здр

  • 2 485
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Със съпругат ме искаме дете на сутрин като ставам за работа всичко изтеча.... Thinking

# 1
  • Мнения: 768
 Laughing нормално, няма как да остава вътре.

# 2
  • Мнения: 4
Не е нормално след като цяла вечер съм била легнала и съм спала цяла вечер без да мърдам

# 3
  • В мечтите
  • Мнения: 639
e как на сутрин,трябва да се пробва и на вечер за да не изтеча  Wink

# 4
  • Мнения: 768
Не е нормално след като цяла вечер съм била легнала и съм спала цяла вечер без да мърдам

И? Кое те кара да мислиш, че като си лежала цяла вечер нищо не трябва да изтича и кое пък те кара да мислиш, че даже и да не изтича- трябва да има бременност? Това хич не е най-важното. По-важно е да нямате репродуктивни проблеми и да си следиш овулацията.

# 5
  • Мнения: 4
Вечер неизтича а сутринта като отивам да се приготвя за работа сякаш съм станала веднага след като свърши в мен

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 824
Веднага след като свърши заставаш на челна стойка.Поне половин час д главата надолу да си.. Peace

# 7
  • Мнения: 4
Досега не се случвало

# 8
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Веднага след като свърши заставаш на челна стойка.Поне половин час д главата надолу да си.. Peace
Половин час е малко според мен  Thinking

# 9
  • София
  • Мнения: 8 932
Със съпругат ме искаме дете на сутрин като ставам за работа всичко изтеча.... Thinking
А къде очакваш, че ще отиде всичко? При мен изтичаше веднага, защото ставах веднага и се измивах даже. Пък пак си стана.

# 10
  • Мнения: 768
Вечер неизтича а сутринта като отивам да се приготвя за работа сякаш съм станала веднага след като свърши в мен

Добре, де, какво те притеснява това, че не разбрахме? Къде пише, че трябва да не изтича нищо?

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 824
Веднага след като свърши заставаш на челна стойка.Поне половин час д главата надолу да си.. Peace
Половин час е малко според мен  Thinking
Казах "поне" половин час... Laughing

# 12
  • Мнения: 768
Веднага след като свърши заставаш на челна стойка.Поне половин час д главата надолу да си.. Peace
Половин час е малко според мен  Thinking
Казах "поне" половин час... Laughing

 Joy Joy Joy ще падна, честно

# 13
  • София
  • Мнения: 28 563
Уникална тема.

ПП Забравих: Здр., за да съм в унисон.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 824
Веднага след като свърши заставаш на челна стойка.Поне половин час д главата надолу да си.. Peace
Половин час е малко според мен  Thinking
Казах "поне" половин час... Laughing


 Joy Joy Joy ще падна, честно
Недей....падай. JoyКакъвто въпроса,такъв отговора... Joy
 
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт