ДУБАЙ 7-ма тема

  • 77 983
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 422
За целия плаж не знам,пред Хилтън си има частен техен плаж, вляво пред големия екран е обществения,нямаше чадъри и доста надалеч не видях..Беше страшна жега и пратих малката в един платен детски воден кът със сянка да се забавлява ,че не търпеше на горещините.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 282
Колко време ви отне това плащане за Бурж Калифа. Преди 5 мин. написах данните на картата и още ми върти и зарежда и Please wait....
Какво става???
За първи път ми се случва такова нещо

При мен стана бързо - 10-15 секунди.

# 47
  • Мнения: 118
ЕваНиколова , при настаняването в хотела искаха ли ви кредитна карта или някакъв депозит като застраховка за стаята?

# 48
  • Мнения: 306
Моля за бърз отговор. Тъй като билетите за Бурж Калифа свършват много бързо и за 5 и 6 часа вече няма,ме интересува ако купя за 4,ще може ли да останем на върха поне до 6 или има някакво ограничение на времето ?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 306
На кулата можеш да стоиш неограничено време. Прецени колко време ще ви е необходимо. Ако купиш билети за 4 часа, най-късно 4:20 ще сте горе. Зависи колко човека има на опашката. Ние отидохме по-рано от часа си с около 20 мин и бяхме от първата група, която пуснаха в асансьора, така че времето от пускането на хората, проверка на багажа, асансьора до върха беше не повече от 5 мин.

# 50
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Момичета, вече се чудя какво щях да правя без този форум и как съм живяла преди... Wink
Почти съм резервирала ваканция в Дубай, т.е. имам резервация за май догодина, трябва само да си платя самолетните билети - сигурно звучи налудничаво, има 8 месеца до тогава - и благодарение на вас вече се чувствам почти подготвена!
Всъщност обръщението ми май не е правилно, тъй цитираният в началото блог  е на мъж и ми беше доста полезен и интересен.

Така че - още доста месеци ще чета и споделям и ще оформям програмата - отиваме самостоятелно с мъжа ми...

Благодаря и пожелавам хубави трепети на всички - и при планирането, и при пътуването - че то удоволствието е двойно! Simple Smile))))))))))

# 51
# 52
  • Варна
  • Мнения: 282
Не мога да разбера за златната карта - първоначалната цена пак е 20 дирхама, като на сребърната, но колко най-много за деня може да ми вземе не ми е ясно. За сребърната разбрах, че е 14 AED.
Ако и златната карта ми взема толкова за деня значи няма значение каква карта си вземам. newsm78

Последна редакция: сб, 13 сеп 2014, 22:20 от ilianagm

# 53
  • Мнения: 294
И аз съм от кандидатите за Дубай.Първоначално мислехме да пътуваме с агенция,но като започнах да Ви чета мисля,че ще се справим и без такава.Все още съм на 2 ра тема имам още доста,но ми е много интересно и все повече се надъхвам.Прочетох и блога на Роже,много ми помогна.В момента оглеждам самолетните билети,но на 2 пъти се дъня вече.Изтървах преди 2 седмици намаленията на WIZZ air за 2-9.10 излизаха 500 лв за двама в двете посоки.Днез изтървах от 16-23.10 за 790 лв.,но през Букорещ(откъдето ни е по близо и е за предпочитане).Толкова съм се вманиечила че по 5 пъти дневно гледам за билети,но вярвам че ще намеря на по приемливи цени.Проблема е че ще пътуваме с приятели и когато изнекне нещо сносно докато се обадя да ми кажат дали ще им е удобно и то промоцията минала.

# 54
  • Мнения: 2 817
И аз съм от кандидатите за Дубай.Първоначално мислехме да пътуваме с агенция,но като започнах да Ви чета мисля,че ще се справим и без такава.Все още съм на 2 ра тема имам още доста,но ми е много интересно и все повече се надъхвам.Прочетох и блога на Роже,много ми помогна.В момента оглеждам самолетните билети,но на 2 пъти се дъня вече.Изтървах преди 2 седмици намаленията на WIZZ air за 2-9.10 излизаха 500 лв за двама в двете посоки.Днез изтървах от 16-23.10 за 790 лв.,но през Букорещ(откъдето ни е по близо и е за предпочитане).Толкова съм се вманиечила че по 5 пъти дневно гледам за билети,но вярвам че ще намеря на по приемливи цени.Проблема е че ще пътуваме с приятели и когато изнекне нещо сносно докато се обадя да ми кажат дали ще им е удобно и то промоцията минала.

Не Ви трябва агенция. Лично мнение.

# 55
  • Мнения: 294
И аз съм от кандидатите за Дубай.Първоначално мислехме да пътуваме с агенция,но като започнах да Ви чета мисля,че ще се справим и без такава.Все още съм на 2 ра тема имам още доста,но ми е много интересно и все повече се надъхвам.Прочетох и блога на Роже,много ми помогна.В момента оглеждам самолетните билети,но на 2 пъти се дъня вече.Изтървах преди 2 седмици намаленията на WIZZ air за 2-9.10 излизаха 500 лв за двама в двете посоки.Днез изтървах от 16-23.10 за 790 лв.,но през Букорещ(откъдето ни е по близо и е за предпочитане).Толкова съм се вманиечила че по 5 пъти дневно гледам за билети,но вярвам че ще намеря на по приемливи цени.Проблема е че ще пътуваме с приятели и когато изнекне нещо сносно докато се обадя да ми кажат дали ще им е удобно и то промоцията минала.

Не Ви трябва агенция. Лично мнение.

да и аз така мисля

# 56
  • Мнения: 62
Здравейте,
искам да попитам, понеже съм решила да си взема кола под наем от Hertz как става с навигацията. Kазаха ми да си инсталирам демо версия на Navigon - middle east и Sigyc - gulf Region. Въпроса ми е трябва ли да имам мобилен интернет там, за да мога да ги използвам или преди да замина си ги запамтявам като Favorite и няма да ми трябва интернет.

# 57
  • Мнения: 306
Остава една седмица до мечтаното пътуване до Дубай  newsm44
Както се предполага ще е доста топличко (около 40 градуса)...
Та... доста се чудя ако си взема къси панталони и рокли над коляното дали ще е проблем за месните.
Както през деня,така и вечерта в нощен клуб например.
Моля който има опит и наблюдения нека сподели
Благодаря

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
май ще е проблем...за около плажа може,но на разходка или по моловете-не  Naughty

# 59
  • Мнения: 4 422
Остава една седмица до мечтаното пътуване до Дубай  newsm44
Както се предполага ще е доста топличко (около 40 градуса)...
Та... доста се чудя ако си взема къси панталони и рокли над коляното дали ще е проблем за месните.
Както през деня,така и вечерта в нощен клуб например.
Моля който има опит и наблюдения нека сподели
Благодаря

Бях с рокли до коляното и дънкови бермуди до средата на бедрото - никакви проблеми, в Джамията бяхме с абаи така или иначе..Проблем е ако решиш да ходиш в Шаржа там са много строги за облеклото иначе туристите си ходят както си знаят. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт