Outlander

  • 83 933
  • 766
  •   1
Отговори
# 600
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Диаволо,
Скрит текст:
втората книга почва когато Клеър е 40+ и бебето- Бриана е на 20 някъде, Франк е умрял и те се връщат в Шотландия пак при професора, за да търси тя какво е станало с Джейми и от там почва разказа, който в момента дават , накрая на втората книга, както разбрах, тя разбира, че Джейми е оживял и решава да се върне при него. където е вече пак с 20 години по-късно и той е женен за онази малката нахалната от първи сезон, ама няма деца от нея. Тя има две от първия си мъж.

Мерси, Красе, значи нашият сезон ще свърши тя като разбере, че е жив.

Предполагам , че няколко серии ще са от името на Джейми и какво е правил след бунта

# 601
  • Мнения: 24 462
На мен ще ми е много интересно това.

# 602
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
И на мен  Mr. Green

# 603
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Щом ви е интересно, ето за Джейми без Клеър
Скрит текст:
така, след като К преминава, Дж се бие с преследващите ги англичани, след което участва в битката при Калоден. Ранен е жестоко в крака, събужда се в края на битката. Блек Джак е мъртъв отгоре му, Мърта също. Пленяват го и когато идва реда му за екзекуцуята е помилван от английския майор, защото онзи е брат на Джон Грей, когото пък Дж е пуснал от плен при него. Та натоварват го полужив в една каруца и в Лалиброх. Там Дж бере душа, а Джейни едвам го спасява. За да избегне гоненията се крие и живее 7 години в пещера над имението. Имението става собственост на големия син на Джейни, Дж и К успяха да се откажат от него преди битката и така имота се запази от конфискация. След 7 години нещата са утихнали и той урежда да го предадат, за да се съвземат неговите хора от глада. Има награда за главата му. Той знае от К, че в един момент спират да бесят всички бунтовници. Осъждат го и отива в затвор. Там се среща наново с Джон Грей, който е командващ затвора. Дж е лидер на всички затворници. Стават приятели с Дж Грей. Дж. Грей е хомо, влюбва се в Дж, но той му отказва. В един момент всички затворници са изпратени в Америка, а Дж в Англия като работна ръка в едно имение. Там е коняр към 5 г. През това време господарската щерка го изнудва да спи  с нея преди да я оженят за един дъртак. Естествено ражда син, и той е на Дж. Поне няма червена коса. В деня на раждането тя умира, Дж убива в суматохата дъртака, който се е усетил за изневярата. Не беше хладнокръвно убийство, стана някаква патаклама, не помня вече. Та Дж е помилван окончателно, но остава за да е близо до детето. Обаче Уили е негово копие и той е принуден да замине. Джон Грей се жени за сестрата на майката на сина на Дж и го отглежда като свое дете. Дж се прибира в Лалиброх и там след време Джейни ги сватосва за Леъри, от замъка Леох, оная малката. Тя е вдовица и има две щерки. Дж не му понася брака и драсва в Единбург, където става печатар заедно с Фъргъс. Занимава се активно с контрабанда. Та в този момент 20 г по-късно го намира Клеър.
Това е накратко. Докато Клеър си е
Скрит текст:
в Бостън, следва медицина, става лекар и живее с Франк. Франк кръшка, но обожава Брияна.

# 604
  • Мнения: 24 462
Благодаря КрасеHug
Отивам да чета. Whistling

# 605
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Има толкова много герои и всички се оплитат май в един момент, аз още не съм стигнала до края. Чакам да ми дойде музата за последните книги.

# 606
  • Мнения: 24 462
Публикувах в тази тема мнението ми за друг сериал.  Joy
Добре, че тръгнах да пиша веднага.
Подариха ми първа книга и мисля след като приключа с Джобс да я започна.
Тя обхващаше първи сезон нали?

# 607
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Да, сериалът върви книга за сезон. Този ще им дойде трудно, после се затлачва малко по малко, за да се влачи в 4, 5 и 6. За 7 и 8, не знам още как е.

# 608
  • Мнения: 24 462
Благодаря за изчерпателната информация.  Hug
Не знам дали са пускани:
Скрит текст:



от премиерата, Франк/Рандъл на екран много по-едър ми изглежда. Rolling Eyes

# 609
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
На мен горкият ми е много противен още от сериала Рим

# 610
  • Мнения: 24 462
На мен засега ми е противен Рандъл, за Франк още нямам мнение, явно тепърва предстои. Rolling Eyes
Тиф, актьора или образа му?

# 611
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Актьора  Laughing И в game of thrones ми беше противен, хем там се появи за малко и беше от нашите  Laughing

# 612
  • Мнения: 24 462
Ясно.
Както на мен Натали Дормър.  Mr. Green

# 613
  • Ямбол
  • Мнения: 2 518
Сам има рожден ден днес  Flutter
Скрит текст:



# 614
  • Мнения: 24 462
 nbirthday tongue на Сам.

Тиф, хубава премяна.  Hug

Последна редакция: сб, 30 апр 2016, 23:47 от Ивекс

Общи условия

Активация на акаунт