Север-Юг - тема 26

  • 32 980
  • 743
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 18 607
Още малко мила ... само 6 дни ... бързо ще минат! И аз вече нямам никакво търпение!

Чакай да сложа и тук готиния колаж ...

# 376
  • Мнения: 18 690
Ох размяхте ме с тия тюлени и крокодили Joy Joy ама ако е вярно тя е попаднала от едната крайност на другата Simple Smile
А Гюнчо мноу ме дразни като почне да се прави на жертва. В случая  почти не му пука за Бану, важното е , че я затвориха в клиниката, защото взе да приказва много, а тя всъщност първа разкри истината Peace
Обачее е много удобно да се прави на нещастен и опечален съпруг пред Кузей и баща си. Все едно искаше да каже-вижте ме и аз страдам, не само Кузей има проблеми. А той въобще не е подозирал , че Бану е толкова откачена и сега се е хванал за главата, че се ожени за нея Mr. Green И бързичко си намери одушник де Peace
А като почне да разправя, че се е отказал заради Кузей от Джемре, направо #2gunfire

# 377
  • Мнения: 18 607
Мацки  Heart Eyes и гъркините са възмутени от изказването на оня дъртак за Киво  Laughing

Evi Moustaki ще ми позволи да кажа MR Ерхан, че той е един от малкото, които не са ветерани, намалени възприятията на красотата, на доброто и злото ....... като актьор, той не го прави ми казва нищо особено [както аз съм виждал в Karantaf и грозен и още] Kivants щастие за много, актриси и колове възраст, журналисти и др .. е казал, най-добрите думи и погледи и таланта, въпреки че Той е млад и нов актриса !!!!!! Kenan, според мен, никога нямаше да се играе нито Белул нито Курт .... и не разполагат с физически квалификацията на Kivants За роли като Ezel, Karantai е добър ..... не забележат нищо извънредно , оставям това на мен изобщо не е хубава, нито изхвърляне на тялото, и възпроизвеждането е стандартна .... The Lord Ерхан PROSEXE трансформации Киву; The Kelempesin е виждал; Какво е мнението на; Има, разбира се, задължително за всеки харесва, но някои неща трябва да се каже, и да бъдат признати при хора, като Kivants, които полагат големи усилия за по-добро ..... и не се страхува да се забъркваш си външен вид, неговото психическо спокойствие [Това е причината все повече и труден и срещу здравето .....] нека да погледнем вече себе си, на всички и нека остави малко спокойствие да си върши работата, което правим и винаги подкрепят !!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
The Yazıcıoğlu, заяви: "Кенан, е невероятен актьор с пронизващи очи много SORRY LORD ТУК ONE голяма грешка ЗАЩО поглед Киву стопява ютии.
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
приятен светлина ни ... нашето момче има талант и уникален външен вид и най-старият трябва да го подкрепят
Elli Tsaousi не знаех, че талантът е поглед, дори и ако някой знае къде да сложи ръцете си ...... таланта на един актьор е движението на mnmata .... което дава на тялото ви .... ..

Та така ... не съм само аз, дето се възмущава на тези приказки ... човека има нужда от големи ЦАКИ  Grinning

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 12:17 от queen_fenka

# 378
  • Мнения: 21 201
Още малко мила ... само 6 дни ... бързо ще минат! И аз вече нямам никакво търпение!
Скрит текст:

Чакай да сложа и тук готиния колаж ...
Дааа и понеже остана малко ми се струва мноооого. smile3539 smile3539smile3539

Оххх Фенче това, ще да е някой гугълски превод........погледа на Киво стопява ютии. rotfImao rotfImbo

# 379
  • Мнения: 18 607
Наденце  Heart Eyes ами гугълски е естествено  Joy Joy Joy Joy нали затова се хилих и аз! Ама не е лъжа, де  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy стопява ги!  Mr. Green
Сладурчета, отивам на работа! Желая ви прекрасен, макар и хладен и дъждовен ден! До довечера!   love001

# 380
  • Мнения: 14 840
Цитат
Не мога да приема, че за мръсния му и гаден нрав, за злобата, завистта , користолюбието и алчността са виновни родителите му, колкото и вина да имат ...

Съгласна съм ,макар че Хандан определено има много голяма рола за формирането на характера и сегашното поведение на Гюней

От малък е с промит мозък ,че е повече от другите и че ще стане велик и богат човек,най вече богат
Ако има  някой виновен донякъде за сегашния Гюней това е единствено Хандан
Именно заради нея Гюней е свикнал да се прави винаги на жертва,защото е научен че все някой ще застане до него и ще го защити независимо на каква цена
Сега прави същото седи и подсмърча правейки се на жертва и чака поредното рамо ,поредната защита

# 381
  • Мнения: 21 201
Понеже предшественика на Мави е наш левент ето ги сегашните реклами на марката.
За мен лично открай време Мави=Къванч, всичко друго е имитация на оригинала(и винаги съм го казвала още преди да пропиша в темите за него) независимо от представящите я лица(по принцип).

https://www.youtube.com/watch?v=khbOomR8Vdg
https://www.youtube.com/watch?v=UtcKLHIHoaI#t=24

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 14:05 от Neidjal

# 382
  • Мнения: 1 289
Здравейте! С удоволствие гледам турските сериали и чат-пат влизам и във форумите да чета коментари. Прави ми впечатление нещо , което е характено за всички форуми, свързани с турските сериали. Говорите за героите с галени имена, което за мен е малко странно Rolling Eyes Не мога да включа веднага за кого иде реч, а и не съм сигурна, че точно по този начин е галеното на турски. Трябва да се връщам назад, за да се ориентирам кой кой е във форума... Не ми звучи по-мило галеното име на Къванч примерно, пак си ми е едно такова.....трудно. Извинете , ако съм ви засегнала. Това беше вместо запис:)

# 383
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Здравейте момичета
valya_bl  Hug добре дошла...
време за кафе
Скрит текст:

 
Още съм в отпуска и гледам Перла....бях забравила за змията Дилороба/не знам дали го написах правилно/....но просто върти Фикри на пръста си....но тя си го получи накрая...господ забавя, но не забравя...

свекърва от класа...


Инджи тежко приема присъствието на Нихан в живота им, а Мехмет не и помага особено......

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 15:30 от gostenka68

# 384
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
малко музика....


# 385
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 15:48 от gostenka68

# 386
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
 и от СЮ


# 387
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855

# 388
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855


приятен ден , до довечера в 20 часа...
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 15:54 от gostenka68

# 389
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета и хубав ден !!!  Hug
Честит празник на вярата , надеждата и любовта !!!   bouquet  bouquet  bouquet





Все още нищо конкретно за ангажимент на Йойку, направо не ми се пише, чакам си новини, а все нищо... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт