Спечелете ваучер на стойност 50 лева от МЕТРО само с едно изречение

  • 9 988
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Моят син (на 11г.) за лятната ваканция: "Радвам се на живота, бе, мамо!" Simple Smile

# 16
  • Лясковец
  • Мнения: 765
моето детенце отговаря-Камона,камона,бръм,бръм,готови старт

# 17
  • у нас
  • Мнения: 5 728
Синът ми за лятната ваканция - Почивки на море, при баба и при дядо, игри от все сърце.  Heart Eyes

Според дъщеря ми ваканцията е най-хубавото време - времето прекарано със семейството.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 382
Синът ми прекарва лятната си ваканция с каране на колело,игри на компютъра и разходки с приятели!

# 19
  • Мнения: 1
Прекарах лятната си ваканция повече от прекрасно,обикаляйки из чудните кътчета на красива България!

# 20
  • Мнения: 2
Брат ми 8г.
Страхотно, супер, много хубаво си прекарах.  smile3521

# 21
  • Мнения: 6
7-годишната ми дъщеря: "Да ставам рано да гледам детски, да си вземам интеpесни книжки от библиотеката, да стоя до късно пред блока, да ям диня и да ходим на море!  Heart"

# 22
  • Мнения: 6
"Много ми хареса да ям бухтички за закуска и искам и като тръгна на училище пак да правиш, мамо!"

# 23
  • Мнения: 2
Делничните дни сме на градина,а след градината следват забавленията с мама и тати-на разходки,люлки и пързалки,а неделята е ден за моренце... Simple Smile

# 24
  • Мнения: 6
Дъщеря ми Мария на 3,8г. каза:Слънце,игри,плаж,море,делфини и искам цял ден да не свършва,много ми е хубаво!  Smile

# 25
  • Мнения: 200
"Весели игри и забавления, слънчеви дни и весело настроение, много приятели и невероятни спортно - катерачни приключения!"

Последна редакция: нд, 07 сеп 2014, 13:58 от jeorjina

# 26
  • Мнения: 7
Нашето чедо каза каза:
"Лятото станаха много неща, например се научих да плувам кучешката и да правя шарен кекс".  chef

# 27
  • Мнения: 361
Ваканцията беше описана с две думи "игрива и сънлива".

Коци: 8 години

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Синът ми, на 8г и 11 мес, се изказа така по въпроса: "Много свободно време за игри, море, разходки и забавления и само една домашна всеки ден: каква весела беля да направя утре и как да стане още по-смешно у дома."

# 29
  • Мнения: 9
Синът ми е на 7г. и 9 мес. , т е. "Ваканция - време за игри и забавления "

Общи условия

Активация на акаунт