Звездни компромати-216 част

  • 62 060
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 181
15 септември те ще плиснат вода пред крачетата на децата си, за да им върви в училище.
Като деца на известни, те разбира се, няма да учат къде да е.
на Азис и Мария в едно училище ще бъдат съученички в едно и също елитно частно училище.
В Италианския лицей:
Валери Божинов-младши е бил приет в Италианския лицей в Горна баня и утре ще закрачи по коридорите към първата си класна стая. Компания ще му правят и близнаците на тв водещия Крум Савов


С тези ученици не знам защо още го водят елитно това училище Crazy

На Мария и Азис къде са им щерките, да не ги видя след малко на откриването?

# 706
  • Мнения: 3 958
Живея доста близо до Италианския лицей, освен след малко да се разходя до там и да докладвам чий деца съм видяла  Mr. Green

Иначе на Азис и Мария съм почти сигурна, че не учат там.

# 707
  • Мнения: 3 181
Легенди се носят за изпитите в Италианския лицей. Факт е, че 90% от децата там са на известни. Едва ли точно те са най - умните и най - добре справилите се с изпита. Училището просто си търси спонсори.
Имаме съседче, което е влязло без да е на известни родители и без допълнителни изпити.
Иначе знам, че се ходи на специални изпити, при специални учители, и дори да ти приемат детето, тайно/ неофициално ти казват колко да си платиш....дали е вярно или са градски легенди не знам Mr. Green

# 708
  • София
  • Мнения: 23 130
Имаме съседче, което е влязло без да е на известни родители и без допълнителни изпити.
И аз познавам такова дете, но те са единици.  Peace

# 709
  • Мнения: 3 958
Разбира се, че има такива деца. Явно са им останали бройки за запълване  Grinning
Иначе аз познавам едно момиче, което не е на известни родители, успешно завърши преди години, но всяка година се правеха подаръци на учителките, директорката, че дори и на мед. сестрата  Grinning От първи клас се започна със спонсорството.

# 710
  • София
  • Мнения: 23 130
Представям си за каква снобарщина иде реч в този елитен лицей. Мерси.

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
А реално как се реализират децата, след като завършат този лицей, защото именно това е гаранция за елитност, а не размера на училищните такси.


Направо нямам думи ако това наистина е вярно  ooooh!
http://www.missbloom.bg/%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B8/%D0 … 0%B0/article.aspx

Последна редакция: пн, 15 сеп 2014, 10:21 от miss july

# 712
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Това сигурно е една от най-грозните рускини, която съм виждала  Rolling Eyes

И аз.  Rolling Eyes

А реално как се реализират децата, след като завършат този лицей, защото именно това е гаранция за елитност, а не размера на училищните такси.

Много точно казано Simple Smile

# 713
  • Мнения: 4 199
Ами, реализация...престиж на думи.

# 714
  • Мнения: 18 692
Реализират се по начина, по който и влизат в у-щето. Не ги мисля.

# 715
  • Мнения: 1 959

Вярно е. Най-коментираното из тукашните медии наред с рожденния ден на принц Хари и шотландския референдум.

# 716
  • Мнения: 46 615
А реално как се реализират децата, след като завършат този лицей, защото именно това е гаранция за елитност, а не размера на училищните такси...

Мама и тати ги "реализират" където трябва, така че и това не е гаранция Laughing

# 717
  • Мнения: 3 958
За мое огромно съжаление минах покрай великия лицей. Всички видни и не видни родители на ученици си бяха спрели колите на улицата, това минаване ми костваше 40 мин, няма разминаване. И като допълнение има едно основно учишище в близост, та картинката беше пълна. Известна личност не видях, но аз минах към 11.30-12.
Безумие е просто...

# 718
  • София
  • Мнения: 1 079
Винаги и навсякъде е така на 15 септември. Около училищата няма място за паркиране, а всички ходят с коли - разбираемо е да стане лудница, още повече, че всички ученици са там в определен час. Peace
 Peace
Имам молба към тези, които имат лични впечетления от лицея, да ми драснат един ред, че на мен ми предстоят училищни трепети и го мисля. Crazy

Кание официално ми е най-противната публична личност! Sick
Спомням си на едни музикални награди, Гери от Спайс гърлс, получавайки наградата, как се провикна към Лиъм Галахър, който по онова време смяташе себе си за Господ Бог, слязъл на земята:
Who do you think you are?!
Кание някой трябва да го ритоса по задника, че не се търпи вече! #Cussing out

# 719
  • София
  • Мнения: 23 130
Не случайно надутата мутра на Кание ме дразни. Той наистина бил пустиняк (това е "комплимент" от саверозапада).

Общи условия

Активация на акаунт