Хубави турски игрални филми 2

  • 393 081
  • 539
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 570
Здравейте, малко бегло е познанството ми с турското игрално кино, но ми се ще да видя "Клубът на губещите". Добри думи от познати чух, та питането е има ли го нейде с български субтитри/дублаж?

В първи пост на темата.

много приятен и ревлив. Пфу!

За мен повечето турски филми са такива, особено ревливи!  Grinning Обожавам ги!  Heart Eyes

# 166
  • София
  • Мнения: 9 290
В турското кино филмите са много ревливи и повечето са филми-каузи.

# 167
  • Мнения: 161
 
Благодаря, Hellenn, то си личи колко съм наясно - кой да знае, че името е "Клубът на неудачниците", този го видях, ама на...

# 168
  • София
  • Мнения: 6 219
В турското кино филмите са много ревливи и повечето са филми-каузи.

Каузи?
Доста чета за кино и за турско кино, освен че гледам, ама чак да са каузи повечето. Колкото и да харесвам турските филми не бих могла да направя такова обобщение.

# 169
  • Мнения: 4 570

Благодаря, Hellenn, то си личи колко съм наясно - кой да знае, че името е "Клубът на неудачниците", този го видях, ама на...

Приятно гледане!  Hug

# 170
  • Мнения: 4 570


Филмите са хубави. Повечето успяват да ме разплачат, та чак и разреват  Sunglasses. Харесват ми много.  Докосват ме, така както нито американското, нито азиатското, нито европейското кино могат.  

# 171
  • София
  • Мнения: 6 219
Е, аз не съм казала, че са лоши. Напротив, винаги съм ги хвалела. Но далеч не всички са хубави и съвсем пък отделно в повечето не виждам кой знае каква кауза. Те все пак произвеждат много повече филми от това, което се показва тук. И да, знам, че тук има доста съфорумки, които следят изкъсо какво се случва и могат да ми опонират, но мелодраматичността след 5-6 филм започна да ми нагарча.

# 172
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Аз се чудя защо напоследък започнаха да залитат към американските сериали,толкова ли нямат добри сценаристи,че се налага да правят турски версии на Отчаяни съпруги,Кварталът на богатите,Изгубени,Отмъщението и т.н. Naughty на мен не ми допадат,никак

# 173
  • Мнения: 2 786
Аз се чудя защо напоследък започнаха да залитат към американските сериали,толкова ли нямат добри сценаристи,че се налага да правят турски версии на Отчаяни съпруги,Кварталът на богатите,Изгубени,Отмъщението и т.н. Naughty на мен не ми допадат,никак
+1 и не гледам
и губят, и то много, изключително слаб интерес извън Турция, даже и там мисля, че са далеч от очакваното, а сериали, които са спрени или финализирани набързо заради нисък рейтинг, имат огромен успех извън Турция, и то в държави, в които не е излъчвана турска продукция.
Много ме е яд, че не успях да отида на дните на турското кино, въпреки, че живея на 10 мин пеша от арената, но и в петък, и събота имах гости от чужбина и нямаше как.
Благодаря, че споделихте, и с очакване на следващите такива.
Иначе +1 глас за турското кино.

# 174
  • София
  • Мнения: 6 219
Темата не е за сериали, моля ви.
Има една слънчева система разлика между турското кино и сериали.

# 175
  • София
  • Мнения: 9 290
Ваня много от филмите им са каузи, не знам какво си гледала, но повечето им филми имат целта да променят мисленето на нацията по наболял проблем в страната им. Колкото до сериалите не знам на какви си попадала, но повечето са също толкова хубави и качествени колкото и филмите. Peace

# 176
  • София
  • Мнения: 6 219
И сериали гледам, и филми. От най-разпространени до по-слабо известни.
Това, че са образователни в някакъв аспект или изразяват даден проблем, не ги прави каузи. Или имаме различно определение за думата "кауза". Прави ги филми с послание, заради което се и харесват толкова. Обаче една голяма част от тях, включително и сериалите, са точно толкова (разочароващо) плоски, колкото и американските филми. Пак казвам, те все пак не правят пет филма на година (колкото ние дори не правим), та да са натоварени с кауза.
Съвсем нормално е да са по-различни като стил от киното в други части на света - все пак са плод на друга култура и традиция, но обобщенията са... пресилени. Не съм сигурна, че това, което не става за гледане стига до нас. Даже съм убедена, защото никой не би се заел да го превежда, дори и хората, чиито турски е майчин. Та не е ясно кое колко голяма част е от един многомилионен пазар.

# 177
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Добро утро момичета!
Благодарение на вас, разбрах че, има дни на турското кино. Гледах "Единствен мой,обичам те!" и "Една дълга история" И двата много ми харесаха!

viola2003, "Единствен мой,обичам те!" го има само с руски субтитри,ако ти се гледа-запоповядай!

http://www.videoclip.bg/watch/460184_obicham-te-supryje-moi-seni … ourum-adamim-prev

http://www.videoclip.bg/watch/460171_obicham-te-supryje-moi-seni … ourum-adamim-2-2-

Много е тъжен филма, разбиващ е.

# 178
  • Мнения: 545
http://DMCA-removal-from-Google/banan?id=441899&comments=1#startcomments
има ли някой впечатления от този филм

# 179
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Аз снощи гледах "Садедже сен"- Само ти, много ме впечатли филма, хубав филм.



Хубав е, в началото е свеж, непринуден и много действителен, а накрая свършва зле.

Общи условия

Активация на акаунт