Изпращаме лятото сега, Декември ще сбъднем голяма мечта!

  • 26 713
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 658
Добро утро и честит петък! Мимченце, благодаря за темата  Hug

# 16
  • Мнения: 1 604
Аз се чудя дали да ходя на 3-то ФМ. На 10-ти съм на ЖК и ще видя доктора какво ще каже, но ако всичко е наред най- вероятно ще пропусна, въпреки че много искам да го видя пак на 4Д  Heart Eyes. Предният път не забелязах нищо по- особено при нашето момче. Приличаше ми на всички останали бебета. 1:1 са ми в началото. Предполагам че като се роди със сигурност ще ми прилича на някой, но на този етап си прилича на него си Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 74
Запис! Simple Smile

Видях,че в предната темичка сте обсъждали съжителството на бебе с домашен любимец. По този повод - и ние си имаме един котурак в нас, който си го гледам от бебенце и въобще не смятаме да изолирам. Още повече ,че не излиза навън, чист е и е обезпаразитен, кастриран и с други животни не се среща. Дори ние се явяваме по-голяма заплаха за него с ходенето си навън и пренасянето на всякакви мръсотии. Спи си при нас . Мислехме да го изолираме първия месец, но вече почнах да се замислям и за това. По-скоро това си зависи от него и от това как ще подходи към бебето. По принцип е кротък и много приятелски настроен. Дори от сега сме започнали да го подготвяме за появата на бебчо Simple Smile
Във връзка с хигиената - когато имаш домашен любимец, така или иначе се чисти по-често заради космите. А дори и да нямаш - щом бебо се появи пак трябва да се поддържа една сравнително добра хигиена.
Така,че всичко е относително и зависи кой как разбира нещата. А и от самото животно също.

Прекрасен ден на всички!   Nature Sunny

# 18
  • София
  • Мнения: 8 665
Моята котка спи в леглото, само ако мъжът ми го няма. Не го харесва особено. Съмнява ме, че ще се вре на бебето, най-много от някой шкаф да го гледа.

# 19
  • Мнения: 267
И ние си имаме котаранчо и не знам как ще се спогодят Simple Smile Той е персиец и не е от най- гальовните, но...ще си свикнат едни с други Simple Smile
Мен ще ме накарат да отида и на следващата ФМ (четвърта за нас), но няма как Simple Smile Няма да се дърпам много Simple Smile

# 20
  • Мнения: 34
Здравейте и от мен, страхотно заглавие, благодаря за новата тема   bouquet . Относно бебетата, и на мен ми се смяха ама като го видях на 4д много ми заприлича на баткото когато беше бебе, същата уста, нос. Tsvetivn ти няма ли при кой да се заведеш на работа, ще си платиш осигуровките за един месец, но поне ще взимаш 2 год майчинство. Аз още като разбрах че съм бременна си намерих работодател, водех се месец и половина на работа и след това болничен. Иначе и аз си подадох документи за магистратура, в началото на октомври ще разбера дали съм приета. Разбрах че има и стипендия за майки на деца до 6 години, мисля че е по 60 лв. всеки месец, поне в ЮЗУ е така, а моето момче ще навърши 4, така че мисля и това да проуча.

# 21
  • Мнения: 139
Честита ни нова тема,да е пълна само с хубави неща Simple Smile

Аз имам котка и не мисля да я давам или изолирам.Тя е с отлични хигиенни навици,с всички ваксинации и реваксинации и задължителното вътрешно обезпаразитяване на всеки 3м.Малко ме притесняват космите (персийка е),но може би ще я подстрижем за начало.Тя не спи при нас и общо взето не е от досадните котки Simple Smile
Хубав ден!  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 509
Политам, аз също оприличих моето бебе на ММ, съответно на баткото, защото е копие на баща си, и съм мн любопитна как ще изглежда наистина (и нямам търпение!). Стори ми се, че в профил е като ММ, а в анфас - като мен (или така ми се иска). Като гледам ехографа на баткото от ФМ, като се роди си беше същия.

# 23
  • Мнения: 180
Добро утро! От 5,30 ч. съм кукуряк и докато таткото се гласеше за работа, синът му мърдаше ли, мърдаше в мама.  Laughing

Гадно изтръпване на ръцете за пореден път. Никакъв усет и в двете поне половин час от както съм се събудила и сега продължавам да ги усещам не съвсем като моите. Confused

Дъждовно и кофти време за разходка, та май ще залагам на нета и книжките, докато поспре.
Хубав ден на всички.

# 24
  • Мнения: 1 421
Добро утро  Hug

Страхотна тема, Мимченце! Благодаря  Heart Eyes  bouquet

И нашето бебе го оприличих и аз и АГ на ММ. Носът и устните не са мои в никакъв случай, ама аз такъв съм си го поръчала - рус със сини очи, като татко му  Crazy Crazy

Още си чакам резултатите от урокултурата...Защо се бавят толкова  #Cussing out

# 25
  • Мнения: 1 907
Привет!
Мимченце   bouquet

Моята позиция за домашните любимци и животните, изобщо, съм я споделяла нееднократно, така че няма да досаждам. Бебето си е бебе и разбира се, искам най-доброто за него, но изобщо нямам намерение да го направя център на Вселената- все пак съм много далеч от образа на мама на принц и принцеса  Laughing
Винаги съм съжителствала с животни, дъщеря ми от бебе- у нас котки, у майка ми- кучета  Grinning Пусках я да лази по поляната, преди да пролази- да се търкаля, пак там  Mr. Green- що трева и цветя е изяла, преди да я захраня  Laughing  няма нито една алергия, нито каквото и да било съмнение, че този начин на отглеждане и е навредил  Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 759
Аз завърших за мед.сестра, нямах време да проучвам къде мога да почна фиктивна работа, но си мисля, че нямаше да е лесно и не се занимавах. А и вече почнах лекции и държа да си изкарам магистратурата.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 161
Добро утро и от мен  Hug Мимченце, мерси за темата. Най-после си наваксах с четенето, че 1-2 седмици то не беше отпуска, море... Simple Smile
Ние имаме котарак, доста е ревнив и с буен характер, но и за миг не съм помисляла да го махам/отделям от нас заради бебето. И той е член на семейството. За началото може не влиза в стаята на бебето т.е. нашата спалня, но ще видим как ще станат нещата. Какъвто и да му е чапат характера си мисля, че няма да имаме проблеми с него и бебето.

# 28
  • Мнения: 1 907
Точно снощи коментирахме с мъжа ми, че бебето сигурно е свикнало вече с котешкото мъркане- най-обичат моите да се свият до шкембето ми и да започнат да предат  Heart Eyes Особено големия котарак, който така гласовито мърка, че сигурно и съседите го чуват  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 8 665
Елиас, аз казвам на моите близки, че сред толкова принцове и принцеси трябва да има и някое селянче  Laughing Та моето ще го правя селянче.
Селянина сега се е раздвижил, клати ми целия корем.

Общи условия

Активация на акаунт