След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.17

  • 22 018
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 564
Валяли й предложенията на Зъбла...Еййй начи как никой друг не го каза тва, само туй същество... ooooh! От първия ред на интервюто се ядосах. #Crazy На кой стил по-точно не иска да изневери? Stop Много ми е интересно да гледам този прословут филм изцяло на английски език и да чуя завидния й английски.ooooh!

# 46
  • Мнения: 282
Ето ви отговора има ли ЯТ!!! А да ни е честито! Единия мълчи, но другия човек във връзката говори. Абе Керемчик мислих те за мъж с характер!

# 47
  • Мнения: 33 436
Зъбла се е самозабравила  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Вижте 2-те интервюта, те говорят достатъчно  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 3 917
 И сега да кажа за Ханде... отново невероятна. Погледнете как отговаря. Това момиче има богата обща култура и знае  как да я  използва. Прекрасно интервю. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Няма база за сравнение с пошлото  интервю на Зъбатка Grinning
 
 

# 49
  • Мнения: 5 624
Точно, двете интевюта са едно под друго.. няма как да се сравнят .. божееееееееееее тая ЯТ..  smile3555 smile3555 smile3555 smile3555 smile3555 после как да я харесваме, как?  Mr. Green Stop Stop Stop Stop Stop

Ханде  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 282
Спомням си Лени беше направила превод от някакъв туит-говореха за Ханде и Ямур  по памет * И двете са сладки момичета, но Ханде е класа * Много точно го е казал човека от екипа. До тук всичко е класа свързано с Ханде за другото нямам думи.

# 51
  • Мнения: 6 105
Благодаря за превода на интервютата  newsm51

Да си призная прочетох само на Ханде  Blush Grinning Не ми се четеше какви ги говори Я.  

# 52
  • Мнения: 3 917
 Лени, милооо, извинявай... Така се " впечатлих" от  интервюто на Зъбла, че забравих да благодаря за преводите Hug Hug Hug Hug

# 53
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Охх,тази Кроки  ooooh! ooooh! ooooh!  с всяко нейно поредно изявление,интервю и т.н.,се убеждавам в нейните ограничени умствени способности  ooooh!
Хората са казали,не е лошо да си прост,лошо е,когато си личи  ooooh!

А за Хандеджик всички сме наясно вече поне приблизително какъв човек е  Peace  Вярно тя е по-голяма от Кроки и е с повече житейски опит,но годините не са мерило за характера на човек  Peace
Ханде е учила Социология,което доста е обогатило общата й култура и е развило способностите й за общуване с хората  Heart Eyes  А Крокито е учила рисуване,но като сравним творческия потенциал на двете,Ханде и там я бие,макар да не го е изучавала професионално  Wink

# 54
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Спомням си Лени беше направила превод от някакъв туит-говореха за Ханде и Ямур  по памет * И двете са сладки момичета, но Ханде е класа * Много точно го е казал човека от екипа. До тук всичко е класа свързано с Ханде за другото нямам думи.

Май Ерен Тюркмен го беше написал това,този,който напусна сериала  Peace
Но е абсолютно точно определение  newsm10

# 55
  • Мнения: 6 105
Спомням си Лени беше направила превод от някакъв туит-говореха за Ханде и Ямур  по памет * И двете са сладки момичета, но Ханде е класа * Много точно го е казал човека от екипа. До тук всичко е класа свързано с Ханде за другото нямам думи.

Май Ерен Тюркмен го беше написал това,този,който напусна сериала  Peace
Но е абсолютно точно определение  newsm10

И аз такъв спомен имам.  newsm10

# 56
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Е то аз именно по тая причина ви предадох отчасти само онзи ден интервюто на, Зъбла  Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 9 365
Цитат
Как получихте предложението за сериала „Качамак” ?
Всъщност, когато стана ясно, че сериала „ В очакване на слънцето „ ще свърши, започнаха да валят предложения едно след друго. Защото „ В очакване на слънцето” беше проект който намираше внимание, получавахме хубави реакции.
Сред останалите предложения, най – примамливото беше от „Качамак „ ли ?
Да, имаше много предложения, но аз бях нерешителна. Исках да работя с добри актьори, да взема участие в добър проект, да изиграя различен образ. Мислех си колко ли ще мога да изчакам за това. Когато обмислях другите проекти, изведнъж дойде един телефон от Качак. Качак е проект в който вземат участие много добри актьори, затова бях много щастлива и се развълнувах.

 Валяли са  предложения  като дъжд в пустиня  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Най-интересното е, че от Сюреч обявиха, че са провеждали кастинг за ролята на Тюлай и доста трудно са взели решение коя да е Тюлай Joy Joy Joy

# 58
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Значи ако я срещна Зъбла, искам да и подам едно евро, и да и кажа, като си научиш цената
ми върни рестото

# 59
  • Мнения: 564
Тоя филм даже трейлър не мога да му открия, навсякъде, където се сетих потърсих. Ако някой намери, моля да сподели, че наистина ми е интересно да видя. Peace

Общи условия

Активация на акаунт