Пелени и гащички за многократна употреба - 15

  • 28 442
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 44
Да помрънкам и аз пак с тези TotsBots V4...Няма оправия, дори и с допълнителна конопена подложка пак според случая 1,5 или максимум 2 часа издържат. Аз не я държа повече от 2 часа с каквито и да било гащи, но с тези винаги се стига до протичане и мокрене на боди и панталонки. Прави ми впечатление, че винаги пуска отстрани на крачетата и подозирам, че може би се дължи на израстването й и вече не толкова дебелите бутчета, а и постоянното движение, в което се намира  Simple Smile. Но определено съм силно разочарована, имайки предвид каква инвестиция бяха...

И ново двайсет: след последното пране си имам едни Pop In-ки, в които след провала с Tots-ките се кълнях - на едни от тях са ми се развалили ластиците, които са отстрани на краката  #2gunfire...Веднага ми направи впечатление, че са някак по-широки от останалите, а то ластиците се отпуснали по цялата дължина на пеленката, че и вътрешните и те...Много странно, останалите бройки, купувани по същото време и ползвани абсолютно по същия начин не са мръднали...
Имам и снимка, но ще ви я покажа довечера. Пуснах сега запитване до магазина от който са купени.

iFFeto, моята госпожица е същата пикла и да ти кажа в чудо се виждам с нея. Надявах се, че като спра да я кърмя нощем няма толкова бързо да си намокря пеленките, но уви. От една седмица вече не го правя, но няма кой знае каква разлика. При нощните нямаме протичане, но пък се буди рано-рано, защото й мокрее. Друго обяснение поне нямам за разбуждане в 5:30-6 като очевидно й се спи още. Ползвам едни дебели памучни на Popolini, които подсилвам с две конопени подложки и една stay dry отгоре.

Beruška, ако не се бъркам ти беше питала за отзиви за TotsBots Potion, или? Аз основно него ползвам до момента, наред с яйцето. Определено съм доволна и бих го препоръчала. Пак казвам обаче, че не съм от тези, които имат кой знае какви претенции относно петна и прочие  Mr. Green. Още не съм се наканила да тествам комбинацията на ДМ, за която ви бях писала  Blush.

# 691
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Момичета , голяма греда и при мен .. моето шоши така започна да  пиша ,че течността изобщо не сварва да попие и изтича отстрани или от кръста  ooooh! и през половин час сменям всичко  Crossing Arms а гащичките вътре са съвсем леко влажни ,на капчици даже (поларена вътрешност ) , а подложката в джоба няма и хабер да е подгизнала  . на повивалника я виждам че пиша веднъж и  по много ,чак до гърба се опишква като е там .. много зле работата  Confused

# 692
  • Мнения: 376
Момичета , голяма греда и при мен .. моето шоши така започна да  пиша ,че течността изобщо не сварва да попие и изтича отстрани или от кръста  ooooh! и през половин час сменям всичко  Crossing Arms а гащичките вътре са съвсем леко влажни ,на капчици даже (поларена вътрешност ) , а подложката в джоба няма и хабер да е подгизнала  . на повивалника я виждам че пиша веднъж и  по много ,чак до гърба се опишква като е там .. много зле работата  Confused
Имаш ли тензух под ръка? Да го сложиш най-близо до кожата и после останалите неща. Той доста бързо дърпа. Може и да нарежеш някоя стара хавлиена кърпа, те също доста бързо попиват. Аз повечето подложки от изкуствени материи съм ги увила в тензуси. Доста задържат, но по-бавно зацепват, че трябва да се намокрят, та затова.

# 693
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
имам да .. и бархет и тензух , но те пък  нали държат мокро на дупето  ooooh!

# 694
  • Мнения: 376
имам да .. и бархет и тензух , но те пък  нали държат мокро на дупето  ooooh!
Амиии да, държат. Моите повечето пелени са алви и всъщност тензусите са вътре в джоба, а самият джоб е от текстилния велур, който държи сухо.
На някои бебета не им пречи мокрото, как е твоето в това отношение? Може да си постоява известно време мокро, без да се оплаква.

# 695
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
да и аз съм с такива джобове с полар ли е кво е вътре ,  а за мокрото не съм забелязала да има проблеми Rolling Eyes

# 696
  • Мнения: 44
С. Алекс, точно същото и аз забелязах, но с памучни TotsBots-ки. Без да е мокра на макс пелената пропуска...Като е много мокра - пак  Laughing.
На мен ми отговориха за дефектната пеленка на Pop In, че имали гаранция една година на ластици, шевове, копчета и др., така че ще ми я сменят! Ето я и нея да видите нагледно тук. Жълтата в средата.

# 697
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Мandarinkata много интересно, аз имам същият проблем с две от моите Pop In, които взех втора ръка от Ибей (демек използвало ги е минимум още едно бебе).Интересното е, че едната е жълта като твоята, а другата зелена от същата серия/кутия.  newsm78
Сега им сменям ластиците. До скоро ги използвах без проблем закопчани едно ниво надолу.

# 698
  • Мнения: 794
имам да .. и бархет и тензух , но те пък  нали държат мокро на дупето  ooooh!

Ама тя Невенски пише да се увият подложките, така че няма значение държат ли сухо или не. Ти нали не продължаваш да слагаш микрофибърната подложка отгоре, извън джоба, в досег с д-то?

mandarinkata, тя тази пелена така зяе! От Стофивелт ли е? Те са готини, аз от там поръчах Тотските, пратиха ми разни безплатни хартийки  Sunglasses Иначе и аз не знам какво да те посъветвам, щом и с коноп не става ... хммм, явно и твоето бебе вече пишка по повече. Аз пак да си кажа, че с моите нямам течове, но определено по- бързо от преди се ... препълват. Тя и кумата ми днес нещо се оплака от тях, мокреели били, а и копченцата на средното закопчаване били калпави и при всяко движение на бебето се откопчавали  newsm78

# 699
  • Мнения: 376
Ами, казах аз какво правя с моите джобове, но ако пелените не са джоб, то тензухената най-добре да е до кожата, за да попие бързо и да не се разлее изпишканото.

# 700
  • Мнения: 37
Днес пробвах на littlelamb памучната пелена (http://www.thenappystash.co.uk/#!product/prd1/1962023305/little-lamb-cotton-nappy). Не знам защо, но я взех с идеята, че е тип всичко-в-едно... обаче, няколко часа по-късно бебо беше мокър отпред и отзад. Някоя мама, която ги ползва, може ли да ми каже с какъв кавър ги ползва?? Аз честно казано като я слагах се позачудих как така няма да намокри дрехите... и изглежда съм била права  Laughing Иначе, много ми хареса, че не е мега обемна

# 701
  • Мнения: 44
kalei, дано са лоша партида, че аз в последствие накупих не малко от техните с бамбукови подложки. Вярно, че и аз почти само на 60 градуса ги пера, но пък иначе се съобразявам с всичките там препоръки за пране, сушене и т.н. и ми се струва доста кратък живот, дори и да изкара едно дете, а после за второ да се прецакат. Почвам да си мисля, че тези, които са със защитни гащички са много по-идейни и добри. Опасността от пропускане е по-малка, по мои наблюдения, а и това, че защитните гащи не се перат всеки път сигурно допринася за по-дългия им живот  newsm78.
Beruška, да точно от тях са поръчани. Аз основно от тях май съм купувала и в последствие от няколко други места, когато е било по на сметка. Зарадвах се, че са така коректни. Отдавна си мисля да те/ви питам какво мислиш/те  Simple Smile по повод на следното мнение за подложките с въглен. Бях се засилила да купувам, но попаднах на тази информация и се разколебах на първо време.

# 702
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Днес пробвах на littlelamb памучната пелена (http://www.thenappystash.co.uk/#!product/prd1/1962023305/little-lamb-cotton-nappy). Не знам защо, но я взех с идеята, че е тип всичко-в-едно... обаче, няколко часа по-късно бебо беше мокър отпред и отзад. Някоя мама, която ги ползва, може ли да ми каже с какъв кавър ги ползва?? Аз честно казано като я слагах се позачудих как така няма да намокри дрехите... и изглежда съм била права  Laughing Иначе, много ми хареса, че не е мега обемна

Това е вътрешна пелена, трябват защитни гащи за нея.

Мandarinkata аз също спазвам указанията. Подозирам препарата за пране, защото това разтягане се появи след като го смених (може и да си внушавам разбира се )

# 703
  • Варна
  • Мнения: 759
Днес пробвах на littlelamb памучната пелена (http://www.thenappystash.co.uk/#!product/prd1/1962023305/little-lamb-cotton-nappy). Не знам защо, но я взех с идеята, че е тип всичко-в-едно... обаче, няколко часа по-късно бебо беше мокър отпред и отзад. Някоя мама, която ги ползва, може ли да ми каже с какъв кавър ги ползва?? Аз честно казано като я слагах се позачудих как така няма да намокри дрехите... и изглежда съм била права  Laughing Иначе, много ми хареса, че не е мега обемна
Аз съм си взела също няколко броя такива пелени и гащички на същата марка. Но все още не ги ползвам, така че не мога да дам отзиви. Гледах ревюта в ю туб за марката и всички казват, че са доволни и нямало протичания при ползване на пелени+гащички на литълламб. Ще ги видя след месец и аз  Grinning

# 704
  • Мнения: 37
Днес пробвах на littlelamb памучната пелена (http://www.thenappystash.co.uk/#!product/prd1/1962023305/little-lamb-cotton-nappy). Не знам защо, но я взех с идеята, че е тип всичко-в-едно... обаче, няколко часа по-късно бебо беше мокър отпред и отзад. Някоя мама, която ги ползва, може ли да ми каже с какъв кавър ги ползва?? Аз честно казано като я слагах се позачудих как така няма да намокри дрехите... и изглежда съм била права  Laughing Иначе, много ми хареса, че не е мега обемна
Аз съм си взела също няколко броя такива пелени и гащички на същата марка. Но все още не ги ползвам, така че не мога да дам отзиви. Гледах ревюта в ю туб за марката и всички казват, че са доволни и нямало протичания при ползване на пелени+гащички на литълламб. Ще ги видя след месец и аз  Grinning

Tsvetivn, може ли линк към защитните гащички

Общи условия

Активация на акаунт