Спечелете ваучер на стойност 50 лева от МЕТРО само с едно изречение

  • 9 989
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2

Мили приятели,
 
Ние от METRO Bulgaria бихме искали да направим края на лятото по-забавен за всички и затова измислихме тази игра специално за вас.
 
В следващите 10 дни споделете с нас как вашите малчугани описват лятната си ваканция САМО с едно изречение.
 
Кои ще бъдат победителите, определяте вие! Можете да гласувате за фаворитите си, като използвате бутона "Харесва ми", който ще откриете под всеки пост.



Колко харесвания имат участниците, ще можете да видите отдясно над всеки пост.



Естествено, ще има награди – ще раздадем 5 ваучера за пазаруване в магазините МЕТРО, всеки един от които на стойност 50 лв. с ДДС.
 
Играта приключва на 15.09.2014 г. в 12.00 часа, когато петимата победители ще бъдат обявени в настоящата тема.

# 61
  • Мнения: 2

Мили приятели,
 
Ние от METRO Bulgaria бихме искали да направим края на лятото по-забавен за всички и затова измислихме тази игра специално за вас.
 
В следващите 10 дни споделете с нас как вашите малчугани описват лятната си ваканция САМО с едно изречение.
 
Кои ще бъдат победителите, определяте вие! Можете да гласувате за фаворитите си, като използвате бутона "Харесва ми", който ще откриете под всеки пост.



Колко харесвания имат участниците, ще можете да видите отдясно над всеки пост.



Естествено, ще има награди – ще раздадем 5 ваучера за пазаруване в магазините МЕТРО, всеки един от които на стойност 50 лв. с ДДС.
 
Играта приключва на 15.09.2014 г. в 12.00 часа, когато петимата победители ще бъдат обявени в настоящата тема.

# 62
  • Мнения: 29
Забавления и купон

# 63
  • Мнения: 2
Неповторима ваканция, неустоима почивка сред бурни вълни, планински върхове и любимия ми аквапарк. Обичам те лятооооооо!

# 64
  • Elhovo
  • Мнения: 361
Игра от сутрин до вечер и от време на време четене, защото мама ме кара. Митко на 8г.

# 65
  • Мнения: 29
игра,плаж и четене на книги

# 66
  • Мнения: 16
Питам голямата си дъщеря, която е на 4г. дали и хареса това лято при баба, на морето....а отговора който получих беше: "Искам да ми купите кола на принцеси"....

# 67
  • Мнения: 16
Детето описа лятото така: Едно незабравимо преживявене!

# 68
  • Мнения: 670
Коси 5 г.
Лято и стягаме багажа и тръгваме за ден, за два, и лятото излетя

# 69
  • Мнения: 1
Сашко на 6 годинки:
Обичам лятото,защото мога да върша щуротии на открито "ПОД СИНЬОТО НЕБЕ"Simple Smile)

# 70
  • Мнения: 12
Страхотно лято беше -дълга почивка на планина и море и басейн,много обиколки и ми се иска 12 месеца да е все лято.
Алекс -8г

# 71
  • Мнения: 2 471
Лятото е нещо, което трябва да си пожелаеш за Коледа и когато го поучиш да продължи до следващата Коледа  Laughing

Ния на 9г

# 72
  • Мнения: 1
Моето момченаце каза:
"искам играя още с Плами" Wink

# 73
  • Мнения: 1
7 годишният ми син каза: "Едно чувство на радост, което изпълва сърцето ми, като си спомням за лятото ми".
След неговите думи, ние с баща му знаехме, че мисията за щастливо лято е изпълнена и на свой ред нашите сърца се изпълниха с радост)))

# 74
  • Варна
  • Мнения: 736
" Мамо лятото е супер и не искам да свършва !!! Искам винаги да е лято, ама на Коледа да завали сняг и на другият ден да е пак лято."
Калина 7 години.

Общи условия

Активация на акаунт