Проблем с Али Експрес

  • 3 142
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Здравейте! Имам голям проблем. Влезнах през Гугъл чрез линк на някаква стока в Али Експрес и от тогава ми е на испански език.  newsm78 Не мога да го оправя. Дори като влизам в сайта с име и парола пак е на испански.  #Cussing outПробвах да сменя езика на английски, но не ми превежда правилно. С българския е същото. Сега трябва да отворя диспут и не зная къде да натискам и какво да маркирам, защото не зная испански.
Къде трябва да вляза и какви настройки да променя?  Praynig

# 1
  • Мнения: 121
Досега пробвах да вляза през различни линкове - без резултат. Пробвах също с изчистване на историята на компютъра - отново без резултат. Странното е, че е така само с този сайт.

# 2
  • Мнения: 2 883
Най - горе в дясно има опция за смяна на валута и език  Peace

# 3
  • Мнения: 77
Пробвай да смениш езика като влезеш в сайта горе в дясно където е знамето натискаш и излизат няколко реда на първия е знамето ,на втория е валутата и на третия като натиснеш се появяват различни езици .

# 4
  • Мнения: 121
Пробвах, не става. Дори става по-голяма каша, защото половината думи излизат на английски , другите на испански.

Например когато сменя езика с български и се получава това:


1.Para comenzar ел proceso де disputa, POR полза cuéntenos су проблемни:
* ¿Recibiste ла mercancía?
Si
Не
* Elige ел проблемни Шегун лас opciones на continuación
Грешка ен ла Información де seguimiento
La Protección де ла Compra terminará Pronto, Pero ел paquete ESTA todavía ен Transito
El paquete ха Sido devuelto Ал vendedor POR ла Empresa де mensajeria
грях Información дел envio
Problemas де aduanas
Aduanas ха retenido ел paquete
Otros
Paquete enviado а ла разузнаване incorrecta

# 5
  • Мнения: 960
аз го отварям през гоогле хрома

# 6
  • Мнения: 77
под езиците е този надпис AliExpress Multi-Language Sites избираш Global site (English)

# 7
  • Мнения: 960
при мен си е на бг и нямам проблеми

# 8
  • Мнения: 121
под езиците е този надпис AliExpress Multi-Language Sites избираш Global site (English)

Благодаря!  smile3525 smile3525 smile3501Стана. Той си беше на английската версия, но аз прехвърлих на руския сайт и след това пак на глобалния, английския и се получи. Явно се получи нещо като рестарт.

# 9
  • Мнения: 3 970
Добре, че попаднах на темата, защото не знаех как да се отърва от руската версия   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт