ДУБАЙ 7-ма тема

  • 78 042
  • 759
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 47
Можете ли да ми кажете когато сте ходили на сафари как е най-добре да си облечен?

# 196
  • Мнения: 10
Loretka, за кой сайт става дума - otel или booking? Влез си в профила в сайта и виж текущи резервации.  Ако не ти излиза нищо, пиши на сайта, но от профила си. Може би има как да се свържеш с тях. Провери добре дали парите наистина са дръпнати от кредитната ти карта или само са запорирани. Може сайта да проверява наличност в самия хотел и да има забавяне на резервацията и парите да не са дръпнати... Макар че всичко става много бързо, но е възможно някакво забавяне... Peace
А хотела не ти ли отговориха,  те обикновено пишат до 24часа... newsm78

сайта е otel.com, според банковото извлечение парите са изтеглени - не са блокирани. Но резултат никакъв нито в профила на сайта нито мейла. На хотела писах днес, но и от тях нямам отговор. Пълна мистерия...притеснява ме че и в профила няма никаква инфо, че е направена резервация - дори и да не е потвърдена..

# 197
  • Мнения: 294
Loretka, за кой сайт става дума - otel или booking? Влез си в профила в сайта и виж текущи резервации.  Ако не ти излиза нищо, пиши на сайта, но от профила си. Може би има как да се свържеш с тях. Провери добре дали парите наистина са дръпнати от кредитната ти карта или само са запорирани. Може сайта да проверява наличност в самия хотел и да има забавяне на резервацията и парите да не са дръпнати... Макар че всичко става много бързо, но е възможно някакво забавяне... Peace
А хотела не ти ли отговориха,  те обикновено пишат до 24часа... newsm78

сайта е otel.com, според банковото извлечение парите са изтеглени - не са блокирани. Но резултат никакъв нито в профила на сайта нито мейла. На хотела писах днес, но и от тях нямам отговор. Пълна мистерия...притеснява ме че и в профила няма никаква инфо, че е направена резервация - дори и да не е потвърдена..
при мен веднага излезе в профила ми резервацията а на другия ден получих имейл че е потвърдена резервацията и че парите са дръпнати.Пиши на отел по добре.

# 198
  • Мнения: 4 734
Изчакай 2-3 дни, ако не получиш отговор от сайта или от хотела, информирай фирмата за защита на плащанията с кредитни карти... Peace Ти всъщност с кредитна или дебитна карта си платила?
  Хотела по принцип трябва да отговорят до 24 часа дали имаш направена резервация при тях, независимо от кой сайт... newsm78

# 199
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета, аз имам въпрос - можете ли да ми препоръчате местна агенция, която организира сафарита с джипове в пустинята?

# 200
  • София
  • Мнения: 113
Привет и от мен! В края на ноември и на мен ми предстои пътуване до тази дестинация, така че с интерс ви зачитам Simple Smile

# 201
  • Мнения: 306
Момичета, аз имам въпрос - можете ли да ми препоръчате местна агенция, която организира сафарита с джипове в пустинята?

АВС е много добра агенция. Аз лично съм много доволна.
А относно облеклото,мисля че къс ръкав и дълъг панталон е добре (ако ще яздите камила-доста миришат),както и отворени обувки,за предпочитане с права подметка (чехли или сандали).
За тези които ще ходят в по-хладните зимни месеци само искам да кажа че вечер в пустинята става доста по-хладничко отколкото е в града

# 202
  • Варна
  • Мнения: 282
T. e за сафари след 3 дни да не си вземам връхна дреха, нали?
Трябва ли да имам шал, казаха ми, че е задължително, ама..... newsm78

# 203
  • Мнения: 10
Loretka, за кой сайт става дума - otel или booking? Влез си в профила в сайта и виж текущи резервации.  Ако не ти излиза нищо, пиши на сайта, но от профила си. Може би има как да се свържеш с тях. Провери добре дали парите наистина са дръпнати от кредитната ти карта или само са запорирани. Може сайта да проверява наличност в самия хотел и да има забавяне на резервацията и парите да не са дръпнати... Макар че всичко става много бързо, но е възможно някакво забавяне... Peace
А хотела не ти ли отговориха,  те обикновено пишат до 24часа... newsm78

сайта е otel.com, според банковото извлечение парите са изтеглени - не са блокирани. Но резултат никакъв нито в профила на сайта нито мейла. На хотела писах днес, но и от тях нямам отговор. Пълна мистерия...притеснява ме че и в профила няма никаква инфо, че е направена резервация - дори и да не е потвърдена..
при мен веднага излезе в профила ми резервацията а на другия ден получих имейл че е потвърдена резервацията и че парите са дръпнати.Пиши на отел по добре.

изглежда е имало някакъв проблем с превода. Днес в банково извлечение видях че са ми върнали парите - под наслов отменен превод. Пробвах отново и направих резервацията, че и потвърждението си получих. ooooh!

# 204
  • Мнения: 294
Loretka, за кой сайт става дума - otel или booking? Влез си в профила в сайта и виж текущи резервации.  Ако не ти излиза нищо, пиши на сайта, но от профила си. Може би има как да се свържеш с тях. Провери добре дали парите наистина са дръпнати от кредитната ти карта или само са запорирани. Може сайта да проверява наличност в самия хотел и да има забавяне на резервацията и парите да не са дръпнати... Макар че всичко става много бързо, но е възможно някакво забавяне... Peace
А хотела не ти ли отговориха,  те обикновено пишат до 24часа... newsm78

сайта е otel.com, според банковото извлечение парите са изтеглени - не са блокирани. Но резултат никакъв нито в профила на сайта нито мейла. На хотела писах днес, но и от тях нямам отговор. Пълна мистерия...притеснява ме че и в профила няма никаква инфо, че е направена резервация - дори и да не е потвърдена..
при мен веднага излезе в профила ми резервацията а на другия ден получих имейл че е потвърдена резервацията и че парите са дръпнати.Пиши на отел по добре.

изглежда е имало някакъв проблем с превода. Днес в банково извлечение видях че са ми върнали парите - под наслов отменен превод. Пробвах отново и направих резервацията, че и потвърждението си получих. ooooh!
радвам се че всичко е минало добре

# 205
  • Мнения: 306
T. e за сафари след 3 дни да не си вземам връхна дреха, нали?
Трябва ли да имам шал, казаха ми, че е задължително, ама..... newsm78

Шаалл???
Няма такова нещо.
Ти ако искаш си вземи вместо връхна дреха. Току виж ти е станало хладно. Ние бяхме преди две седмици и беше топло.Сега не знам как е

# 206
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
по-добре си вземи тънко шалче,може да има вятър,неприятно е да влиза в носа и устата пясък,а и слънцето пече силно и лесно се изгаря

# 207
  • Мнения: 3
Здравейте! Нашият престой /от двама човека/ в Дубай е от 18 до 25 октомври 2014 г. Направих резервация в Citymax Al Barsha по препоръка на форума и сега се опитвам да чета темите, които са изключително интересни, но информацията е толкова богата, че не знам докъде ще успея. Ако някой  ще бъде тези дни и  проявява интерес, може да направим организация за по- далечните места/ Abu Dhabi, Al Mamzar beach и др./

# 208
  • Варна
  • Мнения: 282
Ако тръгвате скоро не предвиждайте автобус 8 - спрян е заради ремонтите.

# 209
  • Мнения: 4 734
Да попитам скоро завърналите се... Нужно ли е да се запазват места на Wizzair предварително в сайта им? Знам, че тази авиокомпания няма запазени места и всеки сяда където поиска.. Така ли е и до Дубай и по тази причина става ли блъсканица при качване в самолета?   Все пак полета не е от най-кратките и сега се чудя дали да платя за запазени места. Не искам с мъжа ми да сме раздели по време на двата полета... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт