С шарените есенни листа идва втората черта--Тема 86

  • 23 028
  • 760
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 487
Ох от една седмица все си казвам, че трябва да поздравя Есенчето за много красивата й аватарна премяна  Heart Eyes и най-после го правя   bouquet
Влизам специално да ви кажа момичета, че никой не може да вземе мечтите ви! Бях ви писала, че летях с парапланер и днес ми дойдоха най-после снимките. Пожелавам на всички да имате тези моменти на истинско щастие, независимо от всичко, което ви поднася живота и съдбата   bouquet
Скрит текст:

# 616
  • Мнения: 2 241
Ехааа, много яко  Crazy Crazy Crazy
Аз бих умряла от страх, голямо съм шубе  Mr. Green

# 617
  • Мнения: 4 097
Мая, страхотни снимки!

# 618
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Мая, браво за смелостта и страхотни снимки...Аз имам страх от високо и не бих се качила, затова се възхищвам на такива смелчаци.

Момичета, моля ви за съвет ужасно ме боли едната сливица и оттам ухото. Ако случайно сме направили бебе този месец не знам какво да пия. Мислих да пия Панадол като най-безвреден, но знам ли и аз. Таблетки за гърло мога ли да смуча?

Тест ми е рано да правя и съм малко в безизходица

# 619
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 869
 LOLI{P} , има хомеопатични препарати за гърло на Боарон - аз поне бих се насочила към тях. Попитай в аптеката Simple Smile

# 620
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Благодаря много още след работа ще отида да си взема, че положението не е на добре. Само настинка ми трябва сега  ooooh!

# 621
  • Мнения: 656
LOL I хомеовокс мисля, че може. Хомеопатично е, но все пак попитай в аптеката за всеки случай.

# 622
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Благодаря ви, златни сте...Сигурно се вманиачавам (според ММ), но аз съм си такава. Надявам се малкото човече да е станало.

# 623
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 869
Споко, и аз съм така... Макар че последните месеци с мъжа ми си казахме, че си "живеем като за последно", т.е. от нищо не се лишавам, нито от алкохол (не че съм голям пияч, но чаша вино не бих пила бременна), нито от фитнес (пак мисля че е противопоказно първите месеци)... Живея, сякаш нищо не очаквам. Така си запазвам психиката по-добре.

# 624
  • Мнения: 2 241
О, и аз гледам да не се вманиачавам. Вечер си пия по 1-2 чаши вино и хич не ми пука  Wine Glass И още си мечтая за къпиновото вино на Етлар  Drunk

# 625
  • София
  • Мнения: 1 757
Майче,страхотна снимка,изживяването сигурно е  Crazy
Лоли,дано се закрепиш,че това със сливиците хич не е приятно и в повечето пъти се стига до антибиотик.Почвай бързо с хомеопатия  Hug

# 626
  • Мнения: 1 943
Оооо, браво Майче!
Усещането е наистина страхотно и направо блика от снимката ти  Hug
аз като летях не ми беше никак до широки усмивки, че ми беше мноооого лошичко - нещо като морска болест ме пипна във въздуха и през цялото време си псувах стомаха.

Sway - и аз така, с изключение на няколко пъти преди датата за цикъл, когато се бях побъркала от измислени симптоми. През другото време си гледам моите неща и не се втелявам твърде много - пия си ФК, тръгнахме по изследвания... ми то друго (освен редовен секс) не мога да направя. newsm78

# 627
  • Мнения: 4 954
И аз не съм спряла танците и виното и ми е голям кеф така.
За прогестероновите препарати, на мен този месец ми го дадоха преди О, на 22мм фоликул, в първия момент се ошашках, защото се чудех как така. След това се оказа, че Утрогестан не потиска овулацията и явно са ми го предписали точно да вземе да се пукне тая мързелива гад, аз вярвам безрезервно на Денис. В твоя случай обаче бих попитала лекаря си.

# 628
  • София
  • Мнения: 1 757
Благодаря ти Естлар,но точно за това се побърквам,защото док го няма,на някъв конгрес  Whistling няма кой да питам освен вас.....днешния тест за О.ми харесва  Sunglasses,чертата се насища....ее отр.е но е по добре от вчера

# 629
  • София
  • Мнения: 522
Майче супер е  Wink И ние с ММ много искаме на парапланер и съм си го записала в нещата, който искам да направя  Mr. Green

LOLI{P} да ти мине бързо и без много много лекарства. За ушето има едни капки, но не им помня името и дали са вредни при бременност, но както са казали момичетата питай в аптеката те ще ти кажат какво е добре да си вземеш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт