Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 55

  • 30 461
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 161
Мери, вече си поръчах конското мазило по интернет. Благодаря още веднъж, че ме светна.  bouquet
Вики,и аз съм като теб с желание да заяквам, увеличавам тежестите, но много бавно ми се получава. Дребосът ми расте по-бързо от моите прословути мускули. ММ започна да ме бъзика.

# 721
  • Мнения: 10 279
svetty   Heart Eyes а ти да не мислиш, че при мен става много бързо? Що нещо преминах за 2 години и все съм си такава кекавица в ръцете Whistling. Корем заякна, крака заякнаха, тез ръце не могат и не могат. И моя мъж все ме бъзика, сега ще карам по неговите съвети пък да видим. Аз знам, че всичко ми носи бенефит, но за таз голямата утрепия се надявах на по-голям прогрес.

TDI Heart Eyes ама много съблазняваш с тоя Юли Simple Smile. Ще взема да му пиша и аз най накрая, че май само като пиле в калчища се въртя Crazy.

# 722
  • Бостън
  • Мнения: 13 605
И понеже приказката се завъртя към Юли и сме на 49 стр. искам да помоля постващия новата тема да сложи на 1-ва страница тези две статии от него, които са най-здравомислените и синтезирани изказвания, които съм чела на български последните 10-15 год! И е добре всяка от нас, а новите и по два пъти да си ги препрочитат на всяко 1-во число от месеца  Wink

Тялото ми е много по-добро от тялото ти

Ектоморф, мезоморф или ендоморф – какъв телесен тип съм?

# 723
  • Мнения: 8 163
Мерида, да й спори ученето на твоята първокласничка!

***

Отчет: Les Mills Pump & Shred. Страхотна тренировка! Засега е любимата ми от цялата серия.

# 724
  • Мнения: 741
Отчитам PiYo - Sculpt, че тоя дъжд ме прецака и сега трябва да ходя с градския на работа и трябва да изляза по рано иначе ми беше ден за двете тренировки. Нищо утре ще стана по рано  Simple Smile

# 725
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Привет и от мен  Hug
Мерида, честита ти първокласничка, много успехи и пожелавам  Hug
Много сте готини всичките да знаете, много ме мотивирате да продължавам с тренировките  Hug
Аз си продължавам с БР, на втората седмица съм си, но довечера ще правя предвиденото за днес, че от вчера нещо съм понастинала и сутринта не ми се тренираше.
Хубав ден  Hug

# 726
  • Бостън/Провидънс/Ню Йорк
  • Мнения: 33
Здравейте мацки,

Признавам Ви още не съм успяла да изчета всичко! Адски много ми липсвахте Stuck Out Tongue

Минавам да се отчета Stuck Out Tongue Jillian Michaels Wink No more trouble zone Stuck Out Tongue  

Да споделя и аз снимков компромат ... Тези моите бедра още ме мъчат и това е....

Скрит текст:

Хубав ден !

# 727
  • Мнения: 2 883
Shems аз още доста трябва да потренирам, за да ме "мъчат" и мен такива бедра  Wink Леле какво тяло  Crazy

Успех на всички ученици, че вчера не успях да пиша в темата, само надзърнах на 2 пъти за малко. Мерида много сте сладки с ученичката  Heart Eyes пожелавам и само шестици и с лекота да изминава препятствията на 1-ви клас  Party

Аз вчера излязох в 7.45 от къщи и се прибрах в 9,45 вечерта, такъв динамичен ден не си спомням от колко време не съм имала. За съжаление си изтървах тренировката по план  Sad обмислям да направя двете днес - сега сутринта вчерашната, а след обяд - днешната. Вие какво ще ме посъветвате?

# 728
  • Мнения: 5 405
Шемс, много ти е хубав бедъра, ама няма да откажем и от друга гледна точка  Laughing

Агент, записвам си ги  Peace Някой нещо друго, ако се сеща, което иска да го има на първа страница?

Фъстък, а ти зимата пак ли си с колело?  newsm78

Мерида, първокласничката ти така да заобича училището и знанието и да и е винаги лесно! На добър час   bouquet

Вив, и тя се загуби покрай 15ти септември, и тя трябва да има ученичка/и/   bouquet

# 729
  • Мнения: 741
Мери решавам според времето, но по принцип не се спирам много. Ако не вали много и няма 2 метра сняг си връткам педалите  Simple Smile

# 730
  • Мнения: 1 346
Добро утро,
Видях едни красиви момичета тук и влязох да похваля една красива Меринда с очарователно Мериндче  Grinning и Шемс за стегнатото дупе! Шемс, много отблизо е снимката и аз друго не виждам освен дупето, ако пресрамиш дай нещо по-отдалеч   Hug

Дели ме изкуши с една бананова сладост и май ще я пробвам довечера  Heart Eyes

Приятен ден на всички, аз съм с мускулна на трицепсите, ммм красота, днес силова няма да правя, вероятно ще отида на езда, но и това не е сигурно.

# 731
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро.

Запо4нах деня с 8 км ти4ане, дне симам много натоварен ден и ще си остана само с това, уви  Tired

# 732
  • Мнения: 6 604
Благодаря на всички  за милите думи за моята ученичка.  bouquet
Малко й е трудна адаптацията,но се надявам да свикне бързо,че сърцето ми се къса като плаче сутрин. И аз не знам къде се намирам. Ще взема да помоля за отпуск. Неефективна съм. И нов ритъм ни се  очертава. Трябва да ставаме всички по-рано сутрин. Въобще-купона е пълен при нас.

Последна редакция: вт, 16 сеп 2014, 13:42 от Merida

# 733
  • София
  • Мнения: 10 858
Ох, момичета, изчетох ви с кафенцето  Hug Heart Eyes ама чета вече половин час  Laughing

Бързо да казвам, докато не съм забравила -

Мерида, честита ти първокласничка, много успехи и да й върви по вода в живота   bouquet
Явно с моята малка дъщеря са си набори, защото и тя е първокласничка  Simple Smile

Мерка, зариби ме и мен с конското мазило и днес ще си го купя, и без това имам какво да мажа в момента  Joy  Ти за какво го ползваш? Или само когато имаш някакви болежки?
Гледам, че масово в темата сега се ползва Волтарен  Laughing доста от нас имат някакви болки и аз си мажа коляното с него, не че знам добър ли е или не, но просто това имах в къщи и от зор и болка се сетих, че го имам  hahaha Обаче ми помага, оттока спадна и мисля, че възпалението или каквото ми има там, доста понамаля, защото вече дори мога да ходя, без да куцам, а вчера изкарах целия ден на крак и в движение, по неволя.

Любче, машина си душко! Кефиш ме ужасно!!!!

Шемс, Шемс
... прекрасна си! Припомних си и другата снимка  Crazy Красива работа  Heart Eyes

Фъстъче
, как си?

Агент, запомних статиите и ще ги чета когато имам повечко време, благодаря че ги сподели!

ТДИ, ужасно ме привличаш с този Юли, но не смея да се хвърля така, защото не знам дали ще мога да изпълнявам препоръките му и за храненето и за тренировките.

Викче, малей, за какви кг. говориш ... УАУ!!!! Развила си невероятна сила, евала!!!!

Смоуки, пиши по-често дее  Hug

Отчет нямам, още не мога да тренирам, но ще правя коремни вариации и нещо с гири в легнал/седнал вариант за ръце. Няма как, трябва да изчакам да ми мине  Cry

# 734
  • Мнения: 5 405
Вив, почивай си, иди на лекар  Sad Аз конското мазило го ползвам само като имам болежки. Знам го от тренировките ми по Киокушин карате.

На добър час и на твоята малка ученичка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт