Звездни компромати-216 част

  • 62 048
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Мноого ми е сладка Мила Кунис  Heart Eyes (като актриса може и гола вода да е, не знам).
И много ми харесват като двойка с Аштън  bowuu

# 691
  • Мнения: 9 577
Мноого ми е сладка Мила Кунис  Heart Eyes (като актриса може и гола вода да е, не знам).
И много ми харесват като двойка с Аштън  bowuu
И на мен ми е много сладка и миличка Мила  Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 3 957
Легенди се носят за изпитите в Италианския лицей. Факт е, че 90% от децата там са на известни. Едва ли точно те са най - умните и най - добре справилите се с изпита. Училището просто си търси спонсори.

# 693
  • Мнения: 1 380


Как какво - те са вундеркинди.
Задачите тази година бяха много трудни и особено две от тях няма как да си решил ако не да ти ги дали предварително.
Сега ако можеш, си направи изводите.

Е добре де. Ако две от задачите са нерешими, би трябвало никой да не ги е решил и да не се отразят на класирането. Дори и едно-две деца да са ги знаели предварително, това значи, че останалите са влезли и без да решат тези две задачи. Защо пък да не може един от близнаците да се е справил с изпита? newsm78
Моля, чети по-внимателно... не съм казала нерешими, а трудни за деца, които не са наясно с решенията.

# 694
  • Мнения: 1 380
Легенди се носят за изпитите в Италианския лицей. Факт е, че 90% от децата там са на известни. Едва ли точно те са най - умните и най - добре справилите се с изпита. Училището просто си търси спонсори.
Peace

# 695
  • Варна
  • Мнения: 10 630
Не разбитам каква е драмата и възмущението от изпитите в Италианския лицей след като не е вече елитно училище.

Училище с уронен престиж не спонсорирам  Mr. Green Нека други да са баламите  Mr. Green Но, ако тръгна да се възмущавам и то и аз съм същата балама.

# 696
  • София
  • Мнения: 1 140
А в кое училище са децата на Азис и Мария? Rolling Eyes

# 697
  • София
  • Мнения: 3 808
На Венета Патрик не  е и също първокласник?

# 698
  • Мнения: 9 708
А в кое училище са децата на Азис и Мария? Rolling Eyes

http://www.nukk.org/

# 699
  • Мнения: 3 827
тарифата със сигурност е петцифрена ,
как се влиза там на всички е ясно ...
 за далеч по-обикновенo училище е 5 хиляди , там минимум двойно ...

# 700
  • София
  • Мнения: 23 126
Какво им има на децата на Крум Савов?  newsm78
Надали им има нещо, и надали са по-различни в умствено отношение от моята дъщеря. Само че те явно си плащат, за да са там. Децата на известните, тоест хората с възможности, не са държавна поръчка или както там се казва. В този дух точно платените не правят гимназията елитна. А според мен точно те са по-голямата част в това училище.

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Новата Мис Америка 2015 била рускиня. Въобще не ми хареса  Confused
http://www.burgasnews.com/relaksa/77474-ruskinya-stana-mis-amerika

Останалите претендентки
http://www.dnes.bg/mish-mash/2014/09/11/sasht-tyrsi-svoiata-nai- … 605,image14#photo

Мис Аляска ми е най-готина.

# 702
  • До морето
  • Мнения: 7 153
Това сигурно е една от най-грозните рускини, която съм виждала  Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: 18 669

В статията пише, че на Азис и Мария са в частно, а Божинов-младши в НУКК. Най-вероятно са в различно, защото НУКК не е частно.

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Ето малкия Божинов, това е от рождения му ден преди два дни, но вероятно униформата е на бъдещото училище.

Общи условия

Активация на акаунт