Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 283

  • 39 756
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 68
Момичета ,много бързате да сложите Хюсеин на кладата.Совите не са тава ,което са. Мелике е дашла на 19 год. в това семейство ,вероятно за да си запази по турски обичай честта -предполагам.,без любов от страна на Хюсеин ,който е бил принуден от родителите си. За него тя изпълнява в момента ролята на домашна прислужница.Идва един момент той среща голямата любов .Много е трудно да се живее без любов и тогава той се чувства щастлив, което лечеше  по лицето му когато го посрещнаха.Че са му трябвали средства да поддържа тове семеиство той убива или се свързва с мафията -но по нататък сценаристите ще ни покажат причината Моята версия е горе долу такава и го оправдавам до някъде не и за убииствата  ,ще видим.

# 691
  • Мнения: 1 285


Скрит текст:
Мариянка Two Hearts той комисарят много правилно я учи да стреля, ама според мен трябва да я научи и на самоотбрана.

Не,че тя не е достатъчно силна - колкото пъти го блъскаше, той все  губеше равновесие ...

Опита същото при Метин, ама при него блъскането не сработи. Той действа грубо.

Комет Two Hearts премина като ... комета и пак изчезна. Ние / аз се опитвам / да "дълбая" щекотливия въпрос "Хюсеин аби" по вечерно време ... щото ми идва да го "целна" с някой пищов.[/b][/color]
Марта, тук съм, не съм изчезнала. Аз снощи бях на мероприятие
и днес до обед. Joy Joy Joy Ако някой липсва, това е Марица, която от
1 септември не се е вясвала. Дано всичко при нея е наред. Hug

Относно Хюсеин - аз коментирах вчера малко и аз разсъждавам като Дилеми
Може да е срещнал всепоглъщаща любов, никой не е застрахован от това, но остани честен.
Искам да го разбера, но не мога.  Щом има друга, ами разведи се и си живей живота.
Но паралелния живот ми е много чужд, неразбираем, осъдителен. На практика се явяваш
нагъл лъжец не в едно, а в две семейства. Тези мисли за ангажиментите не те напускат ни
денем, ни нощем и си като един жонгльор, който няма миг почивка. Докога ?
Как се издържа на това темпо? И как да го оправдая?

# 692
  • Мнения: 20 905

Енгин със студентка от  Bisnafi Academy/така поне разбрах/. Hug
Лека нощ.

# 693
  • Мнения: 716
  Ей тай снимка никакви спомени нямам да е качвана. Ако е, моля за извинение. Hug Мен ме привлече надписът на фланелката. Deceitful - измамник, лъжец. Не може да му се отрече, че носи фланелки с налудничави надписи. Явно му е кеф. Но тази е с доста многозначително послание. newsm78 Доста тълкувания ми идват наум, но ще ги запазя за себе си. hahaha



П.П. Да, както винаги, не съм се справила с прикачването. Нейсе. Ако сте виждали снимката, се сещате за коя говоря. Ако не - здраве. Нищо особено.

# 694
  • Мнения: 917


Под влияние на втория трейлър всички сте в "чок романтик" настроение ...

Пък аз под влияние на тропащия по прозореца силен дъжд вече съм в полу-заспало положение ...

"Хади бакълъм iyi geceler " и да  сънувате нещо красиво !
Heart Eyes
Лека нощ МАРТИЧКА! Two Hearts
Хади бакълъм... Heart Eyes

Скрит текст:

# 695
  • Мнения: 917
  Ей тай снимка никакви спомени нямам да е качвана. Ако е, моля за извинение. Hug Мен ме привлече надписът на фланелката. Deceitful - измамник, лъжец. Не може да му се отрече, че носи фланелки с налудничави надписи. Явно му е кеф. Но тази е с доста многозначително послание. newsm78 Доста тълкувания ми идват наум, но ще ги запазя за себе си. hahaha



П.П. Да, както винаги, не съм се справила с прикачването. Нейсе. Ако сте виждали снимката, се сещате за коя говоря. Ако не - здраве. Нищо особено.

БАРИСЕЯHug тази ли е? newsm51

# 696
  • Мнения: 716
  Ей тай снимка никакви спомени нямам да е качвана. Ако е, моля за извинение. Hug Мен ме привлече надписът на фланелката. Deceitful - измамник, лъжец. Не може да му се отрече, че носи фланелки с налудничави надписи. Явно му е кеф. Но тази е с доста многозначително послание. newsm78 Доста тълкувания ми идват наум, но ще ги запазя за себе си. hahaha



П.П. Да, както винаги, не съм се справила с прикачването. Нейсе. Ако сте виждали снимката, се сещате за коя говоря. Ако не - здраве. Нищо особено.

БАРИСЕЯHug тази ли е? newsm51

Ха-ха! Точно, Танушка! Hug Hug Благодаря ти!
Оф, няма да се науча да поствам снимки и това си е. Тъпото си е тъпо.

# 697
  • Мнения: 1 097

В нашата тема изненадите не свършват- нов трей,преводи,актуални новини. Имаме си всичко и завърнали се в къщи момичета.

# 698
  • Мнения: 917
Скрит текст:
  Ей тай снимка никакви спомени нямам да е качвана. Ако е, моля за извинение. Hug Мен ме привлече надписът на фланелката. Deceitful - измамник, лъжец. Не може да му се отрече, че носи фланелки с налудничави надписи. Явно му е кеф. Но тази е с доста многозначително послание. newsm78 Доста тълкувания ми идват наум, но ще ги запазя за себе си. hahaha



П.П. Да, както винаги, не съм се справила с прикачването. Нейсе. Ако сте виждали снимката, се сещате за коя говоря. Ако не - здраве. Нищо особено.

Скрит текст:
БАРИСЕЯ,  Hug тази ли е? newsm51

Ха-ха! Точно, Танушка! Hug Hug Благодаря ти!
Оф, няма да се науча да поствам снимки и това си е. Тъпото си е тъпо.

 Kissing Heart Недей така да се обиждаш сама. Никоя от нас не е влязла тук научена. Naughty
След, като ти се каже точно как става и си готова. Grinning
С мишката отиваш на квадратчето, където пише - ВМЪКНИ ИЗОБРАЖЕНИЕ.
Копваш си снимката, която си избрала и я поставяш там, където мига чертичката - точно по средата.
Хайде пробвай! Heart Eyes  bouquet  Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 716
Скрит текст:
  Ей тай снимка никакви спомени нямам да е качвана. Ако е, моля за извинение. Hug Мен ме привлече надписът на фланелката. Deceitful - измамник, лъжец. Не може да му се отрече, че носи фланелки с налудничави надписи. Явно му е кеф. Но тази е с доста многозначително послание. newsm78 Доста тълкувания ми идват наум, но ще ги запазя за себе си. hahaha



П.П. Да, както винаги, не съм се справила с прикачването. Нейсе. Ако сте виждали снимката, се сещате за коя говоря. Ако не - здраве. Нищо особено.

Скрит текст:
БАРИСЕЯ,  Hug тази ли е? newsm51

Ха-ха! Точно, Танушка! Hug Hug Благодаря ти!
Оф, няма да се науча да поствам снимки и това си е. Тъпото си е тъпо.

 Kissing Heart Недей така да се обиждаш сама. Никоя от нас не е влязла тук научена. Naughty
След, като ти се каже точно как става и си готова. Grinning
С мишката отиваш на квадратчето, където пише - ВМЪКНИ ИЗОБРАЖЕНИЕ.
Копваш си снимката, която си избрала и я поставяш там, където мига чертичката - точно по средата.
Хайде пробвай! Heart Eyes  bouquet  Heart Eyes

Ох, Танушка, жива да си! Учиха ме, бе мила, учиха ме. И тези, които ме учиха, вдигнаха кръвно. Всичко на всичко съм успяла да постна две снимки, откакто съм в темата. Нещо ми липсват драйвъри в мозъка, санки. Ампутирано ми е нещо. Ама нейсе. Радвам се на вашите снимки и това ми стига. Аз пък ви се отблагодарявам като ви дразня с писане и сме квит! Отново благодаря за снимката! Hug

# 700
  • Мнения: 1 097
Аз,момичета,се отправям към младоженците,че сега там се стягат за сватба,посрещат гости от Австралия,изобщо хубави трепети

От  мен приятни сънища

# 701
  • Мнения: 917


МИЛЕ,  Hug  и   bouquet!
Приятни сънища и на теб, след като си изгледаш серията!

Скрит текст:

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226



http://www.vbox7.com/play:9dd779c712

"Мръсни пари и любов", епизод 14 - СЕЛЕКЦИЯ И ФИНАЛ. Превод от английски barisea, субтитри mariana51. Приятно гледане.

И тук:

http://www.videoclip.bg/video_edit?video=378119

# 703
  • Мнения: 917



http://www.vbox7.com/play:9dd779c712

"Мръсни пари и любов", епизод 14 - СЕЛЕКЦИЯ И ФИНАЛ. Превод от английски barisea, субтитри mariana51. Приятно гледане.

И тук:

http://www.videoclip.bg/video_edit?video=378119
  Kissing Heart МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ - ЗА ВСИЧКО!  Kissing Heart

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


За спокойна вечер. А в спойлера:
Скрит текст:
Сложена е снимката - в 10,44 на 5-ти, дори писах, че днес/всъщност на 5 септември е закусвал бюрек в "Ченгелкьой". Но приказката на Мечо Пух....

Последна редакция: сб, 06 сеп 2014, 02:02 от mariana51

Общи условия

Активация на акаунт