може ли да се забременее 1 ден след месечния цикъл

  • 3 180
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте.. Искам да попитам може ли да се забременее 1 ден след МЦ и кога мога да разбера най  рано дали съм бременна . Благодаря ви предварително Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 294
Може, да .... сперматозоидите живеят три дни и ако си с ранна овулация е напълно възможно  Simple Smile Аз имам две деца и с двете така забременях - след цикъл , аз съм с ранна овулация на 9-10 ия ден  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 8
Дойде ми на 4 вече на 7 няма6е нищо и тогава мисля че стана. имам болки ниско в корема , къркорене на червата и гадене както и лека телесна температура. това ранни симптоми ли са ?

# 3
  • Мнения: 780
Рано ти е за симптоми. Въобразяваш си или е в следствие от нещо друго!

# 4
  • Мнения: 8
силно се надявам да съм бременна и нямам търпение да разбера по рано, разбрах , че с кръвен тест е възможно

# 5
  • Мнения: 1 262
Може, разбира се! Аз така забременях, а и при някои стари хора това е като правило - че веднага след цикъл жената бързо и лесно "хваща". По време на цикъл също се забременява - моя милост се е появила така.  Mr. Green

С тест май след месец може да се разбере. Първи симптоми пак тогава. За всеки случай не спирайте с опитите.  Wink

# 6
  • Мнения: 780
По написаното си мисля, че не си забременявала и раждала до сега, а виждам, че го искаш. Дано скоро се случи.   bouquet

# 7
  • Мнения: 8
силно се надявам да съм бременна Heart Eyes но искам по скоро да разбера това чакане ме побърква

# 8
  • Мнения: 780
Успокой се!!! Ти иначе усещаш ли без тест кога си в овулация?

# 9
  • Мнения: 8
цикълът ми е много нередовен постоянно ми закъснява по 6 7 8 дена и не мога да разбера кога точно съм в овулация. притесняват ме болките ниско в корема сякаш ще ми идва МЦ. също така като се натисна в областта на яйчниците усещам напрежение

# 10
  • Мнения: 294
След 10 дни направи тест, ама до тогава щом искаш да забременееш, пробвайте пак  Simple Smile Иначе за симптоми е рано наистина, ама то при всеки е различно

# 11
  • Мнения: 8
ако отида на лекар  дали ще се види нещо  Sad

# 12
  • Мнения: 1 262
Не, най-рано след 1 месец и дори след 2 ще се види нещо. По-спокойно и действайте по въпроса, да не останеш с излъгани очаквания. На мен ми се е случвало и беше много неприятно.

# 13
  • Мнения: 1 572
Дойде ми на 4 вече на 7 няма6е нищо и тогава мисля че стана. имам болки ниско в корема , къркорене на червата и гадене както и лека телесна температура. това ранни симптоми ли са ?
Симптомите са въображаеми, няма как за 3 дена да усещаш нещо. Но пък ти го пожелавам  Hug Съвсем възможно е.  Аз и двете си бременности ги усетих много рано, но не чак 3 дена.
Моите симптоми/все пак е индивидуално/ - непреодолим глад в рамките на 1 ден и силно главоболие, пак за ден.

# 14
  • Мнения: 8
имам болки в корема Cry Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт