За една българка в САЩ.....

  • 2 481
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Браво на Лучия! Искрено се радвам на такива хора!  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 999
Браво!!!  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap 

# 17
  • Мнения: 4 806
мисля си... т.е. не само седя..
филмът наистина има нужда от "развъртане", но тук, при нас.
там, при тях - няма да се хареса. От клипчето стана ясно, че идеята е в посока "царят е гол", а пък там хич не ги харесват тези неща. Не е американско. Щото, те си обичат държавата, до степен на сладникав латино-сериал. Такава е масовата публика. Може и има хора, които са критично настроени, ама филмът иска аудитория...

# 18
  • Мнения: 8 917
 smile3501 Браво! Желая й успех и все повече сбъднати мечти! newsm10

# 19
  • Мнения: 822
И аз си мисля,че подобен филм би имал повече успех в Европа...Дано да се отворят широко вратите пред това момиче и да я постигне успехът,който заслужава...Радвам се за нея!
Не ми остана време да прочета всичко,но филмът ще участва ли в някой фестивал на киното?Дано, и успех! Peace

# 20
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
smile3501 Браво! Желая й успех и все повече сбъднати мечти! newsm10

# 21
  • Мнения: 144
Браво на момичето! Филма ме заинтригува. Дано да можем да го видим и тук!

# 22
  • Мнения: 2 792
 Трейлъра ми хареса  Grinning, дано  има начин да го видим и в Бг този филм- единствения вариант е да го пуснат на София филм фест, аз вярвам че Стефан Китанов, би направил всичко възможно за да го видим тук.

  Приятелката ти  е силна личност, щом е успяла да осъществи мечтите си, мойте уважения към нея  bouquet

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
А ще можем ли да го гледаме по нашите екрани?
Това, което видях от трейла много ми хареса.

До колкото разбрах, филма ще участва на фестивала в Кан, в различните категории, същото така и на фестивалите в Москва и Торонто. Очакват, първите отзиви за филма и след това да се заемат с дистрибуцията в Европа.

Все още незнам подробности. Днес, тя пристига в България.
Както писах по-горе, не съм я виждала от 5г. Ще има много да разказва. Ще ви пиша подробности за филма другата седмица.

Общи условия

Активация на акаунт