ДУБАЙ 7-ма тема

  • 78 097
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 856
Здравейте Simple Smile

Имам следния въпрос - удачно ли е сама жена да отиде на екскурзия в Дубай, предпочитам да не е с организирана екскурзия?

  bouquet

Ето тук може да прочетеш какво е написала Ани, която отиде сама в Дубай.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=772370.msg28293106#msg28293106

# 691
  • Мнения: 47
Аз също пътувах до Дубай сама и на повечето обикалки там също бях самичка. Никой нито ме е заговорил, нито съм имала проблем. Така че, дерзай и да си изкараш хубаво Simple Smile

# 692
  • Мнения: 98
Ето тук може да прочетеш какво е написала Ани, която отиде сама в Дубай.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=772370.msg28293106#msg28293106
Благодаря, ще го прочета Simple Smile

Аз също пътувах до Дубай сама и на повечето обикалки там също бях самичка. Никой нито ме е заговорил, нито съм имала проблем. Така че, дерзай и да си изкараш хубаво Simple Smile
С организирана екскурзия ли беше?

# 693
  • София
  • Мнения: 4 714
Ето тук може да прочетеш какво е написала Ани, която отиде сама в Дубай.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=772370.msg28293106#msg28293106
Благодаря, ще го прочета Simple Smile

Аз също пътувах до Дубай сама и на повечето обикалки там също бях самичка. Никой нито ме е заговорил, нито съм имала проблем. Така че, дерзай и да си изкараш хубаво Simple Smile
С организирана екскурзия ли беше?

Не мисля, че е била с организирана екскурзия, предвид подчертаното в червено от мен.
Колко хора още искаш да ти отговорят. Thinking
Ако искаш организирана екскурзия, виж с Марбро Турс, Астрал Холидейс и т.н.
Ти от каква екскурзия се интересуваш, че нещо не те разбирам. Питаш едно и също нещо. Peace
Весели празници!  bouquet

# 694
  • Мнения: 4 936
чакам с нетърпение някой пътувал с организирана от агенция екскурзия за Нова година да се завърне и да пише как е било...

# 695
  • Мнения: 293
Ние не сме с организирана екскурзия, всичко си организираме сами.Ще кацаме на Ал Мактун и гледам,че това не е основното летище ами някакво на 30 км.от Дубай.
marianamarianka,ще ми е интересно да разкажеш как е минало с колата всичко,защото сме и с дете и ми се иска да изпозваме именно този транспорт,а шофирането в арабски свят малко ме притеснява.

Последна редакция: ср, 31 дек 2014, 11:38 от Ivet_2000

# 696
  • Мнения: 98
Не мисля, че е била с организирана екскурзия, предвид подчертаното в червено от мен.
Колко хора още искаш да ти отговорят. Thinking
Ако искаш организирана екскурзия, виж с Марбро Турс, Астрал Холидейс и т.н.
Ти от каква екскурзия се интересуваш, че нещо не те разбирам. Питаш едно и също нещо. Peace
Весели празници!  bouquet
Попитах само веднъж  Thinking
И нямам ограничения колко хора да отговорят на въпроса  Wink
Чудя се дали да се запиша на организирана екскурзия или сама да си резервирам полет/хотел, но това предполагам ще го разбера като прочета по-подробно темите Simple Smile

Имам и друг въпрос (към всички Simple Smile ) началото на май или края на септември е по-добро времето за посещения (кога е по-малко топло)?

# 697
  • София
  • Мнения: 4 714
Little Devil, извинявай!!! Embarassed Не съм искала да те засегна по никакъв начин. Hug
По мои наблюдения с организирана екскурзия е по-скъпо. Но, да очакваме, че и други хора ще се включат. Praynig По мои наблюдения и май и края на септември си е доста топло. Но е трудно да се каже. От една до друга година има разлика. А поносимостта към топлина е различна при всеки. Моя приятелка беше средата на май вече в отминалата година и каза, че като стъпила на асфалта, подметките на обувките й са се разлепили. Rolling Eyes

Честита НГ на теб и всички, които пишат в темета.
Много щастие, здраве, късмет.
 bouquet

# 698
  • Мнения: 98
Честита Нова година на всички Simple Smile

MayyaI, не съм се засегнала Simple Smile

Аз се опитвах да комбинирам ходенето с майските или септемврийските празници, но предвид, че трудно понасям жегите, може да пробвам да го изместя за април.

И аз си мисля, че ако сама си организирам, ще е по-добре, но нещо цените на Wizz за периода 1-6 май не ми допаднаха  Crossing Arms

# 699
  • Мнения: 293
Честита Нова Година на всички!
Little Devil,те цените на wizz така плават всеки ден нагоре-надолу,трябва да следиш  за датите,които си си набелязала.Май месец е далече.През агенция определено излиза доста по-скъпо.

# 700
  • Мнения: 437
Знам , че има чартъри до Шаржа , но някой агенции ползват полетите на Wizz.
При нашето пътуване имаше две големи организирани групи и айде да не говоря за какво става дума. Не знам защо умишлено някой си причинява това  Laughing

# 701
  • Мнения: 98
През агенция определено излиза доста по-скъпо.
Да, и по мои сметки агенциите са по-скъпи, не само за тази екскурзия
А и програмата им не ми допада  Confused

# 702
  • Мнения: 737
През агенция определено излиза доста по-скъпо.
Да, и по мои сметки агенциите са по-скъпи, не само за тази екскурзия
А и програмата им не ми допада  Confused
Osven wizz air proveri I flydubai.com
Skoro imaha promociq, a I v cenata e vkl bagaj, koeto stava dosta po- izgodno ot wizz. Na men lichno I chasovete na poletite mi dopadat poveche.
(izvinqvam se za latinicata)

# 703
  • Мнения: 437
Да , fludubai имаха промоция за 200 лева до Дубай освен багаж включваше и храна.

# 704
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Новогодишния спектакъл с фойерверки в Дубай  Heart Eyes

https://www.youtube.com/watch?v=TPDyzyGI_x4&sns=fb

Общи условия

Активация на акаунт