"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 62 тема

  • 33 113
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240


Актьори:













Кликнете върху снимката на актьора и ще получите повече информация за него!
Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV
1 сезон (13 епизода) - от 12.03.2014 год. до 18.06.2014 год.
2 сезон стартира на 03.09.2014 година с 14 епизод


Резюме:
Когато полицаят Йомер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите. И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:

 
 

Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       

 
 


 
 
Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
           

 
 

Повече за сериала може да откриете тук:
 

Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
 

   


   

   

   

   

Темите:


                   

Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!

Приятни минути в темата на всички, които следят проекта!  
 

# 1
  • Мнения: 3 217


Ринка,благодаря за новата тема-дано не гледаме сблъсъци на ГГ като в горната картинка. Joy

# 2
  • Мнения: 2 229
Ринка Hug
В тази тема да доживеем да ги видим двамата един до друг Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1 386
 Hug
При разговора Елиф пак не забеляза пръстена.Явно си е задала пълно зрително затъмнение

# 4
  • Мнения: 3 550
Ринка за новата тема.

Хриси newsm51

# 5
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 402
Идааа  animal037

Ринка -  Heart Eyes Hug  bouquet

# 6
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Ринка  newsm51

# 7
  • Мнения: 3 217
Сега като се замисля, заживеят ли заедно Елмерите ще бъде добре Комисарио да не си носи служебното оръжие в къщи,че а е сгафил някъде,а му светиха маслото.При Елифче нещата се решават кардинално,няма тян мън. Joy Joy

# 8
  • Мнения: 3 550

Скрит текст:
Энгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн взрывают социальные сети !

Сериал "Грязные деньги и любовь" продолжает покорять просторы интернета. Тэг прошлой серии
"#Sözümü tuttum" на протяжении часов держался в первых строчках ТТ листа не только Турции, но и мира .
Зрители активно поддерживают любимую пару в социальных сетях . Омера и Элиф, на просторах интернета, называют самой совместимой парой на экране . За них голосуют в самых разных опросах. И в очередной раз пара является одной из самых популярных в соц сетях .

Перевод:Алина Лиева

# 9
# 10
  • Мнения: 1 875
Привет на компанията Hug Hug Hug Hug

Ринка,за новата темичка newsm51 newsm51 newsm51

Тия от екипа се гъбаркат с нас.Трей,който да не казва нищо-каква по-голяма гавра с нас! Crossing Arms

Чиче е ортак с Хю,май него ще иска да занули,ама с това изкривено мислене на СЦ може и Ел да е .Йо го гледахме вече в болнична обстановка,а Ел в затвора.Сега като нищо Ел в болницата,а Йо в затвора и после всичко останал набързо в един болюм.После SON и приключихме с КПА!

# 11
  • Мнения: 41 856
Ринка Hug благодаря за новата тема! Hug



Благодаря и за фрагмана! smile3525 smile3525



# 12
  • AMS
  • Мнения: 6 448
Привет на всички!!!



Ринка, благодаря за новата тема!!!



Благодаря ви за споделеното след снощната серия!!!



Селфи, Ринка, Лили, благодаря за трея!!!


Скрит текст:
Ох, не знам от къде да започна за 41-ви епизод.
Серията ми хареса до толкова, че се приближавам към финала и е необходимо да има и такива епизоди. Иначе пак ви казвам, искам да ме вземат за режисьор на монтажа.
Предупредих, че в главата ми са флашки и ... и те взеха, че ме целнаха точно там.
Върнах се да търся флашките и те ти 10 минути неизлъчени. atv-то и този път не пропусна да се изяви.
Колкото и да ми хареса серията, не мога да премълча техническия гаф с обувките. Исках спокойно, кадър по кадър да разгледам сцената - как Елиф научава кой е убиецът. И сега к'во?  Точно, ама точно на отговора на въпроса кой е? - далечен план и другите обувки. Ох, умирам от яд и питам има ли вече уволнени??? Ами непростим е такъв гаф в такъв кулминационен момент. То и в болницата има такъв кадър с другите обувки, но в тази върховна сцена беше в центъра и се забелязва и без стопиране.


Мисля си, че има още един гаф, но чакам превода. Нильо знаеше от Бахар, че Аслъ е причина за смъртта на Зерин. Дори си спомням, че обеща на Елиф, че ще бъде до нея, когато реши да кажат на Аслъ. А сега Елиф обяснява и Нильо, като че ли го чува за пръв път.

И още нещо не ми пасна - идеята на Елиф да иска да види Хю. Вярно, че е в шок, но ...  

Йомер/ Енгин наистина много ми харесва в последните серии. Много силни сцени.






# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт