Пелени и гащички за многократна употреба - 15

  • 28 462
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 402
geri-gb, аз не съм с поп-ин, а с джобове, за вечер слагам комбинация от три дебели подложки - произволно - две с въглен + една петслойна бамбук; 3  петслойни бамбук,  въглен+бамбук+коноп- издържат минимум 10 часа, но както казва таткото  = прилича на зелка в дупето Grinning иначе през деня комбинацията е от дебела + тънка подложка и издържат минимум час и половина, сменям на два часа обикновено

# 676
  • Мнения: 794
... две с въглен + една петслойна бамбук; 3  петслойни бамбук,  въглен+бамбук+коноп

Лелееее, от това комбо сигурно прилича на мравчица  Mr. Green
Защо не опиташ с две конопени и една бамбукова, защото конопените са по- тънки и може би няма да е толкова издуто?  newsm78

# 677
  • Мнения: 1 291
Дао, зелка. Joy

Гери, имаш   си пикльо. Или честа смяна, или повече подложки, или  кранче на  гърдата. Wink

Берушка,  помним   твоя мъж-ентусиаст. Simple Smile

# 678
  • София
  • Мнения: 1 402
Берушка, конопените ми са точно толкова дебели, колкото петслойните бамбукови, но  са по-твърди и не ги предпочитам, защото при такива "дебели" комбинации водят по-често до течове.

# 679
  • Мнения: 34
Aз се хващам в чудо с малкия и като дойде време за нощен сън и ми се изправя косата..
Като цяло арсеналът ми е от пелени се свежда до 5-6 кофти китайки, които ми вършеха чудна работа като беше новородено (сега вече не ги ползвам), 5-6 алви, които денем с по една микрофибър и една 5-слойна бамбукова си ми държат час и половина - два, 2 тотсботс V3, които определям като най-лошата си покупка и най ме боли сърцето за дадените 60лв (що не послушах Лекси, че са кофти, защо!), 2 поп ин и 3 baby wizard, които учудващо добре се справят нощем.
Тотс ботса с какво ли не го пълних, какво ли не го правих.. И с конопени, и с въглен и бамбук.. Не и не - 2 часа макс и толкоз..
Поп ина един път ми държи, един път не - но пък още не слагам нощна подложка, карам си само със стандартната + буустър, така че го определям като моя грешка.
Уизардките тъпча с една 5слойна бамбук и въглен и една микрофибърна вътре и ми държат понякога цяла нощ, ОБАЧЕ малкият пишка много и наведнъж, и стане ли така да я свърши тая работа веднага след като е заспал и се е унесъл след баня - после няма заспиване като тръгна да го преобличам.
И добре, че пуснаха парно, че в момента им бая ще изсъхнат ли, няма ли  Joy

# 680
  • Мнения: 1 291
Ние караме цяла   нощ с памучен прифолд  номер две  на  БамбиноМио  и  джоб от  ИЗиБейби отгоре  като  защитни гащички. Досега не сме имали   авария, нещо да протече.  Но  нощно време госпойцата  спи дълбоко и не цока много-много.

И моите  конопено-памучни са  бая дебелички

# 681
  • Мнения: 794
iFFeto и ти като Гери ...
И поп- ин не издържат?  newsm78
Започвам да си мисля, че аз съм голяма късметлийка.
Единствените, освен Алва, които са ми пропускали са Milovia, които си поръчах с голям мерак. Яд ме е за готиния принт на пирати, но пък успях да я продам за същите пари  Party
Ето ги:

Скрит текст:

Толкова исках да се получи между нас, но не стана и я разкарах  Crossing Arms

# 682
  • Мнения: X
И аз съм озадачена, честно да ви кажа, не знам вече и какъв съвет да ви дам.  newsm78

# 683
  • Мнения: 794
И моите  конопено-памучни са  бая дебелички

Че какви са тия дебели конопени?  newsm78
Моите са тънки и много попивни.

iFFeto , сега се сетих, че през нощта съм слагала и Bambino Mio- Miosolo, те са на принципа на Tots Bots- all- in- one с подложка тип "език", т.е. пак си имат и джоб и можеш да сложиш допълнителна подложка ако решиш. И с тях не е имало пропуски.

# 684
  • Мнения: 34
Beruška, aз чакам още няколко поп ин-ки и още няколко уизардки (китайски, китайски, ама като ми държат..) и някак не ми се иска да наливам още пари в бамбино мио  Wink Но мерси, за съвета!

Установих аз защо текат (то не, че е голямо откритие, просто не се бях замисляла): От 20ч до 4 (когато почват да пропускат) го кърмя два пъти, като сумарно му се събират около  400мл мляко  Joy  Сега чакам предложения за комбинация от подложки, момичета, която издържа на напъна на толкова течност  newsm78
И той пишка еднократно, не малко по малко, защото го държах един цял ден гол да видя какви ги върши  hahaha

# 685
  • Мнения: 2 328
На мен ИзиБейбито и Алва са ми пропускали.Но Бамбино никога!!Пробвай с тях..и моя син много пишка.Само през нощта изпива едно цяло шише вода.
За новото бебе поръчах 5 кавъра NB на Бамбино от англ.амазон.По принцип съм против да се купува нещо само защото е марково,но за Бамбино мио си заслужава.Имам толкова прифолди,че мога да преповия целия свят.Ще видим обаче с размера на самия прифолд как ще е,защото ми изглеждат ОГРОМНИ за новородено дупе.
Не мисля,че е тук мястото,но да попитам все пак-заслужава ли си комплекта за научаване на гърне на Бамбино Мио?

# 686
  • София
  • Мнения: 5 319
Pop-in от каква възраст и кг започнахте да ползвате?

Веднага след излизането от болницата  Peace


Нощем слагам еднократна и толкоз. Понякога си доспива след като изпратим кака и батко на градина и каквото и да сложа, не издържа толкова време.

# 687
  • София
  • Мнения: 1 402
След 5-я месец бебоците просто пишкат по-големи количества, макар и по-нарядко. Тази сутрин имах теч през кръста. Чаршафите не бяха мокри, което ме навява на мисълта, че това е била последната атака и пеленката просто се е предала  Laughing

# 688
  • Мнения: 794
Beruška, aз чакам още няколко поп ин-ки и още няколко уизардки (китайски, китайски, ама като ми държат..) и някак не ми се иска да наливам още пари в бамбино мио  Wink Но мерси, за съвета!

И аз имам две бройки Baby Wizard, които със всяко пране чакам да се разпаднат, защото ги пера на 60 градуса, а на етикета пише 35. Ама държат се гадинките все още  Laughing Обаче съжалявам, че си взех с бамбук, няма съхнене това чудо и затова не ги ползвам много често /то като съхне по два дни ...  Tired/

По принцип съм против да се купува нещо само защото е марково,но за Бамбино мио си заслужава.

То понякога не става въпрос за марката, а за качеството. Аз за моето бебе вече съм установила кое върши най- добра работа, а имам всякакви т. нар. маркови пелени. Дадох шанс и на Алва, няколко пъти дори, но за мен са ужасни /преобуване на наакани и напишкани дрешки+ зачервяване  Naughty/
Най- скъпата си пелена, за която писах вчера, пропускаше всеки път и я продадох, нищо че е маркова ...  Tired

# 689
  • Варна
  • Мнения: 759
Pop-in от каква възраст и кг започнахте да ползвате?

Веднага след излизането от болницата  Peace
Перфектно! Благодаря за отговора   bouquet

Аз съм се запасила с няколко памучни пелени+гащички на littlelamb първи размер, на fuzzibunz (пише, че стават от 3 до 15 kg), поръчах си от алито бамбукови прифолди, ще си поръчам и няколко pop-in. Вчера пък спечелих хартиени подложки littlelamb от играта на пелени.бг и смятам, че ще се справя в началото. Да се роди бебока жив и здрав и започвам да тествам  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт