Печати за нокти - 13 тема

  • 98 486
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Ето от мен:



В блога.

# 721
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327

Супер  Wink

# 722
  • Мнения: 13 965
Страхотен е, много ми харесва  bouquet

# 723
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Трети опит Simple Smile Не избрах хубаво печата ... На "живо" не се личи толкова и не личи, че цвета е тъмнокафявото от другите нокти ... Явно за тази комбинация от лакове трябва да избера печат, които има по-големи елементи ...
Скрит текст:

# 724
# 725
  • Варна
  • Мнения: 31
Здравейте момичета!

Искам да попитам тези шаблони: http://nailart-bg.com/?catalog=17&view=644 за цял нокът ли са? Благодаря ви предварително  Hug

# 726
  • Мнения: 866
Здравейте момичета!

Искам да попитам тези шаблони: http://nailart-bg.com/?catalog=17&view=644 за цял нокът ли са? Благодаря ви предварително  Hug
Да

# 727
  • Мнения: 399
Здравейте, бих искала да попитам, от къде бих могла да си купя печати за нокти във Варна, дали в Елитис има такива и на какви цени са долу горе тези печати.Ако някой знае моля да сподели.Благодаря предварително.

# 728
  • Мнения: 321
nadeto802, в Елитис има от този тип "китайчета" (поне в софийския Елитис са такива, предполагам, че във всичките са такива). По около два и нещо, близо три лв., бройката са. Има и комплекти: шаблон + печат и стъргалка. Те са по три и нещо близо 4 лв. комплекта. Стъргалката е с пластмасова дръжка, а частта която остъргва е метална. Аз лично не съм много впечатлена, но със сигурност не мога да бъда критерий, тъй като нямам база за сравнение (не съм използвала други шаблони освен китайчета)  Peace

# 729
  • Мнения: 399
Благодаря за информацията.Ще отскоча да елитис за да видя тук във Варна как стоят мещата,но щом ги има в София би трябвало и тук да ги има.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Трети опит Simple Smile Не избрах хубаво печата ... На "живо" не се личи толкова и не личи, че цвета е тъмнокафявото от другите нокти ... Явно за тази комбинация от лакове трябва да избера печат, които има по-големи елементи ...
Скрит текст:

На мен ми харесва много.

И едно благодаря да кажа Simple Smile

# 731
  • На плажа
  • Мнения: 1 110
Такъв комплекти: шаблон + печат и стъргалка взех за един лев от магазин за левче в Плевен,прави страхотни печати  Peace

# 732
  • Мнения: 639
Момичета с какво разреждате боичките за печати,когато се сгъстят?

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Момичета с какво разреждате боичките за печати,когато се сгъстят?

С разредител за лак.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 7 733
Здравейте, бих искала да попитам, от къде бих могла да си купя печати за нокти във Варна, дали в Елитис има такива и на какви цени са долу горе тези печати.Ако някой знае моля да сподели.Благодаря предварително.

 В елитис нямам идея какво има,но последно в Джъмбо мернах и плочки и печат със стъргалки.  При Марито на колхозния също има от китайчетата.

Общи условия

Активация на акаунт