Кои потребители са ви приятни?

  • 34 627
  • 986
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 15 599
... всички от котешката тема, включая и черната котка13 с участието й там ...

   Доста плахо и неубедително участие, по моите спомени, но явно щрихирано с голяма доза положителен заряд, щом не е останало незабелязано. bowuu

# 31
  • SF
  • Мнения: 21 505
Не знам защо и как, но не виждам подписите ви. А имам и свой и много си го харесвам. И него не го виждам. Явно съм пипала някъде в настройките, без да знам какво.

# 32
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Забравих Бижу, което си е за бой!

# 33
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Хепи, и аз много те обичам!

Имигриралите не ги споменавам, с тях поддържам връзка в другия форум- и Спарки, и Зимна Роза, Бути, Роис. С тях сме в  специализираната тема за хора, които обичат да пописват.

И многоо харесвам също Кали Мей. Пънки. Май наистина не трябваше да почвам списъка.

# 34
  • Мнения: 768
И аз съм за Black cat  Hug

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 1 150
аз харесвам The Дорис . Страхотни разкази в темата за муните. Готино ми е да я чета
 Приятно ми е да чета повечето от вас, но много ме обърквате с тези смени на никовете..

# 36
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ето че наистина забравих ooooh!
Ла Сомбра и Розичка харесвам също, както и Бижу, въпреки че често ме е смущавал острият и тон.

# 37
  • Мнения: 4 892
Как ме разчуствахте само и един такъв прилив на енергия ми вляхте, чак ще взема да изчистя терасата.  ooooh!   bouquet

Аз харесвам всички с изключение на тези, които откровено не харесвам. Те са малко всъщност. Често се случва да си лафя надълго и широко на ЛС или скайп с хора, с които жестоко съм кръстосвала шпаги. Форумска работа.

Нормално. Напълно излишно и натоварващо е да таиш ненавист или предубеждения. Задушаващо е. Товар. Излишен. Е, не мога да кажа, че напълно съм разтоварена, но не повече от едно или две имена са ми леко неприятни. Което не значи завинаги. Рано или късно ще ги забравя.

# 38
  • Мнения: 6 304
Аз харесвам Спарки, не пише ли вече тук? Също Чек плийз, Тонка и други, но не се сещам в момента за имената им. Допълвам - Мерида и Поли. Забравих Самсара и Инфантилна.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 345
Никак не ми се изрежда,защото харесвам повечето,едни по-малко,други повече...
Но истински се радвам на тези,които имат супер чувство за хумор,оригинален език и блясък в ума...Такива са Бижу,Тарталета,Касита,Бърдс,Трещи,Как' Сийка...и Лиляна.

# 40
  • София
  • Мнения: 12 374
А, подсетихме ме. Харесвам Самсара, въпреки че 1-2 пъти сме се сдърпвали. Всъщност ми е много симпатична, жалко, че напоследък се поизгуби.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 15 599
   Благодаря, че на два (и половина) пъти се спрегна никът ми в темата, но аз самата няма да спомена конкретни имена, понеже наистина са много и постът ми леко би се обезсмислил.  bouquet

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Самсара си е тук, поне аз я срещам.

# 43
  • София
  • Мнения: 12 374
Явно не се засичаме из темите. Хубаво е, че е тук  Simple Smile

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 15 599
 
Deetron пише във филмовите и много ценя мненията му.

   О, да, Deetron е страхотен, много ерудиран и възпитан мъж. Peace По-голямата част от мъжкото присъствие в bg-mamma е пълен бълвоч, обаче. Stop

Общи условия

Активация на акаунт