите Simple Smile

Все едно аз съм го писала. Обожавам Кристи , но аз пък нямам най-любима нейна.

# 56
  • Мнения: 46
Съвременна писателка - Мери Хигинс Кларк. Пише достоверно, държи те в напрежение, много интересни романи.

# 57
  • около Варна
  • Мнения: 1 097
Вчера изтеглих Аборт на Майкъл Кратък, тъй като сме в болница с малкия, имах предостатъчно време да я изчета. Хареса ми, стара е, не я бях чела,върви леко, завладяващо, има обрати. Само имената ми дойдохара в повече,малко им изгубих връзката кой кой е, но и главата ми не си е на мястото, та затова може да е.

# 58
  • Мнения: 36
Любимите ми книги са на Агата Кристи и сега се старая да издиря всички книги които е писала ! Иначе любимия ми криминален роман е "Смърт край Нил" от Агата Кристи

# 59
  • София, България
  • Мнения: 637
Здравейте. Извинявам се, че пиша тук, но тази тема ми се стори най-удачна, за да мога да задам един въпрос към вас. Може ли някой да ми препоръча криминален роман, който наистина е интересен? Става въпрос за подарък за човек, който обича подобен тип книги, а аз все още не съм чела много от криминалните романи и не ми е особено ясно. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт