На море в ТУРЦИЯ - тема 33

  • 122 218
  • 706
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 033
Благодаря ти много!   Hug

Ние сме се насочили в края на май, тъй като на мен юни ми предстои сесия, а септември/октомври, живот и здраве, съм на държавни изпити, та нямаме много голям избор.  Embarassed

Обаче, аз продължавам да не намирам самолетни програми, поне да се ориентирам за цените...  Confused

# 616
  • Мнения: 5 459
Ние се двоумим между Bodrum Holidei SPA и Паша бийч в Мармарис,но цените за Мармарис на Турс клуб още не са излезли. За Ориент тази година не смея и да мисля. Цените им направо са убийствени. В коментарите ,обаче ми направи впечатление че тези за Golden Age  за Бодрум, са доста по-позитивни от коментарите за Bodrum Holidei SPA. Някой има ли впечатление и за двата хотела.Пък и цените Golden Age са доста по-приемливи. Прави ми впечатление, че цените на Bodrum Holidei SPA за 3 ма възрастни и двама възрастни с дете до 13,99 са само с 30 лева разлика  newsm78.

# 617
  • Мнения: 4 137
турс клуб още не са извадили цени за кушадасъ, но като гледам цените им за дидим , и изобщо увеличението на цените от всички агенции, очаквам подобни
за бодрум има премливи предложения, но търся възможно най-близкия вариант
бодрум с автобус  ли пътувате или със самолет   newsm78

# 618
  • Мнения: 5 459
Може и с автобус и със самолет. Да, на Турс Клуб са направо чудесни цените за Бодрум, но искат капаро до края на ноември, а аз още нямам нагласа /финансова де, иначе и сега да ми кажат хуквам  Mr. Green/. Ами то разстоянието от Бодрум до Кушадасъ е 140 км. Едва ли ще те съборят при положение, че си минала много повече.

# 619
  • Мнения: 4 500
Къв самолет  #Crazy Цените са олелеле майко  Shocked

# 620
  • София
  • Мнения: 4 294
За моите представи май месец си е студена водата, да температурите може да са ок и да достигат до 28-30 градуса, но водата няма как се е стоплила.
Цените те първа ще излизат от агенциите, аз лично няма да бързам от сега и ще следя офертите  Peace

# 621
  • Мнения: 5 459
Аз съм си "заплюла" 26 юни  и за тази година-живот и здраве. В мармарис термометърът стигаше до 47, та затова и не отидохме до Памуккале, защото си беше адски горещо. По-рано няма как, че детето е до 15 юни на училище.

# 622
  • Мнения: 4 137
сега разгледах коментарите за хотелите в бодрум на първа стр.- за нито един няма добри отзиви  newsm78
странна работа
то сигурно затова и цените са толкова евтини
кушадасъ май е по-желана дестинация  и затова и хотелите са по-поддържани

# 623
  • Мнения: 15
сега разгледах коментарите за хотелите в бодрум на първа стр.- за нито един няма добри отзиви  newsm78
странна работа


 Аз,аз имам страхотни отзиви са хотел в Бодрум –и по специално за Кефалука.
 Бях останала с впечатлението,че мненията за него са хубави. Simple Smile Всъщност,сега пак погледнах-ами доволни са си хората.
 Като имам време тия дни ще напиша подробно,но препоръчвам с две ръце.
 Тази година пак сме там,за пръв път да повторим хотел  Mr. Green

# 624
  • Мнения: 5 459
И аз видях доста положителни мнения  и за Golden age и за Бодрум Холидей Спа ,пък и за други хотели в Бодрум. Всеки си има предпочитания.

# 625
  • Мнения: 37
Здравейте,
била съм и Бодрум Холидей и в Голдън Ейдж.И към двата имам забележки, но каточе ли за първият са по-малко.Бодрум Холидей няма пясъчна ивица, плажа е на платформа и то така направена, че през повечето време е на сянка, това е единят сериозен недостатък.Другият е, че някои от стаите плачат за сериозен ремонт.Плюсовете пред Голдъна са, че храната е по-разнообразна и по-големи количества и персонала е по-любезен, територията му е по-голяма и е по-близо до центъра на Бодрум.Голдън Ейдж е в район, отдалечен от самият град и се пътува с две долмушчета.Персонала не е от любезните усмихнати хора.Храна е много еднотипна и по някога хубавите неща свършват и не се дозареждат.Плажа е...тревист и морето често беше мръсно(но това може да е било временно).А...и баровете, на Голдена са почти незаредени, имаше 2-3 вида алкохол, всичко се налива в едни почти найлонови чашки от по 150 мл...включително водата...
Аз препръчвам на тези коит се двоумят между тези два хотела, да изберат Бодрум Холидей, но това е само моето мнение.Ако мога да съм полезна с повече инфо, заповядайте Simple Smile

# 626
  • Мнения: 3 273
Благодаря  Hug

# 627
  • Мнения: 5 459
Много благодаря!
Направи ми впечатление, че цената за трима възрастни за Бодрум Холидей при Турс клуб е 2066, а при Аполо е 2705 лева.  Shocked

# 628
  • Мнения: 3 273
Много благодаря!
Направи ми впечатление, че цената за трима възрастни за Бодрум Холидей при Турс клуб е 2066, а при Аполо е 2705 лева.  Shocked
Аполо и аз ги отписах цените им са......alinnna кои от двете помещения гледаш.И преди нали ставаше въпрос за свалянето на цените за пътя.За Делта 3въз+1дете.430лв ми свалиха за път.За това се замислих и за Бодрум Холидей макар че двата със сигурност не може да се сравняват.1256лв за Бодрум и 1799за Делта. newsm78

Последна редакция: чт, 13 ное 2014, 19:45 от mimi0585

# 629
  • Мнения: 5 459
Ами аз гледам цените с включен път. О, не знам.......всъщност кои помещения да гледам?

Общи условия

Активация на акаунт