Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 283

  • 39 729
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 917


Heart Eyes ЛЕКА НОЩ! Heart Eyes
  sleepuu
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 06 сеп 2014, 02:22 от Tanusha_

# 706
  • Мнения: 23 287


Добро утро момичета  Two Hearts !

Комисар Пелин заслужава да започнем деня с нея !

Барисея   Two Hearts Мариянка Two Hearts поднесли сте ни  чудесна среднощна изненада ! Огромни благодарности !

Започнах да гледам - за сцената на брега между тримата приятели. Арда и Пелин - добри приятели, загрижени.
Но... Първия път когато Йомер им се довери и те разследваха тайно отвътре  - Хюсеин ги надуши като хрътка и те си изпяха всичко.  Дано сега да не "участват" в тази операция ... защото подкупните в управлението са достатъчно много  за да я провалят.

Пелин - добър професионалист, но  при нея има и човечността. Може да не съм права, но тя ми е фаворит - Арда също прояви разбиране и е човека най-близо до Йомер, но е ... доста по-принципен от Пелин. Той все търси някаква презастраховка и съгласуване.  Докато Пелин рискува винаги.

Всъщност тя е работила с Йомер във Ван. Двамата са си "пазили" гърбовете в акции.

Три изречения само от тези най-важни моменти.

Пелин - " Погледни през нейните очи, постави се на нейно място."
Добре му каза и това, че той е можел да бъде всякой - от подкупен полицай до човек на Метин. Как да му се довери Елиф.

Арда  - " ... понякога забравяш, че си човек. Да, страшно добър полицай си, но преди всичко си човек."

Йомер - " В мига, в който Елиф влезе в сърцето ми, умът ми спря да работи!"

Сега си мисля, че  романтичните сцени между двамата  ще бъдат редуцирани ...

За да има операцията успех и Елиф да бъде спасена, Йомер  ще се дистанцира. Как ще успее newsm78 обаче.   

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142


Здравейте Енгинки. Днес е празник, пожелавам и тук в темата ни да е така.
За пропусналите, слагам плейлистите с преведените части от епизод 14:

1. Линк към videoclip.bg:

http://www.videoclip.bg/playlist?p=5314

2.Линк към vbox7:

http://www.vbox7.com/collection:2072373

Последна редакция: сб, 06 сеп 2014, 10:33 от mariana51

# 708
  • NICE,FRANCE
  • Мнения: 175
Здравейте и Честит празник на всички!
Марианка,Барисеа,
Благодаря за новата преведена част  bouquet
Колко приятно да си изпиеш кафето в компанията на нашите герои с превод Hug
Марта съгласна съм с тебе,че Пелин е по-отворена към риска и "авантюрата"
И много ми хареса,че шефа посъветва Йомер да не се доверява дори и на брат си Naughty

# 709
  • Мнения: 23 287


"Ето това е комисар Йомер когото създадох !"



"Учителят и ученика"

Галандри  Two Hearts Йомер е готов да рискува дори значката си, но да разреши случая ... и да спаси Елиф !

Извинявам се, че пропуснах още сутринта да честитя празника ! Two Hearts

Мариянка  Two Hearts ще си създадем празничното настроение !


 

Последна редакция: сб, 06 сеп 2014, 10:36 от Марта_49

# 710
  • Мнения: 1 285



                       Добро утро мили момичета! wavey

                           Честит празник на всички!

                           Здравейте Марта, Марианка, Галандри.

Първо за пореден път да благодаря на Барисея и Марианка за превода.
Много ме впечатли разговора между шефа и Йомер. Колко професионално го предупреди да
не споделя дори на брат си. Като имам предвид, че ние вече знаем кой е  Хюсеин, това чак
ме зарадва, че никой няма да е запознат с акцията от което следва, че би трябвало да
протече по план без издънки. А пък актьора, който играе има някакво приятно излъчване,
вдъхващо доверие и сигурност. Много ми харесва.
Финала също е интересен. Колко се изненада Елиф, но ще изпълнява всичко, защото тя
безрезервно вярва на Йомер. Нека действат заедно, така ще са един до друг,  макар, че
той й е обиден за лъжата. Важното е, че е загрижен и не я остави на произвола на съдбата.

                         Лек, успешен и усмихнат неделен ден, макар, че слънчо го няма. newsm51 /b]

Последна редакция: сб, 06 сеп 2014, 10:34 от komet

# 711
  • Мнения: 20 905
Здравейте,
Честит празник!


Благодаря за снощния превод.
Приятен ден.

# 712
  • Мнения: 23 287
Комет  Two Hearts и аз се радвам, че Йомер няма да е сам. Ще действа съгласувано и с добре обмислен план, защото има срещу себе си умен противник / Таййар / и двама предатели на които принципно трябва да вярва и да "работи" с тях / Али и Хюсеин /.

Всъщност бях се притеснила за Йомер как ще приеме истината за  брат си.

Ами така както  Елиф прие тази за баща си, така както ще приеме и тази за другия човек на който има безрезервно доверие / Таййар /, истината за Нилюфер, както и после за Аслъ.

Ще ги боли, ще се разкъсват от болка, но ... заедно ще оцелеят.

Гледам пак фрагманите за следващата серия - дали няма порядъка да е такъв.

Първо заплахата, после обучението ...  newsm03






Хармония  Two Heartsхубав ден и на теб !

# 713
  • Мнения: 1 097

Здравейте. Честит празник.Отново неуморните са ни зарадвали с нов превод. Вече знаем за какво
става дума в най-интересните моменти и търпеливо ще си чакаме преведената серия.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142






Тръгва, но и гледа как се чувства Елиф.

Последна редакция: сб, 06 сеп 2014, 11:23 от mariana51

# 715
  • Мнения: 23 287


Днес аз ли ще се "грижа" за музикалното оформление  newsm12

Ами като си мълчите ... ще гледате и слушате / естествено ако желаете / каквото ми харесва на мен  newsm03 освен ако не се включите и вие ... newsm53

Бях приятно изненадана от този дует и затова го предлагам...

Ще продължа с дуетите ...  smile3503 обещавам


# 716
  • Мнения: 1 285
Комет  Two Hearts и аз се радвам, че Йомер няма да е сам. Ще действа съгласувано и с добре обмислен план, защото има срещу себе си умен противник / Таййар / и двама предатели на които принципно трябва да вярва и да "работи" с тях / Али и Хюсеин /.

Всъщност бях се притеснила за Йомер как ще приеме истината за  брат си.

Ами така както  Елиф прие тази за баща си, така както ще приеме и тази за другия човек на който има безрезервно доверие / Таййар /, истината за Нилюфер, както и после за Аслъ.

Ще ги боли, ще се разкъсват от болка, но ... заедно ще оцелеят.

Гледам пак фрагманите за следващата серия - дали няма порядъка да е такъв.

Първо заплахата, после обучението ...  newsm03





Аз също се радвам, че Йомер намери правилния човек към когото да се обърне за помощ.
Дано не сбърка, че сподели с Арда и Пелин. Живея с надеждата, че те ще му останат
верни приятели. От цялата история най-хубавото е, че брат му няма да е в течение.
Сега очаквам много капани и подмолни постъпки от Таййар, Метин, че дори от Хюсеин.
Вярно, ще има перипетии и препятствия за преодоляване, но вече съм по спокойна и по
уверена след влизането на учителя в "играта".

Ти продължавай да ни озвучаваш. Действа добре и разтоварващо.   newsm51

# 717
  • Мнения: 23 287
Комет   Two Hearts  Естествено, че ще продължа ...

Каквото и да разбират като тайни дълбоко крити от семействата си - хубавото е това, че Йомер и Елиф ще са заедно и любовта им ще става все по-силна ...




# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142




E: Значи при теб печели който лъже. А който казва истината, губи.
Й: Ще понесеш ли всичко, което имам да ти кажа?

# 719
  • Мнения: 23 287


Истинската любов не се измерва само със светлите цветове на палитрата "живот". Нейната истинност се проверява и в тъмните краски.
Ако въпреки черното и сивото светлината струи от очите на влюбените и имаш една подадена ръка, едно рамо на което да се облегнеш... това е любов.



Общи условия

Активация на акаунт