Север-Юг - тема 26

  • 32 983
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 18 607
Айричка  Heart Eyes Hug wavey
благодаря, миличка за специалния чай! А пък ако е  ябълков ... ммммм... още го сънувам този чай, много ми хареса! Тук си купувах, ама няма нищо общо  Laughing
Наде, ще го хванеш този момент с прегръдката със сигурност, той ще е на края на серията ... дори не съм сигурна, дали ще е и в днешната серия, дано! Снощи стигнаха до 12 минута на 62 серия, та не знам ...62 серия завършва с тази прегръдка.

# 661
  • Мнения: 21 201
По мои изчисления трябва да стигнат до този момент.
Горе-долу по една цяла дават на вечер по бтв.
Понеже доста серии са с частичен превод а на други липсва и аз я разбрала не разбрала, и затова държа да ги гледам, и слушам с дублаж, че да не изпусна, и думичка. Mr. Green
Айрка Hug мерси за специалното чайче.

# 662
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета и хубав и усмихнат да е денят ви, като слънчицето днес навън. Hug


Снощната серия беше чудесна, един от любимите ми моменти на гроба на Али, а тази вечер ни чака това...

# 663
  • Мнения: 21 201
Имам молба към Вас. Praynig
Довечере след серията да я качите тук с дублаж.
Вчера Ви питах та сега пак да Ви питам, от колко време Къванч е с Башак, година, две.....!? newsm78
Алиска. Hug

# 664
  • Мнения: 18 607
Наденце  Heart Eyes ами не знам точно, ама май има година вече ... не помня кога се раздели с франсето  newsm78
Алиска  Heart Eyes Hug wavey ще те глобяваме  Joy Joy Joy Joy може ли сама да си гледаш и да не се включваш при нас ? Липсваш!
Сладурки, пожелавам ви прекрасен ден! До довечера! Heart Eyes Hug
Скрит текст:
и аз имам родителска среща от 18.00, дано свършим до 19.00 поне  Laughing

# 665
  • Мнения: 18 690
Наде Hug, серията с дублаж не я качават веднага май, но ще я сложа тук непременно
Алиска Hug wavey
Фенче, лека работа мило Heart Eyes
И Марги Hug пак изчезна и на нея й пишем отсъствие!

# 666
  • Мнения: 186
Фенче , миличко, като гледам Север-юг, съм далеч от лаптопа, пълно потапяне във филма по телевизията.
Като свърши, все имам нещо да домакинствам, а после като си легна с лаптопа, очите ми се затварят и само ви чета... Heart Eyes
Но не пропускам почти нищо във форума , даже чета и за КСШ, не мога да повярвам за ниския рейтинг, просто екипът е такъв...
Надето  Hug или Айричка  Hug, извинявам се, не си спомням, но дадоха линк към един сериал , в който участват нашите "Бурак" и "Демет" - Днешните придворни. Благодаря им за което. Филмът е толкова клиширан, но ще излъжа, ако кажа , че не е гледаем. Нашите хора играят много добре, Теохан е много готин в главна роля, справя се, там са и Аднан от ЗП и Севги от ЛиН, съжалявам, трудно помня имена на актьори. Но филмът си е халтура, а главната актриса е просто неспасяемо слаба, иначе , можеше и да се получи нещо, така или иначе доста изгледах по диагонал, чакам и новата серия. Заради отчайващо ниския рейтинг включиха и тежката артилерия, актрисата от Сезоните /този филм и минути не издържах да гледам/. Та ще видя какво ще се получи. Рейтингът съвсем закономерно е нисък за този филм, ама за КСШ, все пак не съм гледала ...
Ако някой иска, може да го погледне. Всички серии са преведени на руски, без последната. Поне ще срещне любими актьори от нашия сериал. Аз не харесвах Теохан, като Бурак, но то и героят му е схематичен и пълнеж, но тук в главна роля, много е готин, а Деметчето, що сълзи изплака по любимия... Не искам никого да засегне , но типична сапунка, с много клишета, които да заковат зрителя, но с добре подбрани актьори , с изключение на главната актриса. Дано подобри играта си, по-нататък.
То след Йойку, много ми е трудно да харесам и някоя друга  Heart Eyes
Но пък изобщо не си я представям в такъв филм... Нашето момиче, трудно ще си пробива път занапред, вече нямам надежда, че скоро ще я гледам на екран.

# 667
  • Мнения: 4 642
      Здравейте, момичета! Два дни се занимавам с бюрокрация! Бяха ми загубили един документ и докато чаках нов - лицето, което пътуваше и щях да ги дам по него отпътува. Което ми коства 70 лв. с бързите доставки!
      Чакам си сериалчето с любимите ми герои и актьори, за да ме вкара в кондиция.
       Сега гледам "Времето лети". На мен ми харесва. Естествено, че драми има бол, но няма "боб и леща" и подслушвания. Чувам, че пауз-рекламата свършила. До по-късно!

# 668
  • Мнения: 18 607
Привеет!  Hug
Малко окъснях и аз, ама вече си гледам серийката  Heart Eyes
Не мога да ги разбера тези турци  ooooh! какво не им харесва в КСШ, навсякъде другаде е номер 1  newsm78





както се вижда, с Башак си е нашия Киво, радвам се.
Ама колко е нахална Зейнепка само ... Джемре му вика на Сами да поздрави Кузей, оная да го целуне ...Сами бая озадачено я погледна ... И как говори за Демет  ooooh! а до вчера и се пишеше приятелка.

# 669
  • Мнения: 18 607
" Кузей няма веднага да отговори на писмото ти "  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
" Микрофон ли си глътнала, говори по-тихо! "  Laughing много готини лафове има в този сериал

# 670
  • Мнения: 18 690
Фенче Heart Eyes Grinning
много хубава серия!много силни думите на Гюлтен...даде благословията си на Джемре.
Зейното се е умопомрачила тотално сега на Бурак пак почна да се слага ooooh!
А Гюнчо се чуди кво прави в тая къща Mr. Green

# 671
  • Мнения: 18 607
Дружки, гледате ли ??? Ни вопъл, ни стон  Joy Joy Joy Много е хубава серията, нали ? А Кузи от сега нататък ще става все по-красив, ммм ...


нещичко за нашите хора Джемс и Кузи
Скрит текст:
Айрче  Heart Eyes да, Гюлтен най-после ги разбра ...

# 672
  • Мнения: 18 607
Кузей колко ли пъти е прочел това писмо ? Изкефи ме, как си го целува и мирише  Laughing
А оная " девствената " според една потребителка преди време  hahaha как бързо си легна с Баръшко  ooooh! ooooh! ooooh! и как се учуди, че Джемре е зарязала богаташката къща  Mr. Green ами не всички са като нея, да гледат да пипнат някой богаташ, да си живее без да работи ...
Наденце  Heart Eyes видя ли, че не успяха да дадат цялата серия ? Знаех си ...

# 673
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета ! Hug
Наистина прекрасна серия. Гюлтен, милата, обичала е бащата на Джемре и то много.
Разбирам защо е останала сама. Тази прекрасна, горда жена...
Докосва ме този филм, обичам си го, повече от всички, просто го съпреживявам.
Гюней , Баръш, все повече затъват в тъмната страна.
Фенче, на мен ми е жал за Симай. И тя иска да е обичана, как се промени като видя парите, дето толкова ги обича, но искаше тази нощ да не е за пари, поне така аз ги виждам нещата.
Все пак си ги прибра де  Wink.
А Кузей толкова го харесвам сега, вече изглежда чудесно с откритото чело, а и как се зарадва на писмото, как пестеливо показа какво чувства, страхотна игра.

# 674
  • Мнения: 21 201
Привет и на тези, Hug.......Hug с които не съм се засичала днес.
Знаех си, че, ще се прибера по нощите, Crossing Arms че на всичкото отгоре и за протоколчик на класа ме избраха и останах след всички други за да попълвам бланки с класната, и като се прибрах бях изпуснала доста.
Разбрах обаче, че до прегръдката не стигнаха Джема и Кузей, тя ще е за утре. Heart Eyes
Симай ме отвращава с поведението си на лека жена нооооо от глупавата си глава си пати и, ще си пати и в бъдеще.
Зейнеп пък имаше наглостта да пише на Кузей.......искала да е жената, която обича ooooh! а как мило му стана от писмото на Джема. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт