Работа, CV-та, HR-и, съвети - 39-та тема

  • 99 708
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 123
Здравейте   bouquet

Много полезна тема, следя ви с интерес от известно време.

В момента работя, но съм в процес на търсене на нова работа. Затова преглеждам jobs.bg всеки ден. За съжаление досега ми звъннаха само от две места за интервю, но дотам  Tired

Днес, разглеждайки и другите сайтове за обяви от първа страница на темата, попадна на следната:
http://rabota.bg/administraciia/2014/09/07/ofis-sytrudnik.265694
Да се смея ли, да плача ли...

# 61
  • Мнения: 7 008
Не мисля, че е реална обява.
Най-малкото - имейл в абв. Нормалните фирми си имат домейни и пощи в домейни.  Rolling Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 1 123
Еовин, дано да е така... Въпреки че попаднах на обяви за офис сътрудници в джобса, които даваха 450лв. бруто.

Аз искам да попитам по-запознатите. Когато интервюиращия ме попита каква заплата очаквам, как е редно да му отговоря?

# 63
  • Мнения: 648
Това просто не може да е истина  Shocked 300лв при всичките тези изисквания? Че и 6 дневна работна седмица. Минимум 1000 лв за тази позиция трябва да дадат.

# 64
  • Мнения: 1 343
Здравейте   bouquet

Много полезна тема, следя ви с интерес от известно време.

В момента работя, но съм в процес на търсене на нова работа. Затова преглеждам jobs.bg всеки ден. За съжаление досега ми звъннаха само от две места за интервю, но дотам  Tired

Днес, разглеждайки и другите сайтове за обяви от първа страница на темата, попадна на следната:
http://rabota.bg/administraciia/2014/09/07/ofis-sytrudnik.265694
Да се смея ли, да плача ли...

диплома по магистър Икономика   newsm78

# 65
  • Мнения: 308
 Laughing това е виц хора! Или пък е от този род обяви за работа, с които целта е да НЕ намерят човек

# 66
  • Мнения: 3 382

Аз искам да попитам по-запознатите. Когато интервюиращия ме попита каква заплата очаквам, как е редно да му отговоря?
Аз отговорих тази, която наистина би ме устроила и се аргументирах защо /ако случайно им се е сторила висока/. Поканиха ме на следващият етап от подбор на персонал, но поради други причини отказах. Не знам дали им е харесала сумата, която казах.

# 67
  • Мнения: 7 008
Аз искам да попитам по-запознатите. Когато интервюиращия ме попита каква заплата очаквам, как е редно да му отговоря?
С тази, която те устройва.
Ако кажеш по-ниска и те наемат, после ти самата ще се дразниш, че взимаш малко.

# 68
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И аз си мисля така  Thinking

# 69
  • Мнения: 4 630
Никога няма да ми хрумне, че свободното време си го прекарвам с детето. Това ми е заето време. Свободно време е след като съм го приспала  Laughing

 Laughing Joy и аз така

# 70
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Аз под млад екип разбирам средната възраст да е до 35 години

Представителна външност--зависи от позицията. Хубав външен вид, добре облечен, с добри обноски човек.

Благодаря за отговора.
Уви и на двете не отговарям за съжаление.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Здравейте момичета.
Търся добра Трудова борса в Пловдив. Решила съм да ползвам услуги на трудова борса.
Моля за вашето мнение.
Благодаря!  bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 1 123
Благодаря за отговорите за заплатата  Peace

И аз така разсъждавах, че трябва да си кажа реално какво искам, за да не ме е яд.

Така и направих и в двата случая, обаче нищо не стана. Първата компания много ми хареса, отговарях им на изискванията, имах опита за позицията, за която кандидатствах. Казаха, че до две седмици ще изпратят мейл на всеки кандидат дали е одобрен или не. Естествено това не стана. Но аз си задавам въпросите: 1. Аз ли поисках много пари?, 2. Да не би да си търсеха човек без опит?, 3. Дали моите 29 години, не им се сториха много за "младия" екип, защото част от персонала, който видях беше на по 21-22-23 г.

# 73
  • Мнения: 308
брееей, млад, млад, ама чак толкова млад ли? За къде говориш Ellie D?

# 74
  • Мнения: 7 008
Ели, ако не е много късно, винаги можеш да помолиш по имейл за фийдбек защо не си била избрана.
Сега, ако отговорът е наистина в двете ти предположения, най-вероятно няма да ти го кажат. Но ако нещо друг в професионалната ти биография е било решително, вярвам, че биха ти отговорили. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт